Vždy výborná domluva, rada a rychlé odeslání.

Reakce obchodu Martin Lhotský-prodej elektrosoučástek

Děkujeme za tuto recenzi. Jen chci pro upřesnění napsat, že po nařízení EU o ochraně osobních dat (GDPR) byla naše nezabezpečená adresa http://lhotsky-elektro.kabel1.cz ... změněna na zabezpečenou ..., a s přechodem na jiný server (e-shop byl nově vytvořen na jiném systému) byla web adresa zkrácena na doménu 2.řádu na https://www.lhotsky-elektro.cz . Veškeré odkazy na internetu odkazující na původní adresu jsou přesměrovány na nynější zabezpečenou adresu. Po zavedení nové adresy našeho e-shopu zde na Heurece vznikly paradoxně jakoby dva naše obchody. Samozřejmě, že máme stále jen ten jeden e-shop, jen nyní s jinou web adresou. Několikráte jsem si psal se správci Heureky, ale je to marný, je to marný ... . Chtěl jsem po nich, aby původní obchod na původní adrese byl smazán (stejně je to přesměrováno na novou adresu) a recenze byly přeneseny na recenze na té nové adrese .... to prý nelze. Dobře tedy, tak aby to alespoň smazali. To prý taky nelze. Takže nyní když napíšete na Heurece: Martin Lhotský ... , tak se tam zobrazí, že mám 2 obchody. Prostě blbost ...
    TADY TEDY UŽ RECENZE NEPIŠTE. PIŠTE JE TAM, KDE V LEVÉM SLOUPCI V KONTAKTECH JE NAPSÁNO: Web https://www.lhotsky-elektro.cz ----- DĚKUJI ! ! ------

• Vždy dobře poradí.
    • Někdy delší doba dodání.

Nic

• Obrovska Ochota,Vzdy poradil,nasel nahrady,nikdy nebyl nevrly,poradi i zacatecnikum,Nizke Ceny,Profik kazdym coulem ! ! Muzu jen doporucit ! ! Takovych at je vic !
    • Nic !

Profesional,pro ktereho je elektronika konickem a to se i odrazi na jeho praci ! Ochota,Vstricnost,Profesionalita a Nizke Ceny ! Profik kazdym coulem,ktery rad poradi,najde nahrady a Neni mu co vytknout ! + Perfektni pristup k zakaznikovi ! Moc mu preji,at mu jeho cinost klape,tak,jak jsem jej poznal,jeste kdyz soucastky a elektroniku prodaval v predsini jeho nevelkeho bytu. I jeho tehdejsi vyprodeje byli Super ! Doporucuji vsem ! At profikum,tak i amaterum !

• bohatý sortiment, příznivé ceny, ochotný personál

V tomto e-shopu nakupuji tak 2x do roka elektrosoučástky, jsem bezvýhradně spokojen. Zboží dorazí rychle a v pořádku. Mohu všem doropučit.

• ochota
    • ceny
    • poštovný
    • profesionalita
    • -

Pan Lhotský se mnou řešil moje dotazy po emailu otázky k výrobkům za 60Kč. Opravdu přístup naprosto ojedinělý. Pokud sem dával někomu 100% jenom za rychlost a cenu, tak pro tento e-shop nejsou už měřítka. Doporučuju.

• Rychlé jednání

Vše v pohodě.