• Když si vytvoříte profil, tak Vám chodí mailem upozornění, kdy si máte doplnit kontaktní čočky či roztoky. Super připomenutí.
    • Vše se dá zařídit online, odeslání zboží velmi rychlé, bez problému

Dobrý den, Moniko.

Děkujeme Vám za hezké hodnocení a přejeme Vám krásný den.

• Dobrá cena, ale..
    • Většinou dostanete nějaký dárek navíc
    • Abyste dostali dobrou cenu, musíte nejprve ovlivnit cookies, aby lentiamo pochopilo, že umíte vyhledávat na internetu. Pokud půjdete rovnou přes jejich stránky, cenu budete mít podstatně vyšší, než když se prokliknete přes Google. Je to takový podvod na lidi, kteří tomuto e-shopu důvěřují a objednávání rovnou z něj.

Nebýt této snahy šidit své věrné a důvěřivé zákazníky, tak by e-shop neměl chybu, ale těmito podvody velmi snižují svou důvěryhodnost a tím i hodnocení, protože např. já tyto praktiky opravdu nemám rád.
    Jinak dodání přesně jak psali na webu, takže to je v pořádku.

Dobrý den, Tomáši,

děkujeme za recenzi. Těší nás, že jste jste své zboží obdržel, jak bylo při zadání objednávky avizováno.

Pricing a celý proces stanovení ceny jednotlivých produktů je neustále se vyvíjející proces. Naše marketingové oddělení se snaží vždy poskytnout zákazníkovi ty nejlepší ceny, jejichž konečná výše je ale vždy ovlivněná mnoha faktory, a zároveň si zachovat konkurenceschopnost. Všichni zákazníci bez rozdílu pak mají vždy právo se rozhodnout, od koho, kde a jak produkt zakoupí.

Váš podnět jsme předali našemu marketingovému oddělení, které se touto problematikou zabývá.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásný den.

• spolehlivost
    • vstřícnost

Reakce obchodu Lentiamo.cz

děkujeme Vám za krásné hodnocení a doufáme, že i nadále budete našimi spokojenými zákazníky.

S pozdravem, team Lentiamo.cz

• vše v pořádku, zboží přišlo dříve než avizovali

nakupuji si čočky pravidelně a vždy zboží spolehlivě včas dorazí, když potřebuji radu, dostanu uspokojivou odpověď

S pozdravem, team Lentiamo.cz

Rychlost dodání, spolehlivost, kvalitní zboží

Reakce obchodu Lentiamo.cz

děkujeme Vám za krásné hodnocení a doufáme, že i nadále budete našimi spokojenými zákazniky.

S pozdravem - Team Lentiamo

Rychlost dodání, bezproblémová komunikace.

Reakce obchodu Lentiamo.cz

děkujeme Vám za hezké hodnocení a doufáme, že i nadále budete naši spokojení zákazníci.

S pozdravem - Team Lentiamo

Vyborny on-line obchod. Pridali mi darek zdarma na mou zadost tesne pred odeslanim objednavky. :))

Dobrý den, Wendy,

velice děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že jsem Váš požadavek vybavili ještě před expedicí a k Vaší spokojenosti. :)

• Dobrá cena

Reakce obchodu Lentiamo.cz

děkujeme Vám za milé hodnocení a doufáme, že nadále budete našimi spokojenými zákazníky.

Přejeme Vám krásný den.

• Zatím mi přišlo vždy vše a ve skvělém stavu
    • Bonusové body za nákupy - dárky zdarma

Zboží vždy zcela v pořádku. Široký výběr, odpovídající ceny. Doručeno rychle a spolehlivě.

Dobrý den, Miroslave,

děkujeme za kladné ohodnocení našeho e-shopu. Věříme, že i nadále budete mít pozitivní zkušenost.

Kvalita zboží

Reakce obchodu Lentiamo.cz

děkujeme za krásné hodnocení a doufáme, že budete i nadále spokojeni.

Team Lentiamo.cz

Jsem spokojená s Tímto obchodem vždycky Si Tam objednám To Co potřebuji.....

Dobrý den, Suzi,

děkujeme za kladné hodnocení a těší nás, že v našem e-hopu vždy najdete, co potřebujete.

Jako vždy rychlí.

Dobrý den, Kateřino,

děkujeme za recenzi a kladné zhodnocení rychlého vybavení Vaší objednávky.

• Velký výběr zboží

Dobrý den, Jaroslavo,

děkujeme Vám za hodnocení. Velmi nás mrzí obtíže s doručením objednávky, bohužel technická závada na výdejním boxu může nastat a těmto situacím jakožto prodejce nemáme jak předcházet nebo je řešit, těší nás ale, že dopravce box ihned zprovoznil a ke své objednávce jste se rychle dostala.

• Rychlost doručení
    • Přehledné stránky

Reakce obchodu Lentiamo.cz

děkujeme za kladné hodnocení. Těší nás, že jste spokojený s přehledností naší webové stránky a rychlostí doručení.

• zboží bylo skladem

vše v pohodě

Reakce obchodu Lentiamo.cz

děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že požadované zboží bylo skladem.

Doufáme, že Vaše zkušenost s příštím nákupem si zaslouží plné hodnocení 100 %.

Přejeme Vám krásný den.

• Připomenou objednání zboží, prodejna v centru Prahy, možnost osobního odběru

Dobrý den, Evčo,

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že využíváte a oceňujete naši službu připomenutí objednávky a navštěvujete i na naši optiku v centru Prahy.

• Fajn ceny
    • Uz nekolikrat jsem si pridala darek za nasbirane body,ale nikdy mi neprisel.

Reakce obchodu Lentiamo.cz

děkujeme Vám za hodnocení, ačkoliv nás mrzí Vaše nespokojenost. Prosíme co nejdříve o zpětný kontakt na tel. 800114118 nebo emailem na [email protected], abychom mohli Vaše objednávky prověřit a zjistit, z jakého důvodu Vám dárky zdarma nebyly zaslány, nakolik dosud neevidujeme žádnou stížnost žádného zákazníka na výše popsanou situaci a ostatní zákazníci dárky zdarma běžně dostávají.

Předem děkujeme za zpětný kontakt a přejeme Vám krásný den.

• Skvělá obsluha, skvělé Carrery
    • Bez výhrad