kvalitní zboží,objednávka vyřízena k mé spokojenosti

byl to můj první nákup, zboží pěkně zabalené, kvalitní, skvělá komunikace

super jednání, rychlost dodání

• hrnečky o 60 korun lacinější než jinde, dobře zabalené
    • píší o možnosti slevy 3 procenta a není příliš jasné, jak ji využít

Obchod nabizi na strankach zbozi, ktere nema. Cekala jsem nekolik dni, pak jsem obchod kontaktovala sama. Odpovedi jsem se za dva dny dockala. Zbozi mi nedoruci, protoze ho nemaji. Ani jedno ze dvou objednanych druhu. Kdybch obchod nekontaktovala sama, asi bych jeste ted cekala na zasilku. Byla jsem velmi zklamana i zpusobem jejich odpovedi. Nebyla v zadnem pripade omluvna.

• skvělá komunikace,rychlé dodání

• Ochota a vstřícnost.

• velice spokojena,moc pěkný výrobek

• objednávka byla vyřízena velmi rychle. zboží je nádherný

Vše v pořádku. Doporučuji

• Přišel přesný počet balení
    • Oranžové svíčky byly v pořádku.
    • Fialové svíčky neodpovídaly barvě zveřejněné na internetu. Metalické sice byly, ale strašně mdlé. Úplně jiné, než na obrázku.

• serioznost, dobrá komunikace

• ochota a neuvěřitelná flexibilita

Paní majitelka naprosto neuvěřitelná, vyšla mi vstříct a poslala mi zboží urychleně. Moc mi tím pomohla. Velmi velmi tento obchod doporučuji. :-D

• Zajímavé zboží

Reakce obchodu Lottus.cz

Děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Vážíme si Vaší důvěry a budeme se těšit na další návštěvu. Vaše firma Lottus.cz

• Možnost výběru v sortimentu, který není běžně v obchodech k dostání.

Naši představu obchod splnil a to jak v kvalitě tak i ceně. Pro spolehlivost je možné ho doporučit i ostatním.

Reakce obchodu Lottus.cz

Fajn odchůdek. Bez problému.

• Zadne.

Doporucuji.

Reakce obchodu Lottus.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Vážíme si Vaší důvěry a budeme se těšit na další návštěvu. Vaše firma Lottus.cz

• Jinde jsem zboží nenašel
    • Nemá úloženku, drahé doručení,bez možnosti platby kartou

Dobrý.

Reakce obchodu Lottus.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Ano opravdu nemáme uloženku, uvidíme zda se nám ji podaří zrealizovat v tomto roce. Platbu kartou můžete využít přímo na našich stránkách. Cena dopravy je dána cenou skutečných přepravních náladů. Věříme, že i tak jste se zbožím spokojený a našich služeb využijete i v budoucnu.
    Vaše firma Lottus.cz

zboží vypadalo dost jinak ve skutečnosti než na fotografii,skutečné provedení bylo horší

Reakce obchodu Lottus.cz

Děkujeme za Vaši recenzi a postřeh. U zahradní keramiky se jedná o ruční práci a některé odstíny mohou ve skutečnosti vypadat opravdu jinak. V případě zájmu můžeme zkusit výměnu aby bylo zboží jak jste si přáli. Vaše firma Lottus.cz

• Neokoukané a hezké výrobky,
    • rychlá, bezproblémová komunikace,
    • dodržení termínu objednávky
    • Žádné

Protože jsme v tomto obchodě zboží vyzvedávali osobně poprvé, trochu jsme bloudili a k prodejně jsme dorazili až po zavírací době. Velice mile nás překvapilo, že si nás prodávající všimli (byl tam pán a paní), odemkli a zboží jsme si mohli ještě vyzvednout a to s úsměvem obsluhujících. Díky!
    Nakupování v tomto obchodě můžu doporučit.

Reakce obchodu Lottus.cz

Děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Samozřejmě, když můžem, tak vyhovíme i po zavírací době. Ať se keramika líbí. Vaše firma Lottus.cz