100% nedoporucuji tento obchod.!!
    Koupil jsem pilu husqarna jednorucni od sameho zacatku spatne startovala a tekl hodne olej na mazani retezu . Cca po pul roce jsem reklamoval.. no a pak to zaclo s panem sterbou. Poprve jsem pilu poslal a vracena s tim ze olej. cerpadlo je ok -a je jako nove (tak jasne kdyz je pila nove ze?) a startovani take -dostal jsem navod jak spravne startovat pilu(rikam panu sterbovi: s pilama delam 20 let tak vim jak startovat.. pan sterba: ja opravuji naradi 25 let..) reklamace 2.poslal jsem zpet a zadal o vymenu cerpadla.. a startovani. Po mesici a pul jsem volal kde mam pilu? Sterba:byl jsem v nemocnici. Pilu mate davno opravenou. Pila prisla, opet cela zamastena jak z ni tece olej a nestartovala. A dopis u ni :pilu uz neposilejte je v poradku a navic jedu do lazni na mesic (to je nahoda akorat v tom terminu konci zaruka na moji pilu) a znouvu jsem dostal navod jak sprane starovat pilu.. tak ze si udelejte obrazek sami… husqarna nakupovat u autorizovanych prodejcu radeji. Velka nespokojenost ,usetrete si nervy . Tady nedoprucuji nakupovat. Jen vymluvy ,neprofesionalita,neznalost.

• NEDOPORUČUJI tento e-shop! Objednané zboží potvrdí a po x dnech urgence pošlou e-mail, že zboží není a nebude.

NEPROFESIONÁLNÍ JEDNÁNÍ
    ROZHODNĚ TENTO OBCHOD NEDOPORUČUJI.

Objednala jsem obličejový štít (cca 350 kč), během chvilky přišel mail, že byl vyprodán a byla mi nabídnuta alternativa (to stejné jen se sluchátky, 700 kč, rozdíl v ceně tudíž téměř jednou tolik), nicméně potvrdila jsem, aby mi odeslali tuto nabídnutou alternativu, následující pracovní den volá paní z pošty, že mi vezou balíček za 1140 kč! Volám na číslo uvedené na webu 2x, nikdo nezvedá, na mail už reagovali, ale slovy:
    "Dobrý den.
    Tak to jsem se musel splést..
    Dobírka dělá 759.-

Jestli vám můžu poradit,tak to zaplaťte a pošlete mi číslo účtu.
    Rozdíl vám pošlu na váš účet."

Žádné nezlobte se nebo promiňte, vcelku laxní přístup k tak neobvyklé situaci, takže buď máte ve vedení obchodu opravdu takový bordel, že se vám děje běžně, že posíláte dráž naceněné balíky nebo nezlobte se, ale vypadá to jako podvod.

Nakonec jsem ten stejný štít i se sluchátky sehnala v kamenném obchodě asi za 400 kč.

• Ušetříte, protože nic nekoupíte, respektive to nikdy nedostanete.
    • Objednal jsem si domácí vodárnu s dodáním do týdne. Měsíc se nic nedělo, až na dotaz jsem se dověděl, že už letos nebude. Byla mi nabídnuta jiná, dražší, ale výhodná, tak jsem ji objednal, přestože doba dodání měla být 20 dni. Po dalším měsíci a dalším dotazu jsem se dověděl, ze musím počkat další 2 měsíce, protože jich prý výrobce vyrobil málo :) jinde ji mají skladem. Tento socialistický eShop vřele nedoporučuji.

Tento socialistický eShop vřele nedoporučuji.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Stroj nám došel a po vyzkoušení jsme spokojeni.
    • Nic.

S obchodem jsme spokojeni .Nakoupíme tu zase.

Velká nespokojenost s přístupem a kvalitou. Po roce sekačka přestala fungovat, v rámci reklamace nám bylo oznámeno, že jsme s ní něco přejeli, aby nám ji vůbec vrátili tak jsme ještě museli zaplatit dopravu do servisu, ten si ani sami nedělají - přitom inzerují odbornost a poradenství a znalost a přístup pana majitele je až zarážející..laxní, nezájem, neznalost. Sekačka stála přeš 7000,-Kč, u tohoto prodejce si nekoupíme už ani olej..

Reakce obchodu lesazahrada.com

Vážená paní.Zahradní techniku opravujeme 14 let.Sekačka byla zaslána k výhradnímu dovozci na opravu a posouzení ze dvou důvodů.Za prvé:Aby se předešlo případným nesrovnalostem o kterých píšete.Za druhé:Aby měly obě strany jasný protokol o závadě stroje.Ve vašem případě(nevím jestli jste toto protokol četla).Cituji:Vlivem nárazu došlo k mechanickému poškození nože a dále v důsledku přetížení došlo k poškození motoru.Protočený nůž na hlavním ventilátoru.Nebyla shledána vada materiálu ani vada konstrukční.Snažili jsme vám vyjít maximálně vstříc,proto se stroj ještě poslali třetí straně k posouzení.Za demontáž a diagnostiku se neplatilo nic.Jen za dopravu, protože toto byla oprava mimozáruční. S pozdravem Štěrba

• Vůbec nic!
    • Vodárnu,kterou mají skladem,prodají někomu jinému a ani nedají vědět že už není. Pak mi do telefonu tvrdí, že ji budu mít do týdne doma a ještě ten den mi přijde e-mail že až za měsíc,jestli prý budu čekat a nabídli mi že mají jiný typ skladem. Akorát, že míň výkonou a za víc peněz. Prý sleva z 9000 kč, tolik nikde nikdy nestála.

Tento obchod rozhodně nedoporučuji a z tohoto obchodu si už nikdy nic nekoupím.

Reakce obchodu lesazahrada.com

V den,kdy si vodárnu tento zákazník objednal si ji koupil někdo jiný v kamenném obchodě.Jako kompenzaci jsme tomuto pánovi nabídli podobný model.O změně termínu dodání byl informován.Jestliže trvá na tomto modelu může se samozřejmě podívat u jiného subjektu.

• Rychlé jednání, spolehlivost, přehled obchodu. Vše kladně vyřízeno a dodáno.
    • Strohá komunikace mailem, chyběla automatická informace o stavu dodávky.

V obchodě jsem objednal aku pilu Husqwarna T536XP. Nebyla skladem, ale objednáno a během týdne dodáno. Pila naprosto v pořádku, chybí český návod, skvělá cena. Přehled obchodu i sortiment v pořádku a mohu doporučit. Servis a podobné jsem nepotřeboval a tedy nemohu soudit. Na každý dotaz jsem dostal odpověď i když kapku strohou, to někoho může vykolejit. Jinak ale obecně vše v pořádku a spokojenost a mohu jen doporučit.

• Sekačku Husgvarna R52 S ....mám už 3 roky jsem sní velice spokojen.Mohu doporučitJen jeden problém.
    • Problém mi nastal když se mi opotřebovali kolečka co pohání sekačku a zatím nové nemohu sehnat.Jestli někdo máte kontakt kdo by je sehnal napište mi.Dík

Ochota dobrá

Reakce obchodu lesazahrada.com

Napište,jestli potřebujete jedno nebo obě hnací kolečka.Doporučuji na obě kola.Ještě lépe je vyfotit ty stávající.Většinou se mění i ty kryty kol.Děkuji Jan

• Vše došlo v naprostém pořádku.
    • Rychlé vyřízení objednávky.
    • Suprová cena.

Mohu pouze doporučit.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Sekačka Husqvarna LC 56AWD náhon na všechny kole seče v těžkém terénu dobře.
    • Sekačka Husqvarna LC 56AWD byla zaplacena převodem 7.5.2013 a došla 14.5.2013 (za týden).
    • Dále pozor při poruše vám ji v místní opravně Husqvarna neopravý-není od autarizovaného prodejce!
    • Přetrhlo se mi lanko od pojezdu a zaslání nového lanka trvá 14dní a ještě jsem jej nedostal.
    • Má výhoz trávy jenom do boku, do zadu se musí dávat koš, bez něj nejde vyhazovat tráva ven.
    • Mulčování moc nefunguje, tráva musí být opravdu malá.
    • Ušetřil jsem 1000Kč proti autorizovanému prodejci, ale jsou potom problémy s opravou a pokud nechcete zasílat sekačku do opravny na vlastní náklady prodejci, kdy je doprava dražší než oněch 1000Kč.
    • Udělal jsem chybu.
    • Prodejce se tváří jako,že vám sekačku opravý na záruku v blízké prodejně Husqvarna a nezdělí vám o tom informaci.
    • Sekačka nebyla zaty peníze řádně nachystaná na používání (neby v ní olej). Za ty peníze co ušetříte si musíte olej koupit.

Ušetřil jsem 1000Kč a teď toho lituji.
    Problém s opravama u autorizovaného prodejce!

Reakce obchodu lesazahrada.com

Pane Janík myslím,že by bylo dobré alespoň napsat jméno.
    K prvnímu bodu:sekačka došla po vašem zaplacení.
    Stroje opravujeme v našem servisním středisku.
    Potom je také možno poslat technika přímo na místo opravy.
    Na to jste se ,ale neptal.
    Přetrhlo se vám lanko s bovdenem a zaslal jste mi pouze lanko!! To je nekompletní díl.!
    Tato sekačka má:mulčování,výhoz do boku a výhoz do koše.
    Aby stroj správně mulčoval,tak je potřeba použít mulčovací ucpávku.Bez ní stroj nebude správně mulčovat.Tu evidentně nemáte.
    Sekačku jste mohl zaslat k nám na naše náklady.
    Na nic se netváříme,stačí se jen zeptat.
    Poslední bod:u sekačky sestavíte jen madla.
    Olej za 70 kč pro vás jistě není taková investice.?
    Jestli ano,tak vám olej bezplatně pošleme.
    S pozdravem Jan Štěrba

• Zbozi uvedene jako skladem neni skladem ani k dostani.

Priste volim jiny e-shop.

• Perfektní jednání, rychlé dodání až do domu a super vysvětlení k používání výrobku. Cenově nejlepší !!!!

Tento obchod vřele doporučuji všem zájemcům o zahradní a lesní techniku.

• Velmi rychlé jednání.
    • Přesto, že zboží nebylo skladem, bylo k vyzvednutí do týdne.
    • Velmi dobrá cena.
    • Uvítal bych podrobnější členění v E-shopu. Např. RUČNÍ EL.NÁŘADÍ rozdělit do podkategorií nejen podle výrobce, ale i druhu.

S tímto dodavatelem i zbožím jsem absolutně spokojen.

• S celým průběhenm akce jsem velmi spokojen

Cena byla příznivá, neměl jsem z firmou zkušenosti, ale jsem spokojen
    Firmu bych doporučil