• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Doporučujeme

Doporučujeme

• super obchod,rychlé jednání i dodání,
    • žadné

mohu jen chválit a doporučit

• Asi můj nejrychlejší nákup, dodáno hned druhý den ráno, zboží v pořádku

• neskutečně rychlý nákup, ve čtvrtek jsem zaplatila, v pátek měli peníze na účtě a já v sobotu zboží,

naprostá spokojenost, takto kdyby fungovaly všechny nákupy

Super

• Doporučuji

Doporučuji, zboží přišlo rychle a v naprostém pořádku.

• Velmi dobrá komunikace, rychlá dodací lhůta, velmi dobře zabalené,

Doporučuji a určitě se vrátím nakoupit

Domeček pro panenky došel rozlámaný , plasty popraskané, velká krabice pro přepravu nepoškozena ale uvnitř malá krabice bez upevnění vlivem pohybu se domeček rozlámal nyní nepoužitelný. Bohužel v podmínkách při reklamaci mají uvedeno :Reklamace týkající se mechanického poškození, které vzniklo během transportu budou vyřizovány pouze na základě protokolu o škodách sepsaného s doručitelem.
    Reklamace se nevztahuje na mechanické poškození zboží.Takže vrchní obal nepoškozen tedy smůla tak vesele nakupujte !!!!! za cenu bezmála 1000,- Kč super dárek jo a telefony neberou ?!

Reakce obchodu Login24

kdyby jste nás kontaktovala ihned po převzetí zásilky, nebo přijala nějaky pokus o kontakt z naší strany, reklamaci bycvhom přijali a dále řešili. Nejsme schopni zjistit jaké přesně zásilky jsoudoručovány poškozené proto platí, že první kontakt je emailem ( popis závad a fotografie) Pokud nemáte tyto informace a vy odmítáte se s námi spojit tak Vám nejsme schopni pomoci

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Perfektný prístup, skvelé ceny, dodanie super. Vrelo odporúčam. Dlho som sa nestretla s takým skvelým prístupom zo strany predávajúceho.
    • Nič

Každému tento obchod odporúčam.

Doporučuji obchod

• Docela velký výběr za nízké ceny.
    • Delší dodací doba.

Objednala jsem si dětský vysavač, zboží dorazilo v pořádku, nicméně hadice do sebe nepasují. Zboží tedy budu vracet, ale ze strany obchodu maximální ochota a instrukce, co v této situaci dělat. Nyní už jen čekám na vrácení peněz.

• Cenová dostupnost
    • O žádných nevím

Mohu jen doporučit

Přehledné stránky, rychlá dodávka.

Super všem doporučuji.

• rychle vyrizeni objednavky
    • dobra komunikace s obchodem (rychle odepsani,mail)
    • zbozi v poradku a levne

doporucuji,jsem velice spokojena s obchodem.

• Velmi rychlé dodání zboží které došlo v naprostém
    • pořádku.
    • Zádné

Nakupuji u vás podruhé a obchod nezklamal.

Jsem velmi spokojená rychlý a kvalitní nákup
    podle mých představ. V obchodě takový výběr
    není.
    Určitě doporučuji váš obchod ostatním.

• Nekvalitní zboží, dětský mikrofon nefunkční, jen chrčí. Zboží vypadá větší než je ve skutečnosti.

Reakce obchodu Login24

je nám velice líto, že nejste s nákupem u nás spokojena/spojen.

Máte samozřejmě nárok na vrácení nebo reklamaci zboží, rádí vám s tím pomůžeme neváhejte nás kontaktovat.

Pokud máte zájem o sledování novinek na našem webu, neváhejte označit ,,to se mi líbi'' naši stránku na FACEBOOK-U:

Těšíme se na další spolupráci s Vámi.
    Tým login24

• široká nabídka
    • balení zboží

Nelíbilo se mi zabalení zboží, dárková krabice byla pomačkaná, pejsek byl bez obalu, nosítko pro panenku bylo dodáno v jiné barvě, než bylo požadováno.