• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Zboží nebylo na skladě, po týdnu jsem zboží objednal jinde, levněji a druhý den jsem ho obdržel, objednávku jsem zrušil, přesto společnost na zrušení objednávÿ nereagovala a zboží odeslala, poděkovala za nákup a požadovala recenzi.
    • Zjevně ve firmě nefunguje komunikace.

nedoporučuji

• Dobré ceny
    • nevím

Mohu všem doporučit

Reakce obchodu Levne-splatky.cz

Pepíku jsme rádi, že se Vám nákup u nás líbil a že bylo vše v pořádku.

• Levnější zboží.
    • Nákup na splátky nefunguje jak by měl.

Pokud někdo nabízí nákup NA SPLÁTKY, mělo by vše záviset na něm a ne přesměrovávat zákazníka na jiné splátkové společnosti !!!

Reakce obchodu Levne-splatky.cz

jsme internetový obchod nabízející za velmi nízké ceny (jak správně uvádíte) zboží na splátky - od toho odvozen název Levné-splátky.cz. Samozřejmě nejsme úvěrová společnost a neposkytujeme svým zákazníkům nebankovní půjčky. Na stránkách proto také naleznete reklamní bannery, ceníky a podmínky partnerské úvěrové společnosti, která úvěr poskytuje - aktuálně společnost Homecredit. Bohužel řada zákazníků má pocit, že když už jim nikde jinde nepůjčí, protože nevyhovují centrálním registrům, u nás to třeba "půjde". Následně může dojít k rozčarování, které se projeví negativní recenzí na Heurece.

Přejeme hezký zbytek dne.

• zatím jsem nezjistil, byl to můj první pokus

Na rozdíl od jiných obchodů jsem byl OBRATEM INFORMOVÁN o zrušení objednávky (a i důvodu zrušení) a tím jsem ihned věděl, že holt musím zkusit jinde - považuji to za velmi solidní přístup!

Reakce obchodu Levne-splatky.cz

Děkujeme Vláďo za uznání a ještě jednou se omlouváme, že jsme nemohli zboží dodat. Mějte se hezky.

Po telefonu mě bylo zděleno že zboží mají ,druhý den mě bylo zděleno že zboží není skladem.

Reakce obchodu Levne-splatky.cz

Dobrý den, bohužel skladovost produktů na dodavatelských skladech je velice proměnlivá a navzdory pravidelným aktualizacím i několikrát denně, může dojít vyprodání. Omlouváme se za komplikace.

• Dobré ceny
    • komunikace

Nelze ověřit dostupnost zboží, zákaznická linka přetížena, za celý den jsem se nedovolal.

Reakce obchodu Levne-splatky.cz

Dobrý den, dostupnost zboží je uváděna u každého výrobku přímo v obchodu. Pokud si chcete ujisti a nemůžete se z důvodů přetížené zákaznické linky dovolat, doporučujeme využít diskuze u produktu e-mailu a dalších možností.

Zboží přišlo poškozené, okamžitě jsem reklamoval a potřeboval nutně jiné zboží bylo slíbeno panem Jurášem a nic.

• uvádí zboží skladem které nemá skladEM. Nebo ruší objednávky kvůli nízké ceně
    • nezjistil jsem žádnou výhodu.
    • Zrušil mou objednávku zboží, které nabízel na svých stránkách.

Tento obchod jsem navštívil poprvé a zřejmě naposledy. Nejdříve jsem si zboží objednal dle nabídky, pak mi potvrdili vyřizování mého požadavku a poté objednávku zrušili,přitom se jedná o běžný typ výrobku a nabízejí ho i další internetové obchody, dokonce za stejnou cenu i jeden kamenný obchod. Nakoupil jsem tedy jinde...

• Žádné oproti konkurenci.
    • Lhaní o dostupnosti skladem položek v e-shopu.
    • Lhaním o nezaplacenosti objednávky.
    • Lhaním o přijmutí objednávky jako spamu v emailu.
    • Velice často nedostupným kontaktním telefonem.

Pokud chcete rychlou bezproblémovou objednávku zboží,jděte určitě jinam.
    Pokud chcete volat a mailovat,urgovat a nervovat se s příkladnou(rozuměj velmi dlouhou)dobou doručení,vřele doporučuji tento obchod.Vaše očekávání splní na jedničku!
    Nikdy více!!!
    Už teď mám obavy,aby se náhodou se zbožím něco nestalo a já ho nedej bože musel reklamovat u tohoto obchodu...

• Levné
    • Obchod doporučuji, ale objednaný telefon měl mít jinou barvu!!! Objednala jsem žlutý telefon, přišel černý. Dost výrazná změna!!!

Levné, zdálo se být i spolehlivé. Objednávka byla na žlutý telefon, dorazil černý.

Výborná komunikace, obchod můžu jen doporučit.

Doporučuji.

trvalo dost dlouho, než mi napsali že je objednávka stornována! a to bez důvodu.

• xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    • xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

• Zboží mi bylo doručeno v pracovní době do zaměstnání, tak jsem s vyzvednutím neměla žádné problémy a zdržování.

• Nemusím obcházet obchody,tudíž šetří čas
    • byl nejlevnější a doprava zdarma

bez problémový nákup