• rychle a spolehlivě

nikde ve svém okolí jsem nesehnala pohádky Pojďe,pane.........a proto jsem využila možnosti,nakoupit v tomto obchodě.Vyřízení i dodání super.

• přehlednost

• Pohodlí nákupu z domova.
    • Objednal jsem si rychlé doručení a zboží přišlo 3. pracovní den. To není rychlé doručení.

Jó, dobrý.

• přehlednost, rychlost
    • nevím o žádných

jednoduchý, přehledný a hlavně rychlý způsob, jak mít doma filmy, o kterých víte, že si je pustíte vícekrát...
    V mém případě oba seriály "poznamenaly" mé rané dětství, a tak se ráda - na prahu důchodu - opět zadívám na filmy, které na rozdíl od dnešních, mají pořád co říci.

• nedodání zboží platba převodem na účet po telefonickém upozornění vyhýbavá odpověď že snad je někde chyba a že to předají účtárně a dál se opět nic neděje

neserioznost

• přijatelná cena
    • rychlost dodání
    • velký výběr pohádek na DVD
    • nejsou

doporučuji,hlavně pro rychlost dodání a rozsáhlý sortiment DVD

• Zákazník není informován o stavu objednávky. Nic mi nedorazilo po 10 dnech.

Nedostečná péče o zákazníka. Již Vaše služby nebudu používat. Žádnou zásilku jsem po zaplacení přes internet neobdržela. Nákup nedoporučuji.

naprostá spokojenost, problém byl trochu s dodávající poštou

Spokojenost.

• v klidu si mohu vse prohlidnout
    • zadne

vyborny

• super komunikace a rychlé dodání

super obchod.

• rychlost dodání,
    • nevím

• Rychlý a jednoduchý výběr
    • Že se zboží až do dodání nedá odzkoušet

Pohodlný,rychlý a levný výběr

• snadný výběr a pohodlná koupě
    • nevím

spokojenost

• rychlost nákupu

• Rychlost a spolehlivost
    • Neposíláte do zahraničí (België)...proto nudim objednávat přes někoho v Česku a to je složitější

• Našla jsem v něm to, co jsem hledala.
    • Žádné.

Doporučuji ho. Rychlé dodání. Dobrá cena.

• slušná nabídka, cena i rychlost dodání.
    • zatím žádnou neznám,

doporučila bych jej vyzkoušet, pokud objeví to, co hledají. Já se dívala jen na pohádky, ale mám v úmyslu prohlédnout i ostatní nabídku.

Reakce obchodu LevnéPohádky.cz

Dobrý den p. Míšo. Děkujeme Vám za recenzi, Vaše spokojenost nás opravdu těší, nabídku každým dnem rozšiřujeme a snažíme se Vám nabídnout nejnižší možné ceny. Těšíme se na další nákup. WWW.LEVNEPOHADKY.CZ

• vůbec mi objednávka nedorazila

Po objednávce mi přišel email,že je zboží odeslané.A nic se nedělo.Po mém upozornění mi odpověděli,že vina je na straně české pošty.Hned mi však sdělili,že moje zboží bylo poslední,takže nic stejně už nedostanu.

Reakce obchodu LevnéPohádky.cz

Dobrý den. Velmi se za Českou poštu omlouváme bohužel zásilku ztratila. Ještě dnes jsme Vám odeslali nové DVD. Děkujeme za pochopení. Www.LevnePohadky.cz

• veliký výběr nabízeného zboží
    • velmi drahá doprava při objednání jednoho dvd

obchod doporučuji, ale pozor doprava je opravdu velmi drahá.