• Dobrá cena,rychlé dodání.

Doporučuji,vše ok.

• výhodné ceny
    • příjemná komunikace
    • okamžité řešení případných komplikací

Jsem naprosto spokojená, vzniklo jen menší nedorozumění při doručování, ale to byla chyba DPD. Paní ihned pomohla při nevčasném doručení, sdělila potřebné údaje a byla velice ochotná. Jsem velice spokojená

• Obchod se ozval s tím, že část zakázky není momentálně dodávána a nebude. Vybrala jsem jiné zboží. Na mail obchod již nereagoval, zboží ve slíbený termín nedodal. Vzhledem k nejistotě jsem objednala jinde. Až poté, co jsem obdržela zboží z jiného obchodu se ozval tento e-obchod s tím, že nemá a nebude mít k dispozici ani druhou část objednávky a zda tedy chci dodat alespoň část první, vybranou "z donucení". Zjevně tedy obchod není schopen dodat nic a odvolává se na výrobce, přičemž jiné obchody zboží k dispozici mají a bez problémů.

Nedoporučuji.

Reakce obchodu LOVELY PET

o této skutečnosti jsme Vás telefonicky kontaktovali a souhlasila jste s náhradou. Bohužel neovlivníme to, že se dané zboží přestalo vyrábět. Je možné, že ostatní e-shopy měly zboží na svých skladech, my bohužel ne.

Ok

s nákupem spokojena

• Dobrá komunikace
    • Kvalitní zboží
    • Krmivo za nízkou cenu

• Granule které pejsek musí mít jsou novinkou a mají je zde za vyhodnou cenu jelikož se jedná o dražžší krmivo pro psy.
    • nením o nich

určitě doporučuji

• super komunikace
    • mohu doporučit

příznivé ceny

• super rychlé jednání a kvalitní zboží ,skvělá komunikace

Vřele doporučuji všem :)

• výborná komunikace
    • přijatelné ceny

nákup doporučuji

• Fajn ceny
    • Vstřícnost

Nákup v e-shopu vřele doporučuju ! :)

• Příznivé ceny
    • Vstřícnost majitele
    • O žádných nevím

Spokojenost

• nízké ceny
    • Profesionální přístup
    • vstřícnost k zákazníkům

Tento obchod na mě působí velmi seriózně a spolehlivě, kdykoliv jsem si něco objednal vše bylo v pořádku.

• Kvalitní zboží, přehledné stránky, velký výběr.

Obchod doporučuju už jen díky rychlému dodání zboží.

• nízké ceny
    • profesionální přístup
    • rychlost dodání

Narazila jsem na tento e-shop náhodou na internetu, zaujalo mě především zboží a nízké ceny.

Mohu jedině doporučit!

• Výhodná cena

Nákup v tomto obchodě vřele doporučuji, určitě to tady nebyl můj poslední nákup.