• -Nekomunikuje
    • -Peníze pryč

Celkově tento obchod nedoporučuji. Jenom obere lidi o peníze a nikdy nic neuvidíte.

• vůbec nic!!!!!!
    • Nekomunikují, nevrací peníze za nedodané zboží

4 měsíce bez odezvy!!
    Nedoporučuji!!!!!!!!!
    Akorát člověka oberou o peníze!!!!

• objednany tovar uvadzaju ako dostupny, po zaplateni Vas informuju o jeho nedostupnost
    • mesiac neboli schopni vybavit, alebo zrusit objednavku
    • na e-maily neodpovedaju
    • reklamacia a odstupenie od zmluvy podla ich postupu bez odozvy
    • peniaze spat neuvidite
    • najhorsia skusenost aku som kedy zazil, NIKDY viac, mali by ich zakazat

Cele zle

• Nekomunikuje, nevrací peníze za nedodané zboží, doporučuji vyhnout se této ,,firmě,,

Vyhněte se tomuto obchodu!

• vynikající ceny pro stálé zákazníky
    • osobní odběr
    • příjemná obsluha při výdeji
    • někdy delší dodací lhůta, když zboží není skladem

osobně doporučuji

• Nekomunikuje
    • Neda se reklamovat zbozi

Nekupujte

• nekomunikace, podvodník

Přes tento e-shop si vůbec neobjednávejte. Nedostanete zboží ani peníze zpět. Telefon vůbec nezvedají a na maily nereagují. Mně neposlali nejdražší objednanou věc, ale zaúčtovali mi jí.

• Asolutně nic.
    • Nechápu jak může tento obchod ještě existovat. proč se lidé nespojí a nepodají na pana Studeného žalobu. Okrádá zákazníky - důchodce a nic se neděje.

Já čekám na zboží 30 dní jen lži a sliby. 6.12 předáno přepravní službě dnes je 17.12. a balík nikde. Žádala jsem pana Studeného o vrácení peněz nereaguje.Jestli chcete přijít o nervy vyzkoušejte. Obchod nedoporučuji jsou to podvodníci.Zajímalo by mě kdo píše ty pozitivní recenze.

Reakce obchodu Luxury-world.cz

Vážená paní Škopová,

v objednávce jste měla více produktů s delší dostupností. Dne 6.12. byla zásilka vyexpedováno. Tuto skutečnost jste si již sama mohla ověřit v přiloženém trasovacím číslem v odpovědi na jeden z Vašich e-mailů.

Luxury-world.cz

• VŠE NAPROSTO PERFEKTNÍ
    • .

VŠE NAPROSTO PERFEKTNÍ

• S prvním nákupem spokojenost, rychlost, možnost osobního vyzvednutí zdarma

Nyní jdu uskutečnit další objednávku

Další z eshopů, který by to měl zabalit. Delší čekací lhůta, nekompletní objednávka. Nyní budu čekat na vrácení peněz. Jinak posílám stížnost.

Vážení, udělejte si v tom pořádek!

• Zboží jsem zaplatila předem,druhý den bylo odesláno,žádný problém
    • Cena zboží
    • Nic proti jsem nenašla

Za sebe mohu doporučit
    Žádný problém,z mé strany spokojenost

• Podvodník

Nekomunikuje, reklamace neexistuje

• rychle vyřízená objednávka, příjemný pán při osobním vyzvednutí

nákup bez problémů

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Dobrý výběr zboží.
    • Přehledný e-shop.

Spokojenost.

• Po zaplacení jsem dostala zprávu , že byla zásilka vyexpedovaná, ale tím to zkončilo, zboží nedorazilo a obchod na e-maily vůbec nereaguje, jsou to podvodníci , pozor, tady neobjednávejte, pokud nechcete přijít o peníze . Jen nechápu, ze takové podvodné obchody uvádí heureka i Zboží. cz

Podvodný e-shop

• Rychle dodání a velká spkojenost. Ceny přijatelné

Spokojenost vše přišlo v pořádku a ryhle. Doporučují

• Objednané zboží bylo dodáno ve slíbeném termínu bez nedostatků.

Jsem spokojen.

• - naprosto neférové jednání
    • - dlouhá doba dodání
    • - zaslání nekompletní objednávky - většina zboží vůbec nedodána, aniž by došlo k nějakému vysvětlení, prostě oznámí, že zboží bylo vyexpedováno a že v něm chybí většina věcí nikdo neřeší, přitom aktuálně uvádějí, že zboží je skladem
    • - faktura v zásilce neodpovídala dodanému zboží - jeden produkt chyběl úplně (ačkoliv byl naúčtován) a další zaslali jiný, než který byl objednán
    • - na emaily sice občas reagují, ale komunikace je úplně o ničem, nedozvíte se nic
    • - když napíšete negativní hodnocení přímo na jejich eshop, samozřejmě ho nezveřejní

Rozhodně obchod nedoporučuji. Klasické klamání zákazníka - nalákají na nízké ceny, ale zašlou jen zlomek a ještě špatně. Žádná snaha z jejich strany o nějakou komunikaci, vysvětlení či nedejbože kompenzaci. O zákazníka tady jde až na posledním místě. Rozhodně neplaťte nic předem!

Reakce obchodu Luxury-world.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Vzhledem k tomu, že jste neuvedla číslo objednávky, není možné konkrétně reagovat.

Luxury-world.cz