• Možnost výběru dárku, který člověk doopravdy chce -
    • nevzniká tak nákup na slepo. Krosnu si vybral k 25 narozeninám náš syn a my jsme pouze objednali jeho přání :-)
    • Žádnou jsme nezjistili.

Rychlost transakce a skvělá komunikace.

• Přehledný obchod. Osvědčena značka.

Doporučuji.

• Přehledný, boty i v půlčíslech
    • Mohl by být levnější

Spokojenost

• nedostupnost mnohých veľkosti obuvi respektíve nedoplňanie skladových zasob

• pohoda domova
    • n/a

doporucuji

• Snadná dostupnost
    • Nezaznamenal jsem je

Perfektní systém e-shopu

s prominutím katastrofa . objednal jsem si boty , pan který zvedl telefon který byl uveden na webu tvrdil že boty mají ale na jiném skladě ale že není problém ihned odeslat.již druhý den po ránu volal že se omlouvá a že tenhle typ bot nemají a nabídl mi jiný typ . s tím se moc svolný nebyl ale co naplat v práci musím mít něco na nohách. typ bot na kterém jsme se domluvily dorazily ale bohužel o číslo větší než jsem požadoval . bohužel jsem neměl čas vracet tuto zakázku a teď chodím v botech o číslo větších :-(((( .

Vážený pane Kalousku,

jednali jsme spolu, tak si dovolím reagovat.

Objednávka přišla ve středu 14.6. ve 14:15 a obratem jsme ji začali řešit.

Že objednaná taktická obuv není skladem jsme zjistili fyzicky hned ve čtvrtek den ráno při chystání expedice přímo ve skladu. Proto jsem obratem volal, abyste ihned znal skutečný stav objednávky a nezdržovali jsme Vás informačními maily. V tomto jsme udělali maximum a jak vy, tak Vaše paní po telefonu žádné námitky nevznesla. Dohodnutou alternativu jsme tentýž den, tedy 15.6. odeslali a ta vám byla v pátek 16.6. doručena.

Stran velikosti vidím objednané taktické boty velikosti UK 11 / EU 45 a jako odeslanou UK 11/ EU 45. Pokud vám přišla jiná velikost, stačilo zavolat. Možnost výměny jsme si s Vaší paní potvrzovali před expedicí telefonicky, ale po doručení už nikdo nevolal.

Vámi popsaná zkušenost nás mrzí, nicméně opakuji, že jsme vše řešili ihned a vždy se souhlasem Vaším nebo vaší paní.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Za MAGNUM eshop,

Jiří Sobotka

• Jeto jeho specializace na MAGNUM.
    • Větší nabídka od MAGNUM.

Rychlá dodávka až do ruky.

• Líbí se mi zpracování kanad
    • Horší komunikace ale vše se dá zlepšit

• Nikdo se mi ještě neozval

děkujeme za Vaší reakci.

První lednový týden 2016 jsme měli inventuru.

Máte o taktické boty ještě zájem?

Můžeme je obratem expedovat.

V každém případě se omlouváme za komplikace a děkujeme za pochopení.

Jiří Sobotka

• Je to pohodlné, rychlé a kvalitní .

Doporučil jsem tento obchod kolegyním a kolegům.

• Na firmu jsem nakoupil v tomto eshopu více párů obuvy. Po roce užívání pracovní obuvy došlo k rozlepení podrážky, reklamace však byla zamítnuta hned z několika důvodů, ani jeden však nebyl pravdivý. Po asi dvacetiminutovém rozhovoru s majitelem eshopu jsem reklamaci vzdal, pouze jsem se dozvěděl, že nejsem jediný komu reklamaci neuznali. Příště obuv opět jenom od fy. Prabos, se kterou nebyl nikdy problém.

ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI NÁKUP V TOMTO OBCHODĚ.
    Čekám zase nějaké nesmyslné argumenty od majitele typu, že obuv nebyla vyčištěná - přitom jsem ji omýval a podrážku drhnul kartáčem na boty, typu že jsem nerozvazoval tkaničky při zouvání - jedná se o pevnou obuv která nejde zout zavázaná apod. Dále, že vlastně ani na záruku nemám nárok, protože jsem dostal množstevní slevu atd.

Reakce obchodu MAGNUM eshop

děkujeme za obsáhlou kritiku zamítnuté reklamace.
    Není pravda, že bychom reklamaci zamítli kvůli množstevní slevě, ale primárně proto, že vada nebyla prokazatelně reklamována ihned na čemž jsme se v telefonátu shodli.
    Nabízené řešení jste odmítnul.
    Vaši nespokojenost chápu, nicméně reklamace musíme posuzovat nezaujatě. Nikoliv na základě pocitů, ale podle objektivních nálezů.
    99% reklamací bez problémů uznáváme.
    Děkujeme za pochopení a přejeme hodně zdaru se značkou Prabos.

Jiří Sobotka

• bohužel nemohu hodnotit kladně
    • -na eshopu byla obuv psaná, že je skladem, přitom to tak ve skutečnosti nebylo
    • -nebyli mi schopni odpovědět ani na jeden ze 3 emailů, které jsem psal s dotazem jak to s objednávkou vypadá
    • -ani po telefonickém rozhovoru, kde me bylo přislíbeno, že se určitě na stav objednávky podívají a zavolají zpět, což se nestalo, jsem se nedozvěděl jak to vlastně s objednávkou je

Díky zkušenostem popsaných výše nemohu tento obchod doporučit. Komunikace je na velmi špatné úrovni což je pro mě zásadní.

Reakce obchodu MAGNUM eshop

Váš názor samozřejmě respektujeme, byť jsou uvedené informace vytrženy z kontextu.
    Ani my nemáme každý den posvícení.
    Hodně zdaru do budoucna a třeba zase někdy.

Za MAGNUM eshop,
    Jiří Sobotka

Dostal jsem presne to, co jsem si objednal...

• Po pěti letech co jako záchranářka nosím pouze boty Magnum jsem pouze sháněla tento typ obuvy. S internotovými stránkami jsem spokojená, výběr typu obuvy mi velice usnadnila přehlednost a dobré informace o produktech

• nakupuji hodně na internetu-přehledná nabídka. Ceny.

Nakoupil jsem poprvé a zdá se,že velmi dobře.

• Dobrá organizace
    • přehlednost
    • rychlá dodací lhůta

Tento obchod mi nabídl, přesně zboží které jsem potřeboval. S obchodem jsem maximálně spokojen, doporučuji :-)

• -Ocenil jsem výhodnou slevu pro vojáky
    • -při nákupu se snaží maximálně vyjít vstříc požadavkům
    • -dlouhá reklamační lhůta
    • -neinformují o stavu reklamace, případně o datu zpětného zaslání(na telefonu pouze přibližné info)

Reakce obchodu MAGNUM eshop

Boty od zákazníka přišly před sedmi dny a ihned jsme je předali reklamačnímu technikovi k posouzení.
    Na vyřízení reklamace máme 30 dní, ale vše se vždy snažíme vyřídit co nejrychleji.
    Děkujeme za pochopení.