super, spokojenost

• špatné informace na webu ohledně dostupnosti

Reakce obchodu Malvia.cz

Velice se omlouváme za komplikace s Vaší objednávkou. Vlivem technických problému se nám objevilo na e-shopu zboží, které se již vyprodalo. O této zkušenosti jsme Vás informovali 32 minut po vytvoření objednávky. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost, ale snažíme se o to, aby každý náš zákazník byl spokojeny, a ve svém úsilí nebudeme polevovat.

• Velice super ceny
    • Naprosto nejlepsi komunikace se zakaznikem
    • Ochota, ktera se jiz dnes nevidi
    • Nejsou

Pokud budu nekdy nakupovat elektroniku do domacnosti, tak urcite zde.

Reakce obchodu Malvia.cz

Dobrý den, velmi si vážíme Vaší spokojenosti a děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Budeme se nadále snažit, abyste byl při nákupu na www.malvia.cz vždy takto maximálně spokojen a doporučoval nás dále.
    Vaše malvia.cz

• vstřícnost k zákazníkovi, spolehlivost,
    • rychlost vyřízení objednávky,

Při doplnění další objednávky mi bylo vyhověno, původní objednávka zrušena vystavena nová, oceňuji vstřícnost k zákazníkovi.

Vaše malvia.cz

Obchod Malvia byl jediný ,který měl zboží dle mých představ a v dobré kvalitě. Doporučuji Všem.

Reakce obchodu Malvia.cz

Dobrý den, velmi si vážíme Vaší spokojenosti a děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Budeme se nadále snažit, abyste byla při nákupu na www.malvia.cz vždy takto maximálně spokojena a doporučovala nás dále.
    Vaše malvia.cz

• květináč byl v popisu červený,barva neodpovídá, byl slabě růžový. Poslala jsem zpět, ještě nebyly vráceny peníze

barva neodpovídá popisu na webu

Reakce obchodu Malvia.cz

Dobrý den, velice se omlouváme za komplikace s Vaší objednávkou. Spektrum barev je však opravdu široké, a proto je nemožné se trefit do vkusu každého. Peníze jsme odeslali 3. pracovní den od přijetí zboží. Pokud Vám platba stále nepřišla, prosím kontaktujte nás.
    Vaše malvia.cz

• Obchod komunikuje telefonicky i emailem. Velice příjemná komunikace. K objednávce přidali i dárek, který potěšil.

Určitě všem doporučuji.

Vaše malvia.cz

• velmi přijatelné ceny, praktický upomínkový předmět,ověření objednávky po telefonu,
    • dlouhá dodací doba

obchod mohu doporučit dalším potencionálním zákazníkům

• Zbozi dorazilo hned

Byla jsem nad miru spokojena

VYNIKAJÍCÍ

• Vše bez problému.
    • Kvalitní pánve.
    • Výborná komunikace obchodu.
    • Rychlá doprava.

Vaše malvia.cz

Spokojená, u jiných dodavatelu zboží dostupne min. až za týden, tady do 3dnu a odesláno

Vaše malvia.cz

Všem budu Váš obchod doporučovat.Byla jsem velmi spokojená.

Vaše malvia.cz

Nikdy jsem se ještě nesetkala s takovou ochotou
    a zájmen o zákazníka. Super komunikace.Velice doporučuji.

• pohodlný nákup z domu
    • nevím o žádných

• Dárek k objednávce

Především je tu nadstandartní komunikace. Zavolají po objednávce, při předání dopravci i po dodání zboží jestli je vše v pořádku. Obchod doporučuju.

Vaše malvia.cz

Obchod několikrát volal, aby si vše ujasnil a potvrdil telefonicky odeslání zboží a zkontroloval telefonicky i jeho doručení.
    Za mě 1*

• Spolehlivost
    • komunikace zaměstnanců se zákazníkem

Výborný obchod , doporučuji

Vaše malvia.cz

• super, moc mě potěšil osobní přístup, kdy pán volal a informoval mě
    • zboží dorazilo v pořádku

Vaše malvia.cz

Super jednání, rychlé doručení, mohu jen doporučit.