Objednáno před dvěma týdny a NIC.

Nechápu proč inzerují věci které nemají a klamou zákazníka !!!!
    Děkuji Morávek

Komunikácia S obchodom ba vysokej úrovni, objednávku som musel zrušiť z osobných dôvodov, obchod sa k tomu postavil profesionálne

• Ke zboží mně nebyla dodána prodejka.

Zmíněné baterie mají výrobní vadu. baterie v pouzdře je špatně ukotvená a po pár ranách dojde k posunutí baterie a ulomení páskových vývodů od baterie.

• Montaž, zrezlá ( upínací šroub) asi to na krámu leželo hodně dlouho

Objednávku budu muset zrušit,obchod bez reakce.B

Pan majitel po telefonu poradil a zboží po úhradě okamžitě odeslal. Díky !!!

Na moji objednávku více jak týden nikdo nereagoval. Po urgenci mi bylo zboží nabídnuto za jinou cenu (vyšší než u konkurence) než jsem objednal. Po odmítnutí zvýšení ceny opět nikdo z obchodu nereaguje.

• zboží bylo skladem , odpovídá technickým parametrům dobře popsaným na internetu.
    • dobře zabaleno.
    • jediné co bych možná mohl vytknout bylo to,že po odeslání objednávky mi nedošla žádná zpětná reakce a potvrzení objednávky. Prakticky 5 jsem nevěděl,zda byla objednávka přijata a řeší se, či ne. Přišlo mi až vyrozumění od pošty,že zakázku převzali k doručení. Jen detail, jinak spokojenost.

7.12. jsem si objednal termovizi, provedl jsem dvakrát urgenci, jednou telefonicky, podruhé emailem a bylo mo odpovězeno, že dodavatel nedodal zboží. Přesto když se podívám na vaše stránky, tak stále nabízíte toto zboží s dodáním do tří dnů. Není to náhodou klamavá reklama?

Pošlou email čekejte na fakturu a po deseti dnech na telefonický dotaz zjistím, že zboží není na skladě a jen tak nebude. Nesolidní jednání, pokud bych se nezeptal, čekám dál na nic.

• vše v pořádku doporučuji nákup

• Jsem spokojen ale škoda že tu svítilnu co jsem chtěl jíž se nevyrábí tato má při svícení větší kužel a zapínáni na konci svítilny ta co byla před ní ta měla vypínač na baterie v prostředí. Bylo lepší manipulace

• Super rychlost a komunikace

• Dobrá komunikace, zboží přišlo do 2 dnů.

Rychlé a solidní jednání, vše OK.

• Obchod nekumunikoval,zboží neměl skladem i když uváděl,že ano.Musel jsem navázat tel.kontakt abych zjistil stav objednávky.

Vše OK

• vše jak jsme se domluvili....zboží +termín