• omezene velikosti (napr. jen L apod.) nekterych tricek...

Perfektni, rychly....

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme za Vaši pozitivní recenzi... ano některé modely již máme v nabídce vyprodané a proto již není nabídka velikostí kompletní. Snažíme se však doplňovat novými modely a věříme, že si při příští návštěvě vyberete!
    Krásný den přeji Marie

• Rychlé dodání, dobrá komunikace.

Mohu jen doporučit!

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.
    Krásný den přeje Marie

• Slušnost a vstřícnost k zákazníkovi, dokonce zboží již nebylo a po objednání mě informovali, zda zboží nechci, že je již na skladě. Super spolupráce.
    • Jiří Kuchař

doporučuji zde nakupovat, jsou zde ochotní lidé

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, Jirko, Vaše pozitivní ohodnocení nás moc potěšilo a máme radost, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Budeme se opět těšit na Vaši příští návštěvu!
    Krásný den přeje Marie

• Přehled nabízeného zboží na internetových stránkách a upozornění na probíhající akce.
    • Nevím o žádných.

Výborná kvalita nabízeného zboží a velmi ochotný a příjemný personál obchodu.Moc děkuji.

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, Ivanko, moc Vám děkujeme za pozitivní ohodnocení našeho obchodu. Velmi si toho vážíme a jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojená. Budeme se určitě těšit na další návštěvu!
    Krásný den přeje Marie

• kvalitní značkové zboží, rozumné ceny
    • nezjistila jsem

Doporučuji, vždy jsem s nákupem spokojená, velikosti sedí podle tabulek, stačí se řádně změřit:-) Pokud výjimečně něco nesedí, spíše střih než velikost, tak není vůbec problém s výměnou zboží, případně s vrácením peněz. Vše je řešeno obratem, okamžitě komunikují, takže maximální spokojenost:-)

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, Miluško, moc Vám děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu - velmi nás to potěšilo!... Rádi Vás opět v našem obchodě přivítáme ;)

• Výběr
    • Nemá

Spokojenost

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, moc Vám děkujeme za pozitivní ohodnocení - vždy nás to moc potěší! ... Budeme se opět těšit na Vaši příští návštěvu ;)
    Krásný den přeje Marie

• opravdu pěkné, neokoukané zboží
    • celkem příjemné ceny
    • časté slevové akce
    • nevím :-)

Výběr z pěkných kousků za příjemné ceny. Zboží je z kvalitních materiálů.

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, Vaše pozitivní zpětná vazba nás moc potěšila. Velmi si toho vážíme a budeme se opět těšit na Vaši příští návštěvu.

• velký sortiment

všem obchod doporučuji,super zboží za dobré ceny

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Moc nás potěšila a budeme se opět těšit na Vaši příští návštěvu.

• Malí výber panskych polokošel
    • Chcel by som pansku polokošelu FABIANI BORDO VELKOSť L

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že jsme pro Vás nemohli zajistit Vámi požadovanou velikost - zboží na našem e-shopu se často mění a velikosti vyprodávají. Pokud byste měl zájem, je možné se přihlásit k odběru novinek, abyste mohl případně objednat, když je nabídka velikostí kompletní ;).
    Děkujeme a těšíme se na Vaši příští návštěvu.
    Krásný den přeje Marie

• Možnost vrácení zboží, anebo jeho výměna.

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu!

• ceny a rychlost
    • x

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, moc Vám děkujeme za pozitivní ohodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu!
    Krásný den přeje Marie

• v klidu si vyberu a doma vyzkouším
    • zatím jsem nenašla

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme za pozitivní zpětnou vatbu. Jsme velmi potěšeni, že se Váš nákup setkal se spokojeností a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.

• prehlednost stranek
    • Rychlost dodani
    • kvalitni vyrobky

eshop mi poskytl vse co jsem chtel v rekordne rychle dobe dodani. Jako zakaznik jsem spokojen

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme za pozitivní ohodnocení - jsme moc rádi, že jste byl s nákupem spokojen a budeme se opět těšit na Vaši příští návštěvu!
    Krásný den přeje Marie

• Konečně obchod,ve kterém se obleču :)) opravdu,báječné zboží,zatím..vřele doporučuji navštívit jak kamenný obchod tak internetové stránky
    • možná snad jen více oblečení..ale já si prozatím vybral :))

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, velmi děkujeme za pěkné ohodnocení. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme se snažit zvětšit své zásoby, abyste si vybral i příště ;)
    Krásný den přeje Marie

Doporučuji tento obchod na 100%.

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, moc Vám děkujeme za Vaše doporučení - Vaše spokojenost nás velmi těší a budeme se opět těšit na Vaši příští návštěvu!

• Kvalitní zboží.

Doporučuji.

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme moc za doporučení. Velmi nás těší, pokud jste byl s nákupem spokojený a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu!

• kvalita a rychlost
    • neznám

kvalitní zboží ,jednoduchá komunikace,bleskové dodání

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, moc Vám děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Vaše spokojenost nás moc těší a rádi Vás opět v našem obchodě přivítáme.

• Pružnost a komunikativnost

Bez chyby - objednávejte!

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení a za Vaše doporučení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojená a budeme se opět těšit na Vaši příští návštěvu!
    Krásný den přeje Marie

• Tak ako su veci na foto,su aj realne

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme moc za Vaše doporučení. Vaše spokojenost nás velmi těší a budeme se také těšit na Vaši příští návštěvu!

obchod perfektní, dodávku zdrželo PPL

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení našeho obchodu a také za Vaše doporučení. Pokud máte za to, že PPL kurýr nedodržel sjednanou lhůtu dodání, prosím informujte nás o podrobnostech na [email protected], abychom mohli zjistit okolnosti a vyžádat si jejich vysvětlení.
    Děkujeme a přejeme krásný den