Zboží bylo skladem, proto moje volba. Dorazilo rychle a pořádku.

Dobrý den.

Děkujeme za recenzi, jsme rádi , že jste u Nás s nákupem spokojeni, a doufáme, že to nebyl Váš poslední nákup u Nás .
    Přeji hezký den :)

Rychlý a spolehlivý obchod, nižší cena proti konkurenci.

• Rychlá komunikace,
    • Obsáhlý email a srozumintelny

Přeji hezký den :)

• rychlé a bezproblémové dodání

Reakce obchodu Levne-splatky.cz

děkujeme za recenzi,jsme rádi, že jsou zákazníci s nákupem u Nás spokojeni,těšíme se na Váš další nákup.

Přeji hezký den.

Jediný zádrhel - objednal jsem dva kusy, automat potvrdil i když skladem byl zřejmě jen jeden. Druhý den následovala telefonická omluva a dotaz, zda počkám, až budou oba. Nechtěl jsem, jeden byl předem inzerovaný dárek k narozeninám. Dorazil včas a druhý o pár dní později. Zaplatil jsem sice dvakrát dopravu, ale cena to více než kompenzovala, takže spokojenost...

Dobrý den.

Děkujeme za recenzi, jsme rádi, že sou Naši zákazníci spokojení , a těšíme se na Váš další nákup.

Přeji hezký den.

• Vše v naprostém pořádku.
    • Je to už můj druhý nákup a vždy velmi spokojen.
    • Brzké dodání zboží,dobrá komunikace.
    • Můžu doporučit !!!!!!!!!!!

Vše v naprostém pořádku.

• NA TENTO OBCHOD NEEXISTUJE ŽÁDNÁ STUPNICE SPOKOJENOSTI .ŽÁDNÁ HVĚZDIČKA

JIŽ DLOUHO NAKUPUJI V E -SHOPECH ALE JSEM ZKLAMÁN S TÍMTO OBCHODEM ŠPATNÁ KOMUNIKACE ,NA TEL. NEODPOVÍDAJÍ ------VYPÍNAJÍ JEJ JIŽ NIKDY V TOMTO OBCHODĚ NEHODLÁM NAKUPOVAT TO SE MI STALO TEĎ POPRVÉ TAKOVÝ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI NEOCHOTA A NEZÁJEM O ZÁKAZNÍKA.TÍMTO CHCI PŘÍPADNÉ ZÁKAZNÍKY UPOZORNIT NA CO BY SI MĚLI DÁT POZOR NA TENTO OBCHOD.JE DOOPRAVDY NESPOLEHLIVÝ.

Reakce obchodu Levne-splatky.cz

z důvodu zvýšeného počtu objednávek Naši pracovníci měli spoustu práce nebo se jednalo o nedorozumění. Omlouváme se.

Děkujeme za pochopení.

• dobrá cena
    • rychlé dodání do 3 dnů
    • chybí český návod k myčce nádobí BEKO
    • asi prodej zboží který není určen pro CZ.trh.

Zatím vše funguje a mohu za sebe jen doporučit.

Přeji hezký den.

• Rychlé a ochotné jednání. Rychlé vyřízení mé pohledávky.

Doporučuji.

Přeji hezký den.

• Zboží dorazilo v naprostém pořádku. Dobrá komunikace s prodejcem a možnost sledování objednávky na e-mailu.
    • Zatím nic

• žádná komunikace

Dobrý den.

Omlouváme se za způsobené komplikace.
    Naši pracovníci mají spoustu objednávek. Věříme, že nereagovali na komunikaci pouze nedopatřením, nebo vytížením.

Hezký den

• komunikace
    • skladová dostupnost
    • neúplné informace
    • dopravné

Objednal jsem na daném e-shopu varnou desku za bezkonkurenčně nejlevnější cenu na internetu, která nebyla skladem. Nespěchal jsem na ní. Druhý den jsem obdržel informaci, že daný výrobek má dodavatel doprodaný a už nebude (všude jinde se běžně dodává). Místo toho mi nabídli podobný výrobek za cenu, která je oproti ostatním e-shopům vyšší o 1000Kč a to nepočítám astronomické dopravné 299Kč (jinde doprava zdarma).
    Navíc ještě dodnes neaktualizovali u produktu stav "vyprodaný"! Nejspíše čekají na další objednávky a budou se jim snažit nacpat zboží, které je jinde levnější.

• serióznost

• levné zboží
    • dodání v termínu

spokojenost

Hezký den.

• rychlost, kvalita a přijatelná cena
    • žádné!

spokojenost

Hezký den.

• Zloději...zloději a ještě jednou zloději
    • Nekomunikují... žádná reklamace....nic

Katastrofa

• +

perfekt

• Dobrá cena.
    • Delší dodací lhůta.

Není co dodat.

• Už dlouho sem chci napsat!!!!
    • Reklamace u obchodu ? Vysmějou se Vám....
    • Chystám černé ovce.

Podvodníci

• rychlost dodávky

Reakce obchodu Levne-splatky.cz

Dobrý den. Děkujeme za kladnou recenzi. Velmi si toho vážíme. Doufáme, že budete i nadále využívat naše služby.