Dobrá komunikace. Méně přehledný web, objednal jsem jinou pánev, než jsem chtěl, ale po emalech se podařilo specifikovat dle požadavků.

• Super individuální přístup k zákazníkovy.

Vše fungovalo bez problémů.

• nadstandardní ochota vypomoci v řešení problému

Obchod seriozní, komunikace velmi dobrá,dodací lhůta brzká, vše , jak má být!!Doporučuji zde nakupovat.

• Nejnižší cena na trhu, dodání bez problémů

Vůbec nevěděly, kdy budou mít zboží skladem. Ale zaplatit si jej nechali předem. Objednávku jsem zrušila, protože čekat na objednané spotřebiče do půlky ledna - 2,5 měsíce mi připadne příliš dlouhé. Částka mi byla vrácena na účet.

• expresní dodací lhůta - zboží bylo připravené k vyzvednutí již následující den po objednání
    • výborná komunikace s obchodem

• Ceny
    • Z obchodu se telefonicky ujistili ,zda budeme mít následující den čas na převzetí.Skutečné dodání již nesledují.

Vybrat jiného dopravce nebo zvolit osobní odběr.

• -široký sortiment
    • -poradí
    • -vstřícnost

bez problému

• Tady bych si nic už nekoupila, pošlou Vám zboží a jedinej papír a to Fa emailem a že máte nárok na prodlouženou záruku Vám neřeknou , nedají žádné instrukce a až když se se zbožím něco stane, Vám laskavě oznámí, že jste se měli zaregistrovat na stránkách výrobce:D abyste měli nárok na prodlouženou záruku. Jsem asi věštkyně a měla jsem si to vyvěštit ne? A ještě řeknou, že je můj problém , že jsem na to zapomněla:D když jsem o tom nevěděla:D fakt logické.... dobrý překupníci, já mám po 3 letech špatný zrezlý koš u myčky a akorát se mi vysmáli.
    • Ponaučení pro další nakupování na internetu: být Einstein a vše si prověřit i to, o čem nevíte:D:D:D
    • Takže prosukt dobrej, ale překupník děsný.

BACHA na detaily

• sortiment
    • nedodané

Reakce obchodu Luxusni-elektro.eu

Vámi objednané zboží bylo označeno s dostupností "na dotaz"
    e-mailem jsme Vás informovali ohledně možného termínu doručení. Bohužel jsme od Vás nedostali na tento e-mail odpověď.

• nejnižší cena
    • má uvedeno, že zboží je skladem a nakone se ukáže, že není ani v centrálním skladu dodavatele, a že tam bude nejdříve za 2-3 týdny

• kvalita web stránek

• Nabizi zbozi ktere prezenzuje ze je skladem a pritom to tak neni

Pokud chteji cekat na dodavku, a nevadi jim ze si pockaji, proč ne

• Dobrá komunikace, zboží bylo připraveno k odběru ve slíbeném termínu a bylo v perfektním stavu.
    • Nejlepší cena

• rychlé dodání - již druhý den
    • nízke ceny
    • výborná komunikace obchodu
    • velký výběr spotřebičů

Rychlé dodání - již druhý den, nízke ceny, výborná komunikace obchodu (obchod telefonicky kontaktuje), velký výběr spotřebičů. Obchod doporučuji, určitě zde nakoupím i příště.

• Zboží bylo skladem
    • Dodali mi ho hned druhý den
    • Výborná komunikace

• Nezajištění vyměnitelných spotřebovatelných komponent a tím dlouhodobá nefunčknost celého přístroje

Reakce obchodu Luxusni-elektro.eu

značka se přestala na českém trhu prodávat. Náš obchod je prodejce a nikoliv distributor, přesto se nám podařilo sehnat některé komponenty, ale ty budou k dispozici až v lednu. O tomto jsme Vás také již informovali.

Luxusni-elektro.eu