• Tento obchod nedoporučuji
    • objednávka nedorazila

Pokud si chcete koupit produkt, který je dražší než na AliExpress, tak objednejte z tohoto obchodu.Nenesou žádnou odpovědnost, jsou zprostředkovatelé.

• Totální scam, NENAKUPOVAT!

Tento e-shop je čistý podvod, nenechte se oblbnout "dopravou zdarma", protože Vám žádné zboží ani nepříjde a peníze Vám také vrátit nechtějí. Velkým obloukem se tomuto "obchodu" vyhněte a řekněte to i Všem svým známým.

• ziadna vyhoda, ciste riziko
    • Nekupujte na LUNZO (tiez portal LAPERT) Vystavujete sa riziku uplnej skody!!!

Nenakupujte na LUNZO (tiez portal LAPERT) Vystavujete sa riziku uplnej skody.
    Ak nedostanete tovar v pozadovanej kvalite alebo mnozstve alebo ho chcete vratit, co je bezne, tak si ho musite reklamovat postou do Ciny. Zabudnite!
    Je to sprostredkovatel a nie ESHOP. Tvari sa ako ESHOP.
    Gauner a pseudopodnikatel, ktory nenesie ziadne riziko.

Vladimir

• podvodná firma co tvrdí že má vše skladem ale objednává jako překupník, tak že dodání ani pop pul roce není vyjjimka
    • mnohokrát zboží nedorazí, firma se k ničemu nehlásí, zaplaceno už má, tak je v klidu.
    • To že vám něco nedojde je nezajímá.

Normální podvodníci a leváci. Na ČOI je plno stížností, a nic se neděje. Kupte někde jinde.

Bohužel dávám negativní hodnocení . Dodání nebylo ve lhůtě a to byla lhůta asi 3 týdny . Když zboží dorazilo už pro nás bylo nevyužitelné. Kvalita také nic moc. Příště zde určitě nenakoupím.

• Velmi levné, hodně zboží, neplatil jsem poštovné
    • Přišlo v pořádku tak jak bylo objednáno (i ve stanovené lhůtě 5-20 dnů)
    • Objednávají zboží většinou z dálného Východu (Čína, Singapůr...) a tak to k vám dorazí výrazně později, třeba až za 20-30 dní
    • Je u produktů nápis SKLADEM, ale v ČR to nemají

Objednal jsem méně objemný nákup, dorazil tak, jak byl objednán, dobře zabalený, obsah odpovídal objednávce a byl nepoškozený. Došel však až za 20 dní, o čemž jsem byl obeznámen, ale i tak je to delší doba.
    Jen bych vytkl nápisy SKLADEM u produktů na e-shopu, protože možná jsou skladem, ale někde v Hongkongu a né v Čechách, pak si člověk zbytečně myslí, že zboží přijde do týdne.

• arogantní komunikace
    • dodací lhůta
    • nekvalitní zboží
    • nemožnost vrácení zboží (pouze do Číny)
    • prostě šmejdi

šmejdi nejvyššího kalibru

Lunzo - Lapert to samé. Pozor na tyto eshopy. Dodání dlouhé, neustále natahují lhůtu, levněji si to objednáte v Číně a také to budete mít rychleji doma. Nevrací dřív peníze a posílají pouze hromadné nakopírované odpovědi. Na VašeStížnosti.cz je na ně velké množství stížností a ČOI je u nich pečená, vařená. Velmi pečlivě čtěte jejich obchodní podmínky, mají to vše skrytě napsáno. Eshopy se tváří jako klasické eshopy, ale jsou to jen překupníci. Když budete chtít zboží vrátit, budete ho muset vrátit přímo do Číny!! Nikdy víc.

• Dlouhé dodání
    • Žádná komunikace

Tento obchod nedoporučuji. Zboží jsem objednávala 14. prosince 2022 a došlo mi až nyní 24.ledna 2023. S obchodem jsem se snažila komunikovat o své zásilce, ale bohužel mi odvětili, že problém se zásilku budou řešit až po době 3 měsíců od odeslání platby.
    Už nikdy víc!
    Dávejte si na ně pozor jsou to podvodnici!

• Zkasiruji hned
    • po 3 mesicich jeste nedodali

Absolutne nekorektni obchod :( Utvrzuji a prodluzuji dodavky :(

• Super komunikace⁸

Ano doprava trvá měsíc, ale když něco objednávám online tak s tím počítám, ale komunikace úplně úžasná. Pani okamžitě reagovala a vše bylo vyřešeno během chvíle. Objednávala jsem hračku k vánocům.

• Po 120 dnech slibování že mi zboží odešlou tehdy a tehdy , že z pochybil přepravce . Tak jsem krásně naletěla podvodníkům.

Obchod v řádném případě nedoporučuji.

• Není kontaktní infolinka
    • Neochota
    • Objednávka nedorazí a peníze nechtějí vrátit

Pěkný svině, přítelkyně objednala SD kartu, už 3 měsíce nám ji nedoručili, kontaktovat je lze jen po mailu, chování otřesné. Zboží zřejmě objednávají z aliexpresu a za X násobek prodávají. Absolutní odpad - nenakupovat.

A pokud by si někdo chtěl stěžovat adresně, tak:

JAN KRÁL (24)
    jednatel
    Těšínská 854/10, 31200 Plzeň
    LUKÁŠ LANGER (24)
    jednatel
    Vrbovecká 1244/8, 32300 Plzeň

• Žádná
    • Neobdržení zboží ani po 2 měsících

15.8. e-mail o odeslání zásilky, lhůta doručení 15-45 dní, 13.10.2022 stále nic. regulérní podvod. Vyinkasované peníze předem a dál už nic!

• Zloději
    • Podvod

Má někdo adresu kohokoli spojeného s touhle firmou? Je v ČR někdo komu můžu rozbít hubu? Na zákony není spoleh ale rád bych byl osobní osina v zámku.

• Rozmanitá nabídka zboží
    • Ceny levnější než jinde
    • Já osobně si nemohu stěžovat ani na kvalitu
    • Komunikace s obchodem byla naprosto v pořádku /informovala jsem se ohledně toho,kde se zboží nachází-poslali mi obratem sledovací kód a byli velmi vstřícní)
    • Trochu jsem neporozuměla některým recenzím,že jde o podvod apod.To bych vyvrátila na 100%!!!
    • Musí se počítat opravdu s delší dobou dodání ,ale tak to už u těchto a podobných e-shopů bývá.Proto jsem nedala 5 hvězdiček ,ale jenom 4:-))
    • Pro někoho snad ,že se jedná převážně o zboží s Asie ,ale to konečně nabízejí dnes i tzv.Trendy e shopy typu About You,Zelando,Zoot apod..a navíc za mnohonásobně vyšší ceny,než jsou zde na Lunzo:-)

• žádná...samé nevýhody
    • kvalita zboží, zboží vůbec neodpoví objednávce, doručení..

Naprosto otřesný e-shop.
    Přišel mi balíček se zbožím, které neodpovídá objednávce., nehledně na to, že po uhrazení objednávky dorazil e-mail, kde byla napsána doba doručení 15-45 dní, což nikde přehledně není uvedeno....
    Zakoupený předmět neodpovídá foto a ani nepřišlo všechno, co bylo objednáno. Napsala jsem tedy na ten jejich e-mail s žádostí o poslání informací k zaslání zboží zpět...
    Naprosto nedoporučuji...

• tento obchod nemá výhody, chcete levný nekvalitní produkt, kupte si ho z wishe a budete ho mít levnější
    • reseller činských dodovatelů, který obědná levně z číny, přidá si marži a pak až jim zboží dojde tak Vám ho zašlou
    • příšerný zákaznický servis
    • zboží mi nikdy nedorazilo a když chci po 60 dnech vrát peníze říkají, že mám počkat dalších 60 dní

Nedoporučuju. Je to levná kopie wish.com

• Naslibují vše
    • Po 4.měsících a 26 urgencích nedodali zboží a po 3.týdnech dalších vrátili peníze

Nedoporučuji nikomu

• Nedodržená doba dodání
    • Jedná se pouze o zprostředkovatele

Objednal jsem napájecí kabel, který jsem zaplatil předem kartou a cca po jednom měsíci jsem napsal na podporu, jak to s mou objednávkou vypadá a bylo mi řečeno, že mají na dodání 14-45 dni. Ani po téměř měsíci po této lhůtě nedorazilo zboží ani email. A to podotýkám jsem objednával zboží, které je skladem, což v případě, že se jedná pouze o zprostředkovatele není žádná výhra. To jsem bohužel nevěděl. Nyní odstupuji od smlouvy na, což mam ze zákona právo. Takže nedoporučuji !!!!