• + žádný
    • -absolutně nekomunikují
    • - už 4 měsíce se snažím o reklamaci mobilu ale nikdo neodpovídá
    • - mají nedostupné webové stránky, tudíž nevím, na jakém čísle je mám kontaktovat

Už nikdy bych z tohohle obchodu nic neobjednala. Pokud máte někdo jejich telefonní číslo, MOC PROSÍM, aby jste mi ho napsali :)

• komunikace probihala v pořadku,telefon přišel brzy
    • Poslala jsem reklamaci,telefon se vratil zpět v ponděli jdu na policii podat trestni oznameni,pokud se chcete pridat mužete na [email protected]

Už nikdy více,nedoporučují,nesolidní jednání

• Žádné pro nemám,lituji nákupu
    • Mám obrovský problém reklamovat telefon zakoupený u tohoto eshopu,absolutně bez komunikace již od prosince.Reklamovaný telefon se mi vrátil zpět.Telefon mi do opravy nechce vzít ani oficiální servis,bez obchodníka to nejde,bylo mi doporučeno obrátit se na ČOI.

Tento obchod nedoporučuji,neberou telefon,na emaily nereagují,pokud se stěhují mají zajistit zákazníkům možnost se dovolat nebo odpovídat na emaily.

• Nekomunikují, neodpovídají na maily, neberou telefon
    • Nechodí na poštu
    • Lžou na webových stránkách

Poslal jsem jim mobil na reklamaci, balíček dorazil ještě před Vánoci. Nikdo ho však nevyzvedl, byl nám poslán zpět. Tři týdny nebyli na poště!

Mobil uvedený na webu nefunguje, neodpovídají ani přes formulář ani na emaily, na webu lživě inzerují, že na emaily odpovídají 24 hodin denně. Nedostal jsem odpověď ani z jedné z uvedených adres.

Ať se klidně stěhují tři měsíce, ale měli by se starat i o komunikaci se zákazníky.

Obchod nekomunikuje. Hlavně neplaťte předem!!!
    Podívejte se po jiným e-shopu.

Děkujeme za vaší recenzi, která nás však mrzí.
    Bohužel v současné době až do otevření kamenného obchodu nepříjímáme žádné objednávky k vyřízení, tato informace je také jasně a zřetelně uvedena na webu, proto je vaše hodnocení zde nesmyslné, také samozřejmě nepříjíme platby předem, ani v hotovosti.

• Nic mne nenapadá.
    • Nulová komunikace.

NEDOPORUČUJI! Objednáno 6.11 a tentýž den emailem urgovány informace k bezhotovostní platbě, abych mohl zaplatit. Telefon na webu nikdo nebere a komentář mne o tom asi měl informovat ještě předtím, než-li jsem číslo vytočil. Dne 10.11 objednávka zrušena, objednáno jinde a druhý den jsem měl zboží doma.

pěkný den

• Nekomunikuje se zákazníky.
    • Dodací lhůty nefungují.

Jestli nechtějí, aby zákazníci dělali malé objednávky, ať to napíší na hlavní stranu. Zboží jsem objednal a týden čekal jestli dorazí fakturační údaje na platbu předem. Déle jsem nečekal a objednávku zrušil. A to jsem asi dvakrát posílal e-mail, jestli mi potřebné údaje pošlou, ale bylo ticho a ani řádka odpovědi. Třeba můžu být rád, že jsem o ty peníze nepřišel, kdo ví?

• Žádné
    • Neexistuje komunikace
    • Nepřišly pokyny k zaplacení
    • Nepřišlo zboží

Pokud neumím odpovědět na mail, nebo napsat, že se dodávka opozdí, tak si neotvírám e-shop.
    Vlastně se pletu, budu vyřizovat pouze lukrativní objednávky, ty malé počkají, lidí je dost.

• Super cena za mnou objednané zboží

Vše na jedničku, příští nákup opět zde.

• Siroky vyber elektra
    • Levnejsi oproti konkurenci
    • Nema kamenny kram

V naprostem poradku, dobre jednani se zakazniky, dodano nerozbalene zbozi.

• Uvádí mylné informace v obchodních podmínkách než skutečně konají. Nekominukují a neodpovídají na dotazy k nápravě. Urgoval jsem dvakrát opravu faktury a bez odezvy.

Nedoporučuji produkty kupovat na firmu, pokud chcete nárokovat vrácení DPH. Fakturu Vám vystaví bez udání DPH, ačkoliv v obchodních podmínkách uvádí něco jiného. Zřejmě nejsou plátci DPH.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

zboží nemám a na zaslaný dotaz nikdo nereagoval

• levný nákup

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Zboží bylo levnější než jinde
    • nevím

Vše proběhlo bez jakých koliv problémů

Levný, spolehlivý obchod.

• rychlost dodání zásilky
    • doba vrácení peněz

Na Eshopu Makshop jsem si objednal Playstation 4 za nejnižší cenu na trhu. Platil jsem předem na bankovní účet (už nikdy více). Po obdržení platby mi playstation přišel do 2 dnů, ale vyskytli se mi finanční potíže, tak jsem byl nucen zásilku nepřevzít a PS4 vrátit odesílateli. V tom nastal asi ten jediný problém.... doba než česká pošta doručila balík zpět na eshop... (týden) a poté další týden čekání na vrácení peněz zpět na můj účet. Jistým způsobem jsem byl shovívavý, jelikož mi jsem se dočetl, že právě probíhá jistá rekonstrukce a stěhování ESHOPU. Ale přece jenom, když jsem obdržel email s tím, že mi byly peníze poslány zpět na účet a další týden mi nic nepřišlo a nedostal jsem žádnou odpověď na mé emaily, začal jsem se už trochu bát. Nicméně když jsem se konečně dovolal, peníze mi byli zaslány. Takže bych to shrnul tím, že už nikdy nebudu platit předem.

Vse ok