zboži jsem měl dříve než jsem očekaval,hodinky byly pro přítelkyni k narozeninam a jíne obchody zbozí chtely dodat 7 až 10 dnu což by bylo pozde.ale zde jsem je dostal běhen 5 dmu včetně víkendu =)

S obchodem jsem naprosto spokojena,doporučuji ostatním.

• rychlá komunikace obchodu

Tento obchod rozhodně doporučuji. Mají dobré ceny a zboží mi dorazilo hned druhý den, což je perfektní.Všechno bylo v naprostém pořádku a funkční!

Objednával som prvý krát s tohto obchodu a som nadmieru spokojný. Ak objednávate na Slovensko tak treba poslať peniaze dopredu ale je to veľmi seriózny obchod takže sa nemusíte báť že tovar Vám nepríde, kvalita tovaru perfektná, doba dodania super. Skrátka super e-shop! 5 hviezdičiek.

• Nejnižší cena daného výrobku
    • nezaznamenala jsem

spolehlivý,doufám, že hodinky nejsou padělek, ale to dnes nemám jistotu ani v kamenné prodejně

Reakce obchodu LUXUSTIME.CZ

Děkujeme za kladné hodnocení, jsme velice rádi že jste s nákupem spokojena. Hodinky jsou 100% originál. Jsou opatřeny certifikátem a hologramem pravosti a pocházejí od oficiálního distributora. Ještě jednou děkujeme !

• Úspora času.
    • Pohodlí nákupu.
    • Dnes i jistota a serioznost.
    • Koupil jsem hodinky - spokojenost.
    • Obchod nenabízí zajímavé repliky hodinek.

Byla to moje první zkušenost s nákupem a mohu jen konstatovat, že dobrá. V balíčku přišlo zboží, které jsem objednal, cena souhlasila... Nenaplnilo se to, o čem dnes a denně čtete a slyšíte. V balíku nebyla ani cihla, ani nic jiného - neobjednaného.
    Doporučuji všem. J.

Reakce obchodu LUXUSTIME.CZ

Děkujeme za kladnou recenzi, jsme rádi že jste s nákupem spokojen. Prodejem replik se bezabýváme, prodáváme pouze originály hodinek. Ještě jednou děkume za recenzi!

Reakce obchodu LUXUSTIME.CZ

Hezký den, z naší strany jsme se vám snažili dovolat a psali jsme vám email. Bohužel zboží přestal výrobce vyrábět tato skutečnost nám byla oznámena až po vaší objednávce. Nabídli jsme vám alternativu ale bohužel jsme neobdrželi žádné vyjádření! Ještě jednou se velmi omlouváme za nevydařený obchod!

oka

• kvalitný tovar
    • Slabiny som nenašiel

vrelo doporučujem

Reakce obchodu LUXUSTIME.CZ

Děkujeme za kladné hodnocení! Velmi nás těší, že jste s nákupem spokojen(a)! Děkujem za doporučení, velice si toho vážíme!

• Nevšední ochota a rachlost!

Vřele doporučují a kdyby byla Kniha přání jako za zlých komunistů, tak popišu celou stránku pochvalou!

Reakce obchodu LUXUSTIME.CZ

:-) Mockrát děkujeme za kladné hodnocení, velice si toho vážíme a velice nás recenze potěšila :-)

Děkujeme Luxustime

• Bezproblémový nákup.
    • malá reklama produktů.

Není se čeho bát.

Reakce obchodu LUXUSTIME.CZ

• Rychlost, kvalita zboží, dobré ceny
    • -

Reakce obchodu LUXUSTIME.CZ

• Rychlost odeslání objednávky, přehlednost stránek, dobrá komunikace přes e-mail.
    • O žádných nevím.

Vřele doporučuji!

• Velky vyber sortimentu i barevneho provedeni a nizsi cena nez u konkurence
    • male fotografie a jejich pocet u nahledu zbozi. U takto drahych vyrobku bych ocenil vice fotografii

Obchod, ktery nabizi nevsedni zbozi, ktere lze tezko shanet jinde. Priznaji, ze vec nemaji skladem a stanovuji realny termin dodani

Reakce obchodu LUXUSTIME.CZ

Dobrý den, děkujeme za recenzi!
    Bohužel ne ke všem výrobkům nám dodávají dodavatelé více fotografií, samozřejmě víme že je to nedostatek hlavně u dražšího zboží i tak za tuto přípomínku děkujeme. U všech hodinek a dalšího zboží se snažíme uvádět realný termín dostupnosti a vždy se snažíme aby měl zákazník zboží co nejdříve. Děkujeme

• Rychlé dodání a co je napsáno v obchodních podmínkách, to platí.
    • Žádné slabiny nemá.

Velice seriozni obchod, doporučila bych všem známým, rychle dodání zboší. Veliká spokojenost.

dobré, rychlé - perfektní

Reakce obchodu LUXUSTIME.CZ

• Perfektní ceny zboží, jednoduché objednávání, pohodové a brzské doručení.
    • Nemá slabiny!

Mohu jedině doporučit, naprostá spokojenost!!!

Reakce obchodu LUXUSTIME.CZ

Děkujeme za kladné hodnocení! Jsme velice rádi, že jste s nákupem spokojen! Mnohokrát děkujem za doporučení, velice si toho vážíme!

• velice rychlá komunikace

Reakce obchodu LUXUSTIME.CZ

Děkujeme, jsme rádi že jste spokojen(a)!

• ŠIROKÝ SORTIMENT