• skvela komunikace se zakaznikem

Obchod OK, dopravce DPD hrůza.

• rychlost , dobré ceny , kvalitní zboží , profesionální přístup,

• Rychlost, komunikace obchodu

nic

• příjemny přístup

• Příjemné jednání

Dobrý obchod, vse ok ✔

• Široký výběr
    • Perfektně zabalené lyže, aby se při přepravě nepoškodily
    • Dobré ceny
    • Super komunikace

Perfektní, jsem spokojen

• Krásné zboží
    • Rychlé doručení
    • Dobrá cena
    • Žádné

Doporučuji, objednala jsem několikrát a vždy velká spokojenost.

• rychlost, cena + něco navíc - skipas apod.

Excellent customer service and super fast delivery. Thank you

• Stále čekám na mnou objednané zboží, které ještě nedorazilo. Ode dne objednání ( 27.11. ) se mi už nikdo neozval. Budu volat, co se děje a zda mi do Vánoc zboží pošlou. Zlobím se, protože před svátky je to stres, když vám nic nepřichází.

• Nelíbily se mi skryté dodatečné náklady na montáž vázání. V jedné položce kupuji lyže s vázáním, tak předpokládám, že vázání bude již namontováno v celkové ceně. Kdybych si vybral lyže a vázání zvlášť, tak bych zpoplatnění montáže čekal. Dejte si na to pozor.

• mají věci, které ostatní nemají
    • komunikace

• rychlost, výhodná cena

Dlouhodobě pro své dcery nakupuji především dětské a juniorské závodní vybavení. Seriózní ceny, rychlá dodávka. Mnoho doplňkových dárků na výběr jsme sice nikdy nevyužili, ale pro mnoho lidí to může být zajímavý plusový benefit. Celkově nákup na tomto serveru hodnotím dlouhodobě na max. úrovni.

• velký rozsah zboží ( výrobci, délky, kombinace s vázáním )

• rychlé a bezproblémové jednání

Vše proběhlo rychle a k plné spokojenosti

• Rychle jednání při objednávce.
    • Velice dlouhá doba zaslání částky zpět na účet při vrácení zboží. Téměř po 4?týdnech peníze nikde.

Reakce obchodu levnelyze.cz

mrzí nás tato situace, nicméně Vás prosím o přečtení našich obchodních podmínek, viz níže:

"V případě odstoupení od smlouvy vrátí dodavatel kupní cenu kupujícímu do deseti (10) pracovních dnů od fyzického vrácení zboží. Nejpozději však do čtrnácti (14) dnů od doručení odstoupení kupní smlouvy a to bezhotovostně na účet určený kupujícím. Dodavatel je taktéž oprávněn vrátit kupní cenu v hotovosti již při vrácení zboží kupujícímu. Dodavatel není povinen vrátit kupní cenu kupujícímu dříve, než mu kupující zboží vrátí nebo prokáže, že zboží odeslal."

Lhůta 14 dnů je dnes.

Hezký den.

Tým levnelyze.cz

• byla jsem vzdy spokojena, tentokrat velmi nespokojena
    • na jedne strane velka ochota, ale pak se bohuzel nikdo neozyva, nevim, kde ma objednavka je
    • cast objednavky byla stornovana, ale zbyla nikde... a to i prestoze pred 14 dny mi po tel.bylo oznameno, ze me zbozi maji..
    • :(

pokud budu hodnotit mou posledni zkusenost s obchodem, tak jsem nespokojena....
    moc me to mrzi, ale vazne jsem se na obchod spolehala jako na mnou osobne proverenou jistotu...
    zklamani velke :(

Reakce obchodu levnelyze.cz

děkujeme za Vaši reakci k Vaší nespokojenosti. Samozřejmě se omlouváme a pokusíme se chybu napravit.
    Můžete nám prosím napsat na [email protected], abychom zjistili, kde je problém?

Děkujeme a ještě jednou se omlouváme za způsobené komplikace.

Tým levnelyze.cz

• - nekomplikovaná komunikace, rychlé dodání zboží, výborně zabaleno