• Velmi ochotna pani prodavacka, velmi rychle dodani zbozi.

• Zdánlivě široký výběr zboží
    • Zboží, deklarované skladem, není vždy skladem
    • Po zaplacení se eshop odmlčel
    • Nebýt pohrůžky trestního oznámení, přijdu o peníze
    • Nezvedají telefon, neodpovídají na emaily ani SMS
    • Evidentní snaha okrást zákazníka

• Objednane zbozi jsem zaplatila do dvou dnu, po balicku ani slechu. Na emaily nikdo nereaguje. Uz tyden sesnazim do obchodu dovolat, take neuspesne. Toto podvodne chovani je nepripustne!
  • Zboží jsem zaplatila, NEDORAZILO a majitelka obchodu nereaguje! NEDOPORUČUJI!!!!!!

• Legíny mi nebyly a vracela jsem je, bohužel peníze jsem už nikdy neviděla a nereagují ani na maily. ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!!

Jsou to podvodníci.

• Legíny jsem zaplatila bankovním převodem a nebyly mi doručeny, jediné je to, že jsem přišla o peníze

špatný obchod

• legíny jsem objednala a zaplatila , dvakrát jsem urgovala a nic, žádná odezva

• Díkybohu byla možnost Uloženky, takže jsem nepřišla o peníze.

Zboží (inzerováno skladem, inzerují že do 24h zboží odešlou) objednáno 28.1.2017, naštěstí na uloženku, dodnes nedorazilo, žádná zpráva, nic.

• nevím

doporučuji i velikostně zboží sedí

S nákupem jsem naprosto spokojená. Legíny, co jsem měla objednané už nebyly, ale pracovnice obchodu mě o tom hned informovala a nabídla podobné legíny a ještě ten den objednávku vyřídila a poslala.

• Do dnešního dne mi zboží nedorazilo a je to tři týdny..naštěstí jsme neplatila předem, ale neberou telefony, nekomunikují...

• zboží mi do dnešního dne nedorazilo.

• Platbu jsem provedla okamžitě, ale ani po 10ti dnech nepřišlo zboží, ani žádná zpráva o dodání.

• Nic nic
    • Vše proti... zboží objednáno 28/11/16, dosud nedorazilo. Neberou telefony, neodpovídají na maily, zaplatila jsem bankovním převodem v den objednávky. Znamená to jen jedno jediné - firma Ivy Sedlářové byl podle recenzí aktivní do října 2016... Je to normální krádež samozřejmě ničím omluvitelná,, Jediné, co by měla paní udělat je vrácení peněz s omluvou,...

Naprosto jednoznačně podvod

• Obrázky - nechají zaplatit a nic nedodají
    • Nekomunikují ani mailem ani nezvedají telefon

Dluží mi 450 Kč

• Nereaguji na emaily.Penize schrably a zbozi nikde!!!

• sortiment
    • nedodání zboží, obchod nekomunikuje

Rozhodně bych obchod nedoporučila. Zboží ani po 3 týdnech nedorazilo, obchod nereaguje na emailové, ani telefonické dotazy

• Přehledná nabídka
    • Objednal jsem zboží. Potvrzení objednávky mi došlo na email. Ale ani po měsíci jsem nedostal email o tom že objednávka byla odeslána. Natož aby vůbec něco dorazilo na mou adresu. Či jen pouhá zmínka od pošty či eshopu že objednávka již dorazila na poštu.
    • Ale přesto věřím že se někde jen stala chyba která se dá napravit. =:c)

úplně super, jsem spokojená a nakoupím znovu.

• nevím - zboží nedorazilo
    • Nevím, zda je to ojedinělý případ, ale zboží jsem objednala a ačkoliv bylo uvedeno, že je skladem, po dvou týdnech nedorazilo. Kontaktovala jsem obchod mailem a paní mi sdělila, že mi prý psala (mně nic nepřišlo), že zboží museli objednat a že by příští týden už mělo dorazit. Po dalších dvou týdnech stále nic-ani žádná zpráva o stavu. Poslal jsem tedy další mail s tím, že pokud zboží nepřijde do týdne, objednávku ruším. tentokrát už ani nepřišla žádná odpověď. Jsem opravdu ráda, že jsem zboží nezaplatila předem na účet.

Zboží nedorazilo ani po měsíci, špatná komunikace s obchodem, nedoporučuji. Pokud tam chcete nakoupit, tak vzhledem ke svým zkušenostem rozhodně nedoporučuji platbu předem. Jistě je možné, že jsem ojedinělý případ, ale proč to riskovat...?