• Odpovídají na dotazy položené na webu a rychle.

• Objednal jsem řetěz na pilu, který měl být "skladem". Po několika dnech jsem byl sice informován, že objednávka je ve stavu "vyřizuje se".
    • Po dvou týdnech ale stále nic....

?

• Rychlost,tedy alespoň doručení po Praze

• Perfektní ceny.

Perfektní ceny zboží, komunikace s obchodem super, vřele doporučuji.

• Komunikace se zákazníkem
    • Ztím nevím

Objednal jsem si vrtaci kladivo, nasledujici den mi zavolali z makity, ze zbozi uz nemaji na sklade, ale maji vovejsi model za skoro stejny peniz a jeste mi nabidly soupravu vrtaku za peknou cenu. Byli velmi ochotni a prijemni. Zadna arogance nic. Mohu jen doporucit

• Bohatý sortiment, rychlé jednání.

Seriózní jednání. Mohu jen doporučit.

• Skvělé ceny, přehlednost, rychlost. Doporučuji
    • žádné neznám

• Bez problému

ok

• Velmi nizke ceny za originalni prislusenstvi k Makite - oproti otatnim eshopum rozdil v radu desitek procent za tytez polozky. Co uvadi skladem, maji skutecne skladem.
    • Obchod sice pripravenost zbozi k vyzvednuti nijak nepotvrdil, ale nasledujici den bylo k memu prekvapeni vse skutecne pripravene. Takze jen mala drobnost ohledne komunikace.

Vše naprost OK

• Řeší případné problémy ke spokojenosti klienta
    • Neaktuální nabídka

Objednal jsem si zboží, které bylo avizováno jako skladem. Po 3 dnech mi bylo voláno s tím, že zboží již není v prodeji, že ho nahradil nový typ, který mi nabídli za stejnou cenu, za kterou měl být starý typ, i když na stránkách byl nový typ dražší. Tedy i přes neaktuální informace na stránkách, mi byl dodán novější typ výrobku, za cenu starého typu.

• Rychlé spolehlivé doporučuji věďí co prodávají mají skladem co inzerují

Spolehlivý rychlý bez problémů

• dlouho dodaci doba
    • Nevidím žádnou výhodu, zboží stále nemám a ani žádné info o něm
    • Velice špatná komunikace a dodací lhůtu

• Delší dodací lhůta. Zboží mělo být 2. den a čekal jsem týden. Po týdnu jsem volal. Pak již bylo druhý den.

Objednala jsem zboží, které jsem si měla osobně vyzvednout na prodejně v Praze. Doposud mi však nedorazila zpráva, že by tam snad měla být vrtačka připravena k vyzvednutí. Jelikož to měl být dárek k Vánocům, musela jsem se poohlédnout a koupit na poslední chvíli jinde.

Reakce obchodu Makita eshop

jako platba byl zvolen bankovní převod a peníze nebyly připsány na náš účet a proto nemohla být vrtačka připravena k vyzvednutí
    S pozdravem - Makitashop.cz

• Zbozi bylo udajne skladem a melo dojit do tri dnu. Dva dny pred vanoci a tyden po tom, co byla objednavka vyrizena mi napsali, ze mi zbozi poslou po novem roce.

Vzhledem k nespolehlivosti nedoporucuji!

Reakce obchodu Makita eshop

bohužel u tohoto zboží došlo k výpadku od dodavatele, za což se zpětně ještě jednou omlouváme.
    S pozdravem - Makitashop.cz

• Dobrá cena, vstřícné jednání