• zajímavý sortiment, rychlé dodání

S nákupem spokojenost, vše proběhlo na jedničku, produkty odpovídaly popisu, rychlé dodání. Doporučuji.

Oceňuji vstřícnost a ochotu, potřebovala jsem zásilku rychle dodat a opravdu hned první pracovní den obchod zásilku připravil.

perfektní

• Se vším jsem byla spokojená až na jednu věc. Objednala jsem si sadu hracích nástrojů pro nejmenší a na xylofonu byla stupnice C,D,E, F, G, A B,C. Blo tam B místo H. Je to jen drobný nedostatek a berte to spíš jako připomínku :-)

• Krasne drevene hracky na jednom miste za fajn ceny.

• rychlé dodání, slušná cena
    • nevím o žádných

spokojenost

Výborná komunikace, ochota, rychlost. Přestože naše objednávka byla miniatura, byla perfektně zabalena a doručena jako dopis s upravenou fakturou za poštovné.
    Děkuji.

Reakce obchodu logi-hračky

Děkujeme za kladné hodnocení našeho obchodu a jsme rádi, že se obálka někde nezatoulala :-) Přejeme hezký den. Tým Logi-hračky.

• skvělý výběr zboží
    • rozumné ceny
    • výborná komunikace
    • rychlost vyřízení objednávky
    • skvělý výběr zboží - člověk neví, co vzít a nenechat u vás celou výplatu :-))))

Miluji dřevěné kreativní hračky. Má objednávka čítala původně cca patnáct věcí, které jsem nakonec se slzou v oku zredukovala na čtyři, ovšem už teď vím, že tu ty ostatní vybrané časem nakoupím taky, jen postupně (asi nemá smysl mít doma hračky značené 3+, když je vnukovi týden, že? :-) ) Váš e-shop všem vřele doporučuji a přeji vám hodně zákazníků spokojených tak, jako jsem já.

Reakce obchodu logi-hračky

Děkujeme za Vaše velmi pěkné hodnocení našeho obchodu. Přejeme hezký den. Tým Logi-hračky.

• - perfektní komunikace s obchodem, rychlá dodací lhůta, spokojenost se zbožím - odpovídá popisu, doporučuji
    • nenašla jsem

Reakce obchodu logi-hračky

Děkujeme za kladné ohodnocení našeho obchodu a přejeme hezký den. Tým Logi-hračky.

• pokus - omyl
    • obchod žádné, produkt velké

kupujete zajíce v pytli

Reakce obchodu logi-hračky

zboží jste si objednal v sobotu 27.12., bylo skladem, nafocené, s popisem materiálu, rozměry, atd. Doručeno Vám bylo 2.1., mezitím svátek, víkend, den kdy Geis nerozvážela, takže prakticky žádná prodleva. V pytli nebyl zajíc, nýbrž to bylo dřevěné puzzle v pytlíku.
    Když to shrnu, tak nás nedoporučujete, protože zboží které jste si objednal bylo skladem, bylo Vám neprodleně odesláno, druhý možný den po odeslání Vám bylo doručeno a shodovalo s obrázkem i popisem na našich stránkách. Chápu, že toto vše je důvod k nedoporučení :-)
    Přejeme hezký, ničím nezkažený den.
    Tým Logi-hračky

• Dobré ceny
    • česká pošta

Reakce obchodu logi-hračky

Děkujeme za hodnocení. Bohužel Českou poštu neovlivníme. Přejeme hezký den. Tým Logi-hračky.

• Levné ceny v základu
    • Slevový poukaz
    • osobní vyzvednutí není možné ve větších městech, jak tomu bývá u jiných obchodů, takže se kvůli poštovnému nevyplatí menší nákupy

vstřícná domluva
    zajímavý sortiment
    dobré ceny

Reakce obchodu logi-hračky

Děkujeme za hodnocení. U drobností, které se vejdou do obálky nastavujeme individuální cenu dopravy. Vždy se dá nějak domluvit. Přejeme hezký den. Tým Logi-hračky.

• Prehlednost stranek a kvalitu zbozi,levne zbozi

Rychle dodani,kvalitni zbozi a levne ceny

Reakce obchodu logi-hračky

Děkujeme za hodnocení. Přejeme hezký den. Tým Logi-hračky.

• široká nabídka kvalitních dřevěných hraček
    • téměř vše skladem
    • dobré ceny
    • přehledné stránky s dostatečným popisem

S nákupem jsem byla spokojená, kupovala jsem hračky pro dcerku a také drobné dárečky pro okolní dětičky. Logi-hračky mají kvalitní dřevěné hračky za dobré ceny, internetové stránky mají přehledné, u výrobků je dostatečný popis. Naše dcerka (9 měsíců) je z hraček nadšená - jen je škoda, že jsem se na dřevěné hračky nezaměřila už dřív. Věřím, že i jako dárečky pro ostatní budou mít dřevěné hračky velký úspěch.

Reakce obchodu logi-hračky

Děkujeme za pěkné hodnocení, máme též radost, když můžeme udělat jinému radost. Přejeme hezký den. Tým Logi-hračky.

• slušná cena
    • velký výběr
    • nakoupili jsme na doporučení kamarádky

Dobrá komunikace, přehlednost, rychlost dodání, informace o příjmu objednávky a stavu objednávky. Obchod doporučuji, jsme s průběhem spokojeni.

Reakce obchodu logi-hračky

Děkujeme za kladné ohodnocení našeho obchodu.
    Děkujeme a přejeme hezký den. Tým Logi-hračky.

Tento nákup proběhl bez problémů hledal jsem 3D puzzle a tady ho měli nejlevnější. Doručení zboží bylo sice trošku delší ale myslím, že to byl spíše problém České pošty nebo mnou zvoleným způsobem dodání.
    Určitě můžu obchod doporučit dalším zákazníkům.

Reakce obchodu logi-hračky

Dobrý den. Přesně jak říkáte, dodací lhůtu nemůžeme při zaslání zboží přes Českou poštu ovlivnit. Děkujeme za pochopení.
    Přejeme hezký den. Tým Logi-hračky.

• vice informaci o produktu na webovych strankach

Reakce obchodu logi-hračky

Děkujeme za připomínku. Určitě chceme k vystavenému zboží podávat co nejlepší informace a tímto směrem budeme naši snahu směřovat.

• :-)
    • Dlouhá dodací lhůta.

:-)

Reakce obchodu logi-hračky

Děkujeme za 100% a úsměvy :-). Jen musíme drobně nesouhlasit s dlouhou dodací lhůtou jako zápor našeho obchodu. Objednávky odesíláme v ten samý den, nebo pokud je objednávka pozdě odpoledne nebo v noci, tak druhý den. Bohužel jen není v našich silách, abychom urychlili činnost na České poště pokud se jedná o obyčejný balík. V naší nabídce jsou i jiné možnosti přepravy, jejím vhodným zvolením lze ovlivnit dobu doručení. Česká pošta je v dnešní době nejčastěji využívána forma doručení zásilek s vysokou spolehlivostí, proto se musíme smířit s některými průvodními negativy spojené s jejich velkým objemem.

• přehledný sortiment zboží
    • výhodná cena

Doporučuji, rychlá reakce, dobré ceny, velký sortiment zboží.

Reakce obchodu logi-hračky

Děkujeme za pěkné hodnocení.
    Tým Logi-hračky.