• Rychlost, spolehlivost
    • ??

Obchod mohu vřele doporučit

• Jedná se o opravdové odborníky, kteří všechny lyže osobně vyzkoušeli a podle toho je také jejich hodnocení - nic než pravdivé a odzkoušené. Kdo tohle v dnešní době nabídne?
    • Umějí poradit a vyjít zákazníkovi maximálně vstříc.
    • Snad největší výběr lyží, co jsem v jednou e-shopu viděla. Víte, jak je těžké si vybrat? :-)

Lepší obchod s tak individuálním přístupem jsem dlouho neviděla. Na lyže jsem hodně spěchala a zrovna nebyly skladem. Pan majitel mi volal ihned, když přišli a tím mi lyže přišly v čas.
    Úžasný výběr lyží, nepřeberné množství rad, všechny lyže osobně vyzkoušené a více než osobní přístup.
    Není co vytknout.

• Nabízí prověřené a osobně otestované zboží. Má vlastní výbornou značku krátkých lyží-WEX. Lyže zákazníkovi příjdou oservisované s nastaveným vázáním.
    • Osobní přístup, profesionalita.
    • Trochu nepřehledné stránky.
    • Někdy příliš mnoho informaci.
    • Desing stránek.

Obchod velmi doporučuji.

• - rychlost dodání
    • - dobré ceny
    • - video s instruktáží na www-stránkách

Obchod doporučuji, všechno proběhlo v pořádku.

• popis vlastností nabízeného výrobku

takhle nějak si představuji kvalitně fungující e-shop

• Obchod nabízí originální zboží

Po první zkušenosti s nákupem hodnotím tento obchod jako velmi dobrý

• Profesionální popis zboží na základě vlastních zkušeností

Způsob objednání a doručení je u většiny internetových obchodů dnes již bezproblémové.
    Tento obchod se liší přístupem ke zboží samotnému. Vzhledem k tomu, že se nejedná o úplně běžné zboží, je zde pro kupujícího důležitá informace o vlastnostech zboží a tyto podává tento e shop vysoko nad běžným průměrem.

nákup perfektní,perfektní komunikace ,maximální vstřícnost,všem doporučuji

Dostatek informací k jednotlivým druhům zboží, kvalitní a rychlá doprava zboží.

• všechno zboží má W osobně vyzkoušené a co doporučí, na to je spolehnutí

vyjímečný obchod, kde nenakupujete od prodavače, ale nadšeného profíka
    prvotřídní péče, i když nenakupujete za desetitisíce

• Bezkonkurencni informacni servis o lyzich
    • Podrobne charakteristiky a testovani zbozi
    • Velmi profesionalni pristup
    • Typograficka uprava webu je hrozna:)

Zaujal me web, kde jsem se konecne docetl to, co jsem pred nakupem potreboval vedet. Tady jsem mel pocit, ze rozumi tomu, co prodavaji a ziji tim. Web je plny prinosnych informaci, ne jako jinde, kde prodavac ani nevi, jakou tvrdost maji lyze, ktere vam nabizi. Odborne i obchodne profesionalni pristup, zbozi dorazilo hned druhy den po objednani a vse bylo naprosto bez komplikaci. Rozhodne doporucuji.

• Široký výběr sortimentu, nízké ceny

• zbozi co prodava ma otestovano a opravdu mu rozumi, doporuci opravdu nejvhodnejsi zbozi i kdyz je levnejsi nez puvodne poptavane.
    • pro toho kdo je na webu obchodu poprve mirne neprehledny web - ale je ti tim ze web je nabity informacemi.

Nejlepsi obchod na nakup lyzi

• Bezvadná komunikace prodejce.

Je to perfektní obchod s bezproblémovou komunikací s kupujícím.

• Perfektní komunikace a velmi rychlé dodání zboží.
    • Slabiny nemá.

Vřele doporučujeme nákup v tomto e-shopu. Velmi rychlé a seriózní jednání.

• snadnost
    • přehlednost

Vše klaplo rychle a bez problémů.

• - rychlé dodání
    • - zboží je kvalitní a dorazilo zabalené v "nedobytném" obalu

Výborné,vřele doporučuji všem.
    Hledala jsem,kde obchod pochválit a jsem ráda,že se mi teď nabídla příležitost.

• Jediný měl na skladě, co jsem potřebovala.
    • Rychlost dodání, za necelý den jsem měla zboží na dobírku doma.
    • Trochu mě zarazilo balné, ale na druhou stranu poštovné bylo levnější. Jiné obchody to mají v jednom.

Spokojenost. Také se mi líbí články související se sortimentem obchodu.

Reakce obchodu Lyze-snowblade.cz

Ano, tenhle problém je nám jasný - ale je to ekonomika - balné lze fakturačně oddělit od poštovného a tak v případě některých objednávek lze kompenzovat poměrně velkou ztrátu = poštovné na Slovensko zdarma, velké balíky kde je poštovné zdrama a musí se použít drahé obaly atd... Máme jich více než těch malých a tak jsme museli přikročit k tomuto kroku. Cena je udělaná opravdu tak, aby výsledný součet bylo plné (normální) poštovné.... Admin.

• Rychlost dodávky, navíc je to dost specializovaný obchod, takže zde najdete věci, které se jinde velmi těžko shání-

Doporučuji,vstřícní,spolehliví

• - specializace na krátké lyže
    • - dobrá nabídka krátkých lyží
    • - dobré popisy těchto lyží
    • Pro koupi v tomto obchodě jsem se rozhodl z důvodu dobré nabídky a z pocitu profesionality daného obchodu.
    • Navíc zde sehrál roli fakt,že obchod působí na Šumavě v Nýrsku.K Šumavě mám kladný vztah
    • Ohledně sortimentu o žádných nevím.
    • Jen je potřeba trochu více času zorientovat se ve vzhledu webových stránek.Potom už je to v bez problémů.

V tomto obchodě jsem objednal obal na lyže snowblade a spolu s ním i lyže Snowblade MB Redsnake II s pevným vázáním,se kterými jsem absolutně spokojený.
    Popis u těchto lyží skutečně sedl na sto procent.Výborně se ovládají,ve vyšší rychlosti jsou stabilní a hlavně je díky délce 97 cm v klidu dovezu až na sjezdovku autobusovou a vlakovou dopravou.
    Hned první den na sjezdovce jsem jejich kouzlu propadl a bude mě teď dělat problém vrátit se k dlouhým lyžím.
    Rozhodně tento obchod doporučuji i ostatním díky rychlosti vyřízení objednávek a dobré nabídce krátkých lyží se skvělým popisem.Kdo je nevyzkoušel,neuvěří jejich zajímavým vlastnostem.