• nauvádí dopravu u betonových výrobků, Cena za dopravu neakceptovatelná

oceňuji bezproblémovou komunikaci a rychlé doručení

Rychlé vyřízení

• Posílají obratem

• Vše na výbornou.

• Rychlé dodání.

Vyzvednutí zboží bylo na min.30 minut čekání, jeden skladník a fronta jako prase.

Reakce obchodu Ploty Dobrý

mrzí nás, že jste si zboží na pobočce vyzvedával zrovna ve vytíženějším čase a musel jste čekat 30 minut. Věříme, že při případné příští návštěvě již budete mít lepší zkušenost.

• RYCHLOST
    • VŠE OK

OK

• Dobré ceny a komunikace
    • Čekám na naskladnění výrobků

• Velmi dobré.

• dobrá komunikace
    • rychlost dodávky

Zdlouhavé reakce, lživé informace na webu, nevstřícná a neprofesionální komunikace, tragické termíny.

Reakce obchodu Ploty Dobrý

objednávku jste provedl v úterý odpoledne, ve středu byl svátek a reakce z naší strany proběhla hned ve čtvrtek. Zdlouhavou ji tedy neshledáváme.
    Převoz betonových produktů probíhá vždy z toho skladu, který je nejblíže vaší adrese. A na skladě v Praze (který byl nejblíže vaší adrese) jsme bohužel některý z vámi objednaných produktů neměli skladem. Tato informace však v době vaší objednávky byla na e-shopu uvedena. Proto se následně doba doručení oproti běžné doručovací době protáhla.
    Stojíme si za tím, že lživé informace na webu nemáme.
    Simona, Tým Ploty Dobrý

• Dobrá komunikace, rychlost dodání.

ok

• Změnu objednávky přijali úplně v pohodě.

Rychlé jednání, kvalitní sortiment.

Bez připomínek

V minulosti OK, nyní NOK. Info o zpoždění dodávky hned druhý den po objednání, zboží zatím nedorazilo.

Reakce obchodu Ploty Dobrý

mrzí nás vaše zkušenost s naším obchodem. Bohužel jsme museli doobjednat pletivo z vaší objednávky a to celý proces pozdrželo. Během tohoto týdne by nám pletivo mělo již dorazit. Hned jak to bude možné, bude vaše objednávka na cestě k vám.
    Za zdržení se omlouváme a doufáme, že kvůli tomu na naši firmu (i vzhledem k předchozím dobrým zkušenostem) nezanevřete.
    Simona, Tým Ploty Dobrý

Nenakupoval jsem zde poprve a vse opet probehlo k me spokojenosti.