• Milý přístup, rychle odpovĕdí.

• velký výběr

• Rychlé dodání, široký sortiment zboží, možnost osobního odběru

Obchod doporučuji. Vše proběhlo v pořádku.

• Za dobrou cenu

Po zaplacení mi došel email, že zboží bylo předáno dopravci. Po 10dnech jsem dodávku urgoval a bylo mi sděleno, že nic neodešlo, že vrátí peníze. Po 4 týdnech a několika urgencích peníze stále nevrátili.

Reakce obchodu LYPO.cz

Dobrý den, omlouváme se za naši chybu. Požádal jsem kompetentní osoby, aby provedli co nejdříve nápravu.

Ještě jednou se omlouváme za naše pochybení

• Cena produktu, který jsem kupoval.
    • Výborná komunikace

Toto byl můj první nákup v tomto obchodě a vše bylo naprosto v pořádku. Kladně hodnotím především skvělou až příkladnou komunikaci. Měl jsem objednáno zboží s doručením na Uloženku a čekal jsem na dodání. Po několika dnech se mi obchod ozval s tím, že mnou zvolená Uloženka již zásilky nepřijímá a zda mohou poslat zboží poštou. Dohoda proběhla a dárek již slouží. Děkuji.

Žádná komunikace s obchodem

Reakce obchodu LYPO.cz

Dobrý den, reaguji na Vaši recenzi na Vámi zvolený mail dorazila informace o potvrzení, akceptaci a následné expedici objednávky. Na produkt je expedice 5 pracovních dnů. Nicméně produkt odešel o den později kvůli době před Vánoci. Podle nás tedy všechno proběhlo jak mělo a pokud Vám nedorazil žádný mail tak nás kontaktujte na [email protected].

Děkuji

• Rychlé dodání zdarma
    • Příznivá cena

Bez problémů

Slíbili zboží za tři dny a bylo. Dobrá volba.

Objednávka trvala příliš dlouho a nebyla žádná komunikace ze strany obchodu v žádném případě nedoporučuji

Reakce obchodu LYPO.cz

Dobrý den, bohužel došlo z naší strany k prodlení v dodání. Omlouváme se za tyto komplikace, ale informační maily o stavu objednávky byly zaslány.

Ještě jednou se omlouváme za prodlení.

OK

bezva komunikace

Dobra komunikace s obchodem

Rychlý zákaznicky servis. Bezproblémová komunikace.

obchod super, dobrá komunikace

• Kupuji zoubkované nože v Lypu pravidelně pro celou rodinu a všichni jsou nadmíru spokojeni jak jsou ostré

Zboží, které jsem objednala před 12 dny nedorazilo. Obchod musíte sami kontaktovat, potom Vám řeknou, že to nemají skladem a pošlou za 5 dnů. Stejně to neposlali ani neinformují o tom, kdy to bude. Obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu LYPO.cz

bohužel došlo k prodlení ve výrobě u jednoho produktu. Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Zboží už bylo nedostupné, obchod oznámil, v pořádku.

• Výborná komunikace, rychlé dodání