super jednání, rychlost dodání

• hrnečky o 60 korun lacinější než jinde, dobře zabalené
    • píší o možnosti slevy 3 procenta a není příliš jasné, jak ji využít

• skvělá komunikace,rychlé dodání

• Ochota a vstřícnost.

• velice spokojena,moc pěkný výrobek

• objednávka byla vyřízena velmi rychle. zboží je nádherný

Vše v pořádku. Doporučuji

• serioznost, dobrá komunikace

• ochota a neuvěřitelná flexibilita

Paní majitelka naprosto neuvěřitelná, vyšla mi vstříct a poslala mi zboží urychleně. Moc mi tím pomohla. Velmi velmi tento obchod doporučuji. :-D

• Zajímavé zboží

Reakce obchodu Lottus.cz

Děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Vážíme si Vaší důvěry a budeme se těšit na další návštěvu. Vaše firma Lottus.cz

• Možnost výběru v sortimentu, který není běžně v obchodech k dostání.

Naši představu obchod splnil a to jak v kvalitě tak i ceně. Pro spolehlivost je možné ho doporučit i ostatním.

Reakce obchodu Lottus.cz

Fajn odchůdek. Bez problému.

• Zadne.

Doporucuji.

Reakce obchodu Lottus.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Vážíme si Vaší důvěry a budeme se těšit na další návštěvu. Vaše firma Lottus.cz

• Jinde jsem zboží nenašel
    • Nemá úloženku, drahé doručení,bez možnosti platby kartou

Dobrý.

Reakce obchodu Lottus.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Ano opravdu nemáme uloženku, uvidíme zda se nám ji podaří zrealizovat v tomto roce. Platbu kartou můžete využít přímo na našich stránkách. Cena dopravy je dána cenou skutečných přepravních náladů. Věříme, že i tak jste se zbožím spokojený a našich služeb využijete i v budoucnu.
    Vaše firma Lottus.cz

• Neokoukané a hezké výrobky,
    • rychlá, bezproblémová komunikace,
    • dodržení termínu objednávky
    • Žádné

Protože jsme v tomto obchodě zboží vyzvedávali osobně poprvé, trochu jsme bloudili a k prodejně jsme dorazili až po zavírací době. Velice mile nás překvapilo, že si nás prodávající všimli (byl tam pán a paní), odemkli a zboží jsme si mohli ještě vyzvednout a to s úsměvem obsluhujících. Díky!
    Nakupování v tomto obchodě můžu doporučit.

Reakce obchodu Lottus.cz

Děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Samozřejmě, když můžem, tak vyhovíme i po zavírací době. Ať se keramika líbí. Vaše firma Lottus.cz

• velký výběr (výběr sošek aj.)
    • velmi pečlivé zabalení produktů pro převoz
    • - slabší kvalita ilustračních fotek pro zákazníka
    • - lepší popis u produktů, konkrétně sošky andělů - např. barva bílá(křídově bílá atd.), protože některé sošky nejsou čistě (křídově) bílé,což zákazník nemusí při nákupu online vidět

dobrý

Reakce obchodu Lottus.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Vážíme si Vaší důvěry a budeme se těšit na další návštěvu. Na popisu se pokusíme zapracovat. Vaše firma Lottus.cz

• ochota prodávajících
    • nemá

dporučuji

Reakce obchodu Lottus.cz

Velice děkujeme za kladnou a milou recenzi. Vážíme si Vaší důvěry a budeme se těšit na další návštěvu. Vaše firma Lottus.cz

• Bohatá nabídka zboží

Obchod má bohatou nabídku kvalitního zboží

Reakce obchodu Lottus.cz

Děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Vážíme si Vaší důvěry a budeme se těšit na Vaši další návštěvu. Vaše firma Lottus.cz

• rychlost dodání, potřebovala jsem narychlo dárek, zboží dorazilo velice rychle dle domluvy.

Reakce obchodu Lottus.cz

Velice děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Vážíme si Vaší důvěry a budeme se těšit na další návštěvu. Vaše firma Lottus.cz

Skvělá dodací lhůta, vše bez problémů. Dobrý obchod ;o)

Reakce obchodu Lottus.cz

Velice děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Vážíme si Vaší důvěry a budeme rádi pokud nás znovu navštívíte. Vaše firma Lottus.cz