Nádherné, voňavé.. Miluju to :)

• krásné zboží

• Zasílané informace o stavu objednávky

Super. Všechno proběhlo bez chybičky.

• Pěkný e-shop,skvělá komunikace,super zboží
    • Nenašla jsem žádnou

Velmi rychlé vyřízení, (objednal jsem jeden den odpoledne, zboží jsem měl druhý den dopoledne). S nákupem i produktem jsem velmi spokojený.

• Slušné jednání a ochota.

Naprostá spokojenost, zboží přesně odpovídá fotografiím

• Objednávka odeslána ve stejný den, kdy byla objednána.

Barvy na fotografiích se dost liší od skutečnosti, což je škoda, když si chcete vybrat jinak pěkné zboží, aby ladilo v interiéru.

Příjemná komunikace, spolehlivost, děkuji.

• Krásné zboží , zvolil jsem ho jako dárek .
    • -

Jsem spokojen.

• Krásné nevšední zboží.
    • Zboží je foceno v různých světlech, takže barvy ne vždy odpovídají.

Mohu jen doporučit. Byla jsem zcela spokojena a navíc zboží přišlo nad očekávání brzy.

Reakce obchodu MAHARI

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi a doporučení.
    Zboží záměrně fotíme pod různými světly a v různých prostředích, abychom ukázali zákazníkům, že jeden a ten samý přehoz může vypadat jinak v ložnici a jinak v přírodě.

Ano, tento obchod doporucuji, je to krasne a kvalitni zbozi, zase neco jineho na trhu :-)

• doprava zdarma, zajímavé zboží
    • Moje chyba a hloupost, že jsem nevěnovala pozornost rozměrům a orientovala jsem se podle obrázku, kde paní vždy věci drží a ukazuje. Bohužel, tentokrát to nebyla paní, ale malá holčička focená se slunečníkem. Příště si budu dávat větší pozor. Nicméně se cítím mírně oklamaná. Podle mě byl záměr, že zrovna se slunečníky byla focena malá holčička a zezadu...mělo tam být napsáno dětský slunečník..cena však odpovídá slunečníku pro dospěláka, kterých již několik doma mám.

Pozorně čtěte rozměry a neorientujte se podle postav na obrázku. Jednou je tam dospělá žena, jednou malá holčička..obě blondýnky samozřejmě. Velmi to zkresluje, tak abyste nebyli zklamaní tak jako já, že Vám přijde slunečník, který je tak akorát pro malé dítě.

Reakce obchodu MAHARI

mrzí nás, že naše prezentace slunečníků vedla k vaší nespokojenosti, ale domníváme se, že je prezentujeme věrně a pravdivě.
    Pokud slunečník nesplňuje Vaše představy, pak nám jej neváhejte zaslat zpět a my Vám obratem vrátíme platbu.

A ještě bychom rádi doplnili, že slunečník je především stylový doplněk a jeho průměr cca 65 cm považujeme za zcela dostačující pro dospělého a proto nás ani nenapadlo jej nazývat dětským.

• Tož je to tam drahé :-D

• Rychlost, kvalita, ochota

Zboží, které jsem si objednala je předražené a nekvalitní - nelíbí se mě !

Za sebe tento obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu MAHARI

Dobrý den, mrzí nás, že jste byla nespokojena s dodaným zbožím a že jste se na nás neobrátila, abychom mohli celou situaci vyřešit k oboustranné spokojenosti.

Na obchod jsem narazila zcela náhodou, velmi zajímavé zboží, rychlé dodání. Děkuji