• Žádná výhoda !!
    • - nereagují na objednávky
    • - neodpovídají na emaily
    • - nemají na stránkách telefon jen odkaz ne email
    • - v obchodním ejstříku mají fiktivní telefonní číslo (pán ani nevěděk, že jeho číslo figuruje u této firmy)

NEDOPORUČUJI !!
    ŽÁDNÉ ZBOŽÍ VÁM NEPŘIJDE!!

• velký výběr
    • dobré ceny
    • rychlé vyřízení

Dlouho jsem váhala, jestli si mám objednat vybraný parfém, nakonec mě nalákala akční cena parfému.
    V eshopu mají velký výběr, příznívé ceny a moje objednávka byla rychle vyřízena. Takže doporučuji.

• rychle a bezproblémů

Objednala jsem a vše proběhlo v pořádku, za mě je tento obchod OK a doporučuji

• bezkonkurenční komunikace
    • umění poradit
    • množství dárkových kazet
    • nenašla jsem nic, co bych mohla považovat za negativum

Jsem naprosto nadšená z komunikace obchodu. Byla jsem nerozhodná při výběru parfému, ale když jsem obchod zkontaktovala, tak mi skvěle poradili a nakonec jsem si na základě rady vybrala parfém Christina Aguilera By Night, který jsem předtím ani nezkoušela a byla jsem překvapená, že se mi svým tipem opravdu trefili do vkusu. Dokonce jsou schopni vybrat i obdobné vůně. Takže za mě rozhodně ANO!!!! :))

• příjemné jednání
    • rychlé doručení
    • skvělý výběr

I přes některé záporné reakce mě nalákaly ceny, které jsou bezkonkurenční! Určitě nákup zopakuji.

• objednavku mi potvrdili, ale datum doruceni nesdelili. po nekolika dnech jsem se zeptala na doruceni, pry balicek jeste ten den odeslou. po tydnu nemam nic, telefon mi neberou, na mail neodpovidaji.

nemohu doporucit

Reakce obchodu LeParfem

s paní se nakonec vše vyřešilo, balík parfémů ztratilo PPL. Poslali jsme druhé balení a vše dopadlo v pořádku.

Leparfem.cz