• Žádné

Hrůza

• Je zrusen a komunikace zadna!Zbozi jsem objednala,zaplatila predem a penize nejspis uz nevrati!

Nedoporucuji!

Obchod zrušen

• Děláte si legraci?????

Komunikace perfektni, bohuzel zbozi jiz neslo objednat. Presto doporucuji

• Pokud bych poslala peníze a nedoptávala se, nevěděla bych, že neexistují.

Obchod zrušen, že by to třeba na stránky napsali? Platila jsem okamžitě a do dnešního dne nemám peníze zpět.

• uz nefunguje

• Dlouha dodaci doba

• pravděpodobně už neexistuje

• objednala jsem 20.2. a do dneška žádná reakce, odpověď, email o doručení

nedoporučuji

• nekomunikuje se zákazníkem

při zobrazení stránek obchodu se nabízí vyzvednutí v prodejně na Praze 3, u zboží je dodací lhůta 3-7 dní , zboží jsem objednala 17.1. , byla my zasláno pouze přijetí objednávky, 26. 1 jsem zaslala dotaz k objednávce a do dnešního data jsem neobdržela odpověď ???

• rozumné ceny
    • široký výběr značek
    • dodací lhůty
    • nekomunikace po telefonu

v tuto chvíli čekám 17 dní a zatím nic
    čekal bych zprávu o zpoždění

..objednal jsem zboží, uvedená dodací lhůta nebyla dodržena, urgoval jsem tedy obchod k vyjádření ohledně stavu obj., uvedený tel. kontakt jsem zkoušel několikrát a vždy byl nedostupný, e-mail. žádost o podání informací k obj. byla bez odpovědi. Stále čekám co bude. Zpozdit se může kdokoliv nebo cokoliv, ale musí se k tomu dotyčný umět postavit a aspoň klienta informovat popř. se omluvit. Takovouto nekontaktnost u e-shopu beru jako neprofesionální přístup.

• Nekomunikuje se zákazníkem

• Sehnala jsem, to co jsem chtěla.
    • Nevím.

Doporučuji.

• spolehlivost
    • mezi objednávkou a dodáním bylo 14 dní/přesně tak jak uvádíte v objednávce/,ale prospělo by poslat mail,v průběhu dení,že zboží je na cestě nebo něco na ten způsob,ale je to maličkost

vše ok

• Nemá žádné slabiny

• normální cena zboží
    • dlouhá dodací lhůta

komunikaci nevím, jelikož nebylo potřeba komunikovat, objednala jsem, o postupu zboží jsem byla informována a zboží dorazilo v pořádku a přesně jak je na uvedených obrázcích. Cena též přijatelná. Jen nenechávat objednání zboží tzv " na poslední chvíli" je trošku delší dodací lhůta, ale jinak vše super. Děkuji, rozhodně nenakupuji naposled

Reakce obchodu LTM-SPORT.CZ

Děkujeme za Vaši kladnou recenzi.
    Pěkný den
    Team ltm-sport.cz

• seriozni jednani
    • zadne

nahodny nakup,-zbozi nebylo na sklade,presto me telefonicky upozornili,ze o vikendu zrejme prijde..opet se mne tel.ptali-zda-li mam o zbozi jeste zajem.SUPER JEDNANI.diky

Reakce obchodu LTM-SPORT.CZ

Děkujeme za Váš názor a kladnou recenzi.
    Příjemný den
    Team ltm-sport.cz