• vse

Nema nekdo informace o tomto obchodu ?

Kupoval jsem telefon (lenovo) u levneelektro a kdyz jsem ho potreboval reklamovat tak obchnod nefungoval.

Tak jsem to resil pres ARVATO tam to bylo ok az na odstoupeni od smlouvy po 3 reklamaci mi napsali ze mam kontaktovat obchod at mi vrati penize jenze obchod krachnul...

CHTEL JSEM aby mi arvato poslalo telefon zpet ale pry to nejde NECHAPU

TAKZE PENIZE ANI TELEFON NEMAM

Perfektní, jako vždy...

• dobré ceny
    • Bezproblémová komunikace
    • Široký sortiment
    • Spolehlivost

Tak to platilo dokud existoval.

Pokud chcete dát spotřebič na reklamaci tak bych to poslal do autorizovanýho servisu, kde by to měli vzít bez problému jesti je ještě v záruce

• Produkt OK
    • Spolehlivost

• Vždy jsem byla s nákupem spokojená. Ať se jednalo o nákup nebo výměnu zboží.
    • Spolehlivost
    • Dobré ceny, zboží bylo skladem.
    • Skvělá komunikace, rychlá doprava a doručení zboží
    • Škoda, že ho FÚ zařízlo

• dnes nám praskla sklokeramická deska Simens. Po 3 měsících užívání.
    • Firma levné elektro.cz údajně ukončila činnost a nebere reklamace. Má někdo jinou informaci? Děkuji.

Doporučení od známých.

• dala jsem na recenze
    • momentálně se nemohu spojit s prodejcem

dala jsem na recenzi tohoto výrobku, ale já jsem velice nespokojená, protože mlýnek mele strašně hrubě, a nikdo mi neodpovídá na emaily, abych mohla výrobek reklamovat

• Velmi příznivé ceny, nakupovala jsem kompletní vybavení elektrospotřebiči pro domácnost. Jeden spotřebič - pračka poškozená - vstřícné jednání, vrácení celé finanční částky.

Jsem spokojená, doporučuji.

• cena a kvalita
    • kouzelná houbička jako dárek byla na nic - hned se rozpadla po prvním užití, takže dárek, který nepotěší!

spokojenost

• Možnost osobního vyzvednutí
    • pobočka dobře dostupná
    • kvalita služeb

Obchod s klidným svědomím doporučuji

• už žádné
    • nelze vrátit

vyvarovat,nenakupovat

• - dobré ceny
    • - bezproblémová komunikace
    • - široký sortiment
    • - spolehlivost
    • -

- nakupovala jsem už poněkolikáté, vždy spokojenost, vše proběhlo ok
    - mohu doporučit

• reklamovane zbozi mi prislo zpet ,na telefon,se dovolam,a porad zni,jste prvni v poradi,stranky nejsou,za postovne jsem dala 80kc,balik mam po 14dnech zpet,tak jak jsem ho posilala,co s tim,zaruka na nej je ale cesta dal nevede.
    • velke zklamani

reklamci nema kdo vyridit,nelze nikomu zavolat,snad jen POPELNICE?iveta hanzalova.citim velke zklamani.

• V obchodě měli docela levný zboží.
    • Obchod už zkrachoval.

Známý u nich koupil lednici. Začal řešit reklamaci, ale obchod mezitím zkrachoval. Pomohli mu prý na telefonu 810 328 278.

• dostupnost
    • levne zboží

dobrá informovanost
    výborné

• ????
    • Jak mi zdělila záruční opravna Zakoupený telefon není z není určený pro CZ/SK trh. Takže untrwasrmani.

untrwasrmani.

• konečně je snad zavřou.
    • obchodní praktiky

Obchod nabízí prodloužení záruky přes připojištění.
    To si zaplatíte ale u dotyčný pojišťovny už nemáte možnost si tuto zkutečnost zkontrolovat. Pojišťovna na daný dotaz nereaguje a vy nakonec zjistíte že prodouženou záruku nemáte.

• velký výběr
    • přehlednost
    • příznivé ceny
    • nevím o ničem

velký výběr zboží,přijatelné ceny,rychlost dodání,komunikativnost
    obchod doporučuji

• Rychlost dodání, cena