• Schopný a ochotný personál, který zná produkty, které prodává a naslouchá zákazníkovi
    • Dostupnost obchodu
    • Možnost si vše pořádně vyzkoušet a porovnat.

Rád se sem vracím, protože je vidět, že prodávající znají produkty, které prodávají a snaží se pomoc s výběrem správného kusu oblečení/vybavení pro to, co hledám.

Dobrý

• rychlost, cena

• Jeden den sem objednal, druhý den sem si vyzvednul.

• Náhradní obal na spacák super provedení, rychlé dodání

• Ceny, nabídka, rychlost dodání

• osobní jednání, férovost
    • zboží doručené po původním termínu doručení.

Záleží kdo je na vině, obchod cajk a pohoda, ale ve skladu se kousli a vydali zboží o den později. Z toho důvodu že je pro mě každý den drahý byla zakázka na knop.

• velmi rychlé vyřízení objednávky

Velká spokojenost, zboží dodáno velmi rychle.

• Dobre slevy

• kvalita
    • provedení
    • komunikace
    • informace

Velmi rychle doručeno na prodejnu, možnost vyzkoušet a prodejce dobře poradil.

• Výběr

Sympatický obchod, palec hore

• velice dobrá komunikace obchodu

• rychlá odpověď prodejce na můj dotaz
    • rychlé odeslání.

rychlá dodávka, dobré ceny, kvalitní komunikace, naprosto bezproblémový obchod - doporučuji.

Rychle dodání, dobrá cena.

ok.

• Zboží jsem objednal v neděli odpoledne a těšil se, z krásné ceny i z toho, že je zboží skladem. Byl jsem překvapen z velikosti slevy, ale podle prodejce bylo na skladě. Byl jsem velice nemile překvapen, když mi v pondělí kolem jedenácté hodiny volal pan prodavač, že zboží není. Zřejmě si ho prý objednal někdo přede mnou. Nabídl mi katalog, ale samozřejmě za úplně jiné ceny. Mám zkušenosti ze spousty jiných obchodů a nevidím problém v aktualizaci stránek. Velké rozčarování.

Reakce obchodu Makalu

Dobrý den Vítku,
    děkuji Vám za recenzi. Chápu, že jste nespokojen. Ani já nejsem spokojen se servisem, který jsme Vám poskytli. Je mi to moc líto, ale chyba se stala. Jen s dovolením vysvětlení situace, stejně jako Vám popisoval kolega Kuba. Zboží u nás skladem nebylo, jak píšete. Přesněji, bylo vedeno "skladem u dodavatele". Jak je u dostupnosti uvedeno, tak tato informace se nám přenáší ze skladu dodavatele a aktualizuje se 1x denně. Zde ten důvod, že koupil někdo před Vámi. Jednalo se bohužel o starší model, který již nelze doobjednat. Proto Vám kolega nabízel "katalog" s aktuální kolekcí, ale bohužel ceny byly vyšší, protože produkty byly také jiné. Navíc objednaný produkt byl na našem webu omylem - omylem zapnutá položka, kterou jsme již dávno vyřadili. Nechtěli jsme ji ani nabízet :( Jak píši, naše chyba, která nás mrzí. Již jsme přijali opatření pro dvojí kontrolu po aktualizaci značek v naší nabídce.
    Děkuji za pochopení, hezký den
    Josef