• výborné produkty
    • výborná cena
    • nemá moc popsané zboží

Dobrý den Sendy.

moc děkujeme za krásné hodnocení, kladnou recenzi a doporučení. Jsme rádi, že balíček k Vám dorazil v pořádku a snad udělal radost i Vašim chlupatým mazlíčkům. Na popiscích usilovně pracujeme a doufáme, že v nejbližší době již žádný chybět nebude. Budeme se těšit na další Vaši objednávku!

Monika

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Široký výběr 14ti denni splatnost
    • Zatím jsem nenašla

Maximální spokojenost

Dobrý den Kačenko,

moc děkujeme za krásnou recenzi, hodnocení a doporučení. Jsme rádi, že balíček dorazil v pořádku a že jsme snad udělali chlupáčům radost. Budeme se těšit na další Vaši objednávku!

• Pro psi
    • Jshhsh

Dobrý den paní Lenzionová,

moc děkujeme za krásné hodnocení a doporučení. Jsme rádi, že balíček v pořádku dorazil. Budeme se těšit na další Vaši objednávku.

Hezký úterní večer,
    Monika

• Doručenie priamo domov,rychle a ľahké o jednanie
    • Neuvedenie cien v € (Euro)

Dobrý den Bebo,

děkujeme za hodnocení a recenzi. Během objednávky si na našich stránkách klikněte na slovenskou vlaječku (pravý horní roh) a veškeré ceny se přepočítají na eura.

Monika

Tento obchod mě velmi potěšil,s lidmi v obchodě se skvěle domluvíte a balíček vám příjde hned druhý den po objednání což jiný obchody nedělají.

Reakce obchodu Máme rádi psy

moc děkujeme za hezké hodnocení a recenzi. Jsme rádi, že jste spokojená jak s našimi službami, tak produkty. Pohlaďte za nás Vaše domácí mazlíčky. Těšíme se na další Vaši objednávku.

Příjemné pondělí,

• rychlá doba dodání
    • velký výběr zboží
    • skvělá komunikace
    • kvalitní zboží za dobrou cenu

Nakupovala jsem zde už 3x a vždy jsem byla se vším naprosto spokojená. I přesto, že jsem nakupovala těsně před Vánocemi, kdy bývá často problém s včasným doručením u některých obchodů, tak zboží bylo posláno už první pracovní den po objednání.

Reakce obchodu Máme rádi psy

moc děkujeme za skvělé hodnocení a krásně napsanou recenzi. Jsme opravdu rádi, že jste s našimi službami a produkty spokojená. Stejně tak doufáme, že jsme potěšili i Vaše domácí mazlíčky. Budeme se těšit na další Vaši objednávku.

Příjemný start do nového pracovního týdne,

• Bezva rychlost
    • žádné, snad jen, že zboží mizí rychlostí blesku :-)

super, určitě to není poslední nákup!

Dobrý den Reno,

moc děkujeme za krásné hodnocení a recenzi. Jsme opravdu rádi, že jsme potěšili nejen Vás, ale určitě i Vašeho domácího mazlíčka. Budeme se těšit na další Váš nákup.

• objednání z domova
    • zatím nevím

Dobrý obchod s mnoha zbožím,je možnost využití platby TWISTO,což je super

Dobrý večer,

moc děkujeme za krásné hodnocení i recenzi. Jsme opravdu rádi, že jste s našimi službami a produkty spokojená. Taktéž doufáme, že jsme potěšili i Vašeho chlupáče.

Budeme se těšit na další Vaši objednávku a opět se vynasnažíme vyhovět k Vaší spokojenosti.

Hezký páteční večer,
    Monika

Nákup proběhl bez problémů. Rychlé dodání, rychlá komunikace.

Dobrý den Eliško,

moc děkujeme za krásné hodnocení i recenzi. Jsme rádi, že jste s našimi produkty a službami spokojená. Stejně tak doufáme, že jsme udělali radost i Vašemu mazlíčkovi. Budeme se těšit na další Vaši objednávku.

Hezký čtvrtek,

• Velký výběr

Reakce obchodu Máme rádi psy

děkujeme za krásné hodnocení a těší nás, že jste s našimi službami spokojená.V případě jakéhokoliv dotazu neváhejte se na nás obrátit, rádi pomůžeme.

• dobrá cena
    • skvělé jednání s obchodem
    • pěkné hračky, které můj pes zbožňuje

Dobrý večer Verčo,

děkujeme za krásná slova v recenzi a skvělé hodnocení. Jsme opravdu rádi, že jste spokojená jak Vy, tak Váš pejsek. Určitě se znovu zastavte a chlupáče vezměte s sebou.

Krásný zbytek pondělního večera,
    Monika

Všem obchod doporučuji. Jsem maximálně spokojená a rozhodně to nebyla poslední objednávka.

Dobrý večer Leono,

moc děkujeme za krásná slova chvály, kladnou recenzi a velmi pěkné hodnocení. Jsme opravdu rádi, že jste s našimi produkty a službami spokojená. Stejně tak doufáme, že jsme potěšili i Vaše chlupáče. Budeme se těšit na další Vaši objednávku.

• Kvalitní zboží
    • Malý výběr skrabadel

Dobrý podvečer Stasy,

děkujeme za kladné hodnocení i recenzi. Jsme rádi, že jste spokojená s našimi produkty i službami. Celkovou nabídku zboží se pořád snažíme rozšiřovat a uspokojit tak co nejvíce našich zákazníků. Budeme se těšit na další Vaši objednávku.

Hezký pondělní večer,

• přehlednost
    • výběr

kvalita
    dobrá cena
    rychlost dodání
    super zabaleno

Dobrý den Michaelo,

moc děkujeme za krásná slova chvály, skvělé hodnocení a recenzi. Jsme opravdu rádi, že jste s našimi službami spokojená a doufáme, že stejně jsme potěšili i Vaše chlupáče. Budeme se těšit na další Vaši objednávku.

Hezký čtvrtek,

• Profesionalitu

Super pristup. Nejlepsi obchod pro chovatele

Reakce obchodu Máme rádi psy

moc děkujeme za krásnou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, že jste s našimi službami a produkty spokojená. Budeme se těšit na další Vaši objednávku.

Pohlaďte za nás pejska.
    Monika

určitě doporučuji, sama zde budu i do budoucna nakupovat

Dobrý den Akim,

moc děkujeme za krásné hodnocení a recenzi. Jsme opravdu rádi, že jste s našimi službami a produkty spokojená. Pohlaďte za nás chlupáče a budeme se těšit na další Vaši objednávku.

Hezkou středu přeji,

• Jednoduchost prehlednost

Doporucuju

Dobrý den Ninusko,

moc děkujeme za krásné hodnocení, recenzi a doporučení. Jsme opravdu rádi, že jste spokojená s našimi produkty i službami. Budeme se těšit na další Vaši objednávku.

Hezký večer,

Jsem spokojena

Reakce obchodu Máme rádi psy

moc děkujeme za krásné hodnocení a těší nás, že jste spokojená s našimi produkty i službami. Budeme se těšit na další Vaši objednávku.

• Rychlost vyřízení.
    • Kvalita výrobků.
    • Vždy usměvavá a ochotná obsluha.

Dobrý den paní Heřtusová,

děkujeme za krásné hodnocení a recenzi. Těší nás, že jste u nás spokojená. Budeme se těšit na další Vaši objednávku a osobní návštěvu kamenného obchodu.

Příjemné pondělní odpoledne,