• Přehlednost
    • Dobré ceny
    • Dobrá komunikace se zákazníkem
    • Zboží na fotkách vypadá lépe než ve skutečnosti, např. lustr Klausen, který jsem kupovala a poté z tohoto důvodu vrátila.

Doporučuji.

• pohodlný nákup,velký výběr
    • nevím o nich

• žádné jsem nenašla, vyrovná se ostatním
    • zboží není takové kvality jaké slibují

Toto zboží bych nedoporučila, koupelnové svítidlo bylo velmi špatné kvality. Na první pohled bylo světlo nad zrcadlo stočené do vrtule, takže by po namontování šlo z kopce. Vše byl potažený plast, nešlo o kov. Tento údaj chybí. Výrobek před expedicí nemohl nikdo kontrolovat, jinak by snad nemohla taková hrůza projít!!!!

Reakce obchodu Lustry-lampy

Výrobek byl poškozen, vada nebyla viditelná při běžné kontrole kdy se kontroluje kompletnost výrobku a zejména skleněné části. Zákazníkovi vráceny peníze.

• Má to ,co jsem potřeboval.

Dobrý adoporučuji

• líbyl se mi lustr, který se disajnově hodil do obýváku jinde jsem nic podobného nenašla

jednoduché: vyberete si objednáte a během pár dnů máte lustr doma a levně

• ceny

spokojenost

• že zboží zasílá i jinou přepravní společností,než jen ČP

Měla jsem problémy s dodáním přes ČP,ale obratem jsem se domluvila s obchodem,že mě zboží pošlou zpět a tentokrát přes přepravní společnost Geis. Do 2 dne byl balíček u mě. Takže děkuji za bezvadnou a milou komunikaci a vstřícné jednání. Obchod můžu jen a jen doporučit

• Hlavní výhoda je, že nemusím fyzicky nikam. Velmi dobré je, že ke každému lustru je nabízen určitý typ žárovky.
    • Hodně lustrů a svítidel je možno dodat s lhůtou např. 1 - 2 týdny. Lepší je vše skladem, což ale chápu, že ne vždy je možné.
    • Jedna položka byla napsána skladem a bohužel ji nebylo možno dodat spolu s ostatními svítidly (vše jsem vybírala skladem), tak mi volala paní, že ji pošlou později. Jenže nikdy nedošla (zatím ne, je to cca měsíc).

Velmi dobrý obchod.

• Slabina je ta ze zbozi pochazi s polska. Hruza.

Reakce obchodu Lustry-lampy

Zákazník má zřejmě averzi vůči původu zboží. S polskými firmami spolupracujeme již více než 20 let a roční obrat se pohybuje kolem 15 mil Kč.

nebyl výběr,výrobek meli v tomto obchode.cena výrobku neodpovídá kvalite.Jsou tam nedostatky. Doporučeni,nemohu říci, jiné výrobky mohou být ve špič.kvalite,ja ji nemela.Tak doporučit - ano či ne, každý dle svého uváženi

• komunikace

velká nespokojenost

• zbroží zatím ani po 2 dnech nedozazilo

Reakce obchodu Lustry-lampy

U objednaného svítidla uvádíme termín dodání 4 týdny, termín bude dodržen.

• Snadná dostupnost, rychlost, dobré ceny.
    • dlouhá dodací lhůta

po dvaceti dnech od objednávky zboží stále nedorazilo

Reakce obchodu Lustry-lampy

Bohužel v tomto případě nejsme schopni dodržet uvedenou lhůtu dodání 21 dnů u vybraného typu z důvodu problému ze strany výrobce.

• nekomunikují, neodpovídají na meily

Jsem velmi zklamaná, protože nejsou schopni ani odpovědět, proč zboží nedodali, anebo co se vlastně stalo.

Reakce obchodu Lustry-lampy

E-mail od zákazníka se dostal mezi nevyžádanou poštu, z tohoto důvodu komunikace neproběhla.Za toto se omlouváme, se zákazníkem jsme již ve styku.

• vyber,dobra cena.

velice dobry!!

Tento internetový obchod splňuje moje představy o internetovém prodeji.

• žádné nemá

každému doporučuji

• Kvalitu arychlost dodání

Doporučuji tento obchod zákazníkům, jako v této době opravdu solidní

Bez připomínek. Doporučím ostatním.