• Dobrá cena u určitého druhu zboží
    • Nabízí zboží skladem, které již dávno skladem není. Objednal jsem si Kempingový košík , nabízeli ho v několika barevných provedení .... červená, zelená, modrá. U všech provedení svítilo " SKLADEM ", objednal jsem od každé barvy ... tudíž 3 ks. Objednávka byla samozřejmě přijata. Ještě po pěti dnech, od učinění mé objednávky, byl stále produkt na stránkách " SKLADEM ". Šestý den přišel e-mail, že zboží skladem není a už nikdy nebude ! Pochopil bych, kdyby určité barevné provedení již nebylo, ale ono nebylo žádné.

Nabízí zboží SKLADEM, které již dávno skladem NENÍ.
    Nedostatečná aktualizace internetových stránek e-shopu.
    Informace o storno objednávky ze strany obchodu až šestý den po učinění objednávky.
    Tento obchod NEDOPORUČUJI !

• Slíbí všechno, ale nedodrží nic, zboží nedodají a peníze nevrátí ...
    • Objednávala jsem zboží, které měli uvedeno skladem. Nenaskladnili ani po 3 týdnech. Objednávku jsem zrušila a už měsíc urguji vrácení peněz.

Opravdu nedoporučuji nákup v tomto eshopu.

• Zboží přišlo nepoškozeno.
    • Zboží bylo v jiné barvě,než nabízeli, i když jsem jim psala,že jinou barevnou kombinaci nechci. Úplně ignorovali přání zákazníka.
    • Dlouhá doba dodání oproti jiným e-shopům.

Zákazník je u nich na posledním místě.

• Přehledné stránky
    • Zajímavé a levné věci
    • Strašně dlouhá doručovací doba
    • Zboží dorazilo v jiné barvě, než jsem objednala

Na první pohled dobrý obchod, ale nekvalitní služby.
    Zboží dorazilo za strašně dlouho a v jiné barvě.
    Zkuste jiný obchod, bacha na ně, mají více eshopů (koukněte na kontakt)

• -přehledné internetové stránky za příznivé ceny
    • - zdlouhavá reklamace
    • -nekvalita zboží
    • -nedostatečně zabalené

Zboží došlo poškozené.Reklamace trvala asi 2 měsíce. Chybu svalili na PPL, ale nakonce poslali náhradu za poškozené zboží a to opět bylo v nepořádku.Tak jsem to vzdala. Bylo hned patrné, že se nejednalo o chybu PPL, ale že to zboží bylo poškozené před odesláním.

• Zboží uvedené skladem nebylo po měsíci dodáno, takže jsem objednávku stornoval. (V konkurenčním e-shopu stejné zboží odesláno následující den od objednání.)

Nedoporučuji.

• Stranky dobre udelane, prehledne
    • Spousta zajimavych veci
    • Maji vse co potrebuji
    • Docela dobra komunikace
    • Uz jednou jsem si tady objednavala, jenze obj. trvala prez mesic, porad mi tvrdili, ze uz zbozi bude na sklade a porad nic, tak jsem obj. nakonec zrusila.
    • Ted jsem to zkusila po druhe, tak doufam, ze to dorazi driv jak za mesic.

Muzu se modlit :D

• Rychlá dodávka zboží
    • Neochota při reklamaci zboží,dlouhá reklamační lhůta,musela jsem se neustále dožadovat vrácení peněz za reklamované zboží,které i více než po měsíci reklamace nepřišly na účet.

Nedoporučuji,špatná komunikace,neustálé vymáhání peněz.