• pohodlné nakupování
    • zboží neodpovídá objednávacímu obrázku a
    • polštáře taktéž.
    • Reklamace zboží - poštovné,které sice odečetli,ale další poštovné přičetli,to je ....

K tomuto obchodu už nemám důvěru.

Vážený pane Herodes,
    je nám líto, že polštáře neodpovídaly přesně vyobrazenému obrázku - do originálních balení nelezeme - fotky, které prezentujeme nám poskytují dodavatelé - na nich jsme závislí.
    Pokud jde o poštovné - dodání zboží jste měl zdarma, vrácení zboží jsme vám uhradili v plné výši dle vámi přiložené stvrzenky! Poté jste si objednal další povlečení, u kterého jsme naúčtovali poštovné dle platných podmínek. Z naší strany proběhlo vše naprosto korektně.

• nekvalita baleni

Reakce obchodu LUXpovlečení.cz

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi.Je nám líto, že balení, ve kterém jste obdržela bylo nekvalitní, nicméně na toto nemáme vliv, zboží odebíráme od dodavatelů a balení je součásti. Budeme se snažit i na tuto stránku více dohlížet.
    LUXpovlečení.cz

Uvedla jsem doručovací adresu odlišnou od té fakturační, ale zboží mi bylo doručeno na adresu fakturační.

Vážená paní Beranová,
    za toto nedopatření se velmi omlouváme!
    LUXpovlečení.cz

• bohatá nabídka, SUPERrychlé dodání, a to i v převánočním čase!
    • nejsou

výborný eshop, vřele doporučuji!

• Velky vyber povleceni, ktere jsem jinde nenasla.
    • Komunikace a doba dodani. Chapu, ze odebiraji od dodavatelu, ale pokud vi, ze doba bude delsi jak psanych 3-7dnu maji dat vedet!!!

Co me opravdu nastvalo byla komunikace obchodu. Termin mnou objednaneho zbozi byl 3-7dnu. Po 14dnech od objednani reagovali az na druhy mnou psany email na dotaz zda mi povleceni dojde do vanoc. Pani mi volala a rekla, ze v patek ho budu mit doma a pokud ne,tak zavola. Nezavolala! Dnes je patek a povleceni nikde! Jen mi konecne dorazil email, ze povleceni je odeslano! Povleceni vypada pekne jsem zvedava na realitu. Nikde jinde jsem takove nenasla.

Vážená paní Hajna,
    omlouvám se za tuto situaci - je pravda, že jsme do 7 dnů nebyli schopni dodat vaše zboží a nedopatřením jsme v tomto termínu nereagovali. Po vašem prvním dotazu, který byl 8 den od objednávky jsem žádala dodavatele o vyjádření, vzhledem k tomu, že i oni mají neskutečné množství práce v tomto období, nejsou schopni obratem reagovat na dotazy nás odběratelů a stejně tak, to nejsme tím pádem schopni dělat my (byť je to velmi výjimečné), hned druhý den jste psala opět a to jsem teprv od nich dostala odpověď. Volala jsem vám, dohodly jsme se, říkala jsem vám, že pokud by se stalo, že povlečení do pátku nebude, pak budu volat. Povlečení bylo, odesílali jsme pozdě odpoledne protože i kurýři v těchto dnech k nám jezdívali se zbožím až v pozdních odpoledních hodinách... tak jsem již odeslala jen informaci o expedici.
    Předvánoční období je těžké a někdy nejsem schopni splnit a udělat vše na 100%, i když pracujeme do pozdních večerních hodin.
    Přesto děkujeme za vaši negativní recenzi, i když nás mrzí, že i přesto, že se vám zboží líbilo to byl důvod náš obchod nedoporučit.
    Přejeme krásné a pohodové Vánoce.

• široká ponuka

široká ponuka,komunikácia s obchodom dobrá,dodanie rýchle

• 100 % ní obchod

• dobré
    • nevím

dobré

• Tovar až do domu

Maximálna spokojnosť, a doporučila som aj známim

• Vzhledově hezké (z dálky) i hezky ušité.
    • ALE zklamal mě velice materiál.
    • Dle mého názoru nevhodná kombinace materiálů na přehoz.
    • Zmuchlané a přitom se nemá žehlit.
    • Velmi se obávám praní, aby se nesrazilo a hlavně aby při daném složení látek nepustil barevný pruh na bílou část.

• nákup z domova
    • zboží až domů
    • obecně nákup na internetu, že si na zboží nemohu "sahnout"

nákup v pohodě

• zboží , které jen tak neseženete
    • nemá

výborný obchod s kvalitním zbožím, nadstandartní péče o zákazníka, zboží , které si hned zamilujete.

• Přehledný.
    • Foto odpovídá skutečnosti.
    • Velký výběr.
    • Žádné.

Zboží přišlo pečlivě zabalené a v pořádku.

• přehlednost, množství produktů
    • nemá

• zboží do domu

vše v pořádku

• Obchod nabízí zboží, s tím, že je skladem, ale toto zboží nejjen že není skladem, ale není vůbec k dispozici a ani nebude.

• Možnost zadat už při objednávce odlišnou dodací adresu od fakturační. Nemusí se složitě vypisovat do poznámky nebo e-mailu.
    • Rychlé dodání zboží.
    • Bohužel zboží dorazilo na fakturační adresu, což mi způsobilo značné komplikace.

• Velká nabídka,rychlost dodání.
    • Nemá.

Bez chyby.