• Spolehlivost a ochota, DOPORUČUJI !!!!!

Super, můžu jen doporučit !!! Takto lidský přístup se už dnes nevidí !!!!

• vyborna a spolehliva

dobra komunikace a ochota prodejny

Reakce obchodu www.lovecke-potreby.eu

Děkujeme.!!

• Velký výběr zboží.
    • Dobré ceny.
    • Pro zapomenuté heslo je potřeba poslat registrační email a současně registrační jméno. V případě zapomenutí nebo ztráty registračního jména tedy nejde pokračovat bez nutnosti kontaktovat technickou podporu (toto beru jen jako malé mínus).
    • Občas problematické doručení.

V obchodě jsem já nebo někdo z mého okolí nakupoval už víckrát, nikdy se to neobešlo úplně bez zádrhelů, které, uznávám, mohou být způsobeny pracovní vytížeností.
    Při posledním předvánočním nákupu jsem objednal zboží (bylo uvedeno jako SKLADEM) a vzhledem k již zažité historii zaplatil zboží převodem dopředu. Po 10 dnech bez jakékoliv reakce jsem zjistil, že na mou objednávku se "zapomnělo a hned se vyřizuje". To v praxi znamenalo, že jsem další týden čekal, abych se pak dozvěděl, že zboží skladem není (v E-Shopu tak stále uvedené bylo) a čeká se na jeho doručení do skladu. Na základě domluvy jsem zrušil objednávku a žádal vrácení peněz. I přes další urgování a akceptaci zrovna probíhajících vánočních svátků se peníze vrátily až po dalších dvou týdnech, po několika telefonátech a ujišťování, že už jsou na cestě, celkem měsíc po objednávce.
    Vím, že před Vánoci je každý obchodník vytížen, ale nezkousnu zavádějící tvrzení, že "zboží je skladem" nebo že "peníze už byly poslány zpět", když tomu tak není. Pan majitel je sice ochotný a domluvit se s ním dá, ale takto se obchod prostě nedělá.

Reakce obchodu www.lovecke-potreby.eu

obrovské vánoční vytížení a pohyb zboží může způsobit, že zboží, které je skladem, za minutu už být nemusí. Čas se počítá na minuty, dokonce se dá i nedostat se k platbám...
    Omlouváme se za tuto nemilou komplikaci, která je rozhodně velkou vyjímkou, než pravidlem... za normálního režimu by se to nestalo, snažíme se lidem poskytnout co nejlepší služby...
    Velice se omlouvám a jsem s pozdravem.!!
    Jiří Dokoupil, majitel