• rychlé jednání

Dobrý den, S Vašimi produkty jsem hrubě nespokojen... Zakoupil jsem si kompresní návlek na ruku, který se mi při prvním tréninku na volejbale protrhl a udělala díra na loktu. A co se týče pásu na ochranu zad, tak jsem na Váši stránku vznášel dotaz o tom, jaký je obvod pasu na velikost L a nebylo mi doposud odpovězeno. Jelikož jsem pás nutně potřeboval a byl poslední kus ve velikosti L, tak jsem ho zakoupil, ale velikost L mi bohužel není. Proto odpovídám na Váš dotaz, že hlavně Váš produkt návlek na ruku je nekvalitní a hned při první hře se mi propálil při skluzu na palubovce.

• Super výběr, je zde všechno, co jsem hledala

Super obchod, skvělá komunikace, pomoc s vhodným výběrem. Děkuji!

• Dodavka do domu!

• Molten v sortimentu

Výborná komunikace a bleskové vyřízení

Vše na jedničku :)

• rychlost dodání
    • nelze si obuv vyzkoušet

Velmi rychlá komunikace

Komunikace i doručení bezvadné

Zboží za super cenu. Doručení proběhlo v pořádku, rychle a za velmi levné poštovné.

• rychlost dodání

• Vstřícný personál
    • Široký výběr

• Perfektní komunikace s pracovníky obchodu.

• Maximální spokojenost, bleskové odeslání, ráj všech milovníků míčových sportů, moc Vám děkuji!!!

• Komunikace, vstřícnost.

Po konzultaci po telefonu jsem si udelal obrazek o sortimentu a nasledne dobre koupil.

rychlé a spolehlivé dodání zboží

Rychlé dodání objednaného výrobku. Co zamrzí, je velice drahé poštovné, vhodné možná tak pro sportovní oddíl, který objedná celou kolekci výrobků, ale ne pro jedince, který potřebuje jeden výrobek.

Rychlé dodání a výborná komunikace!

• Vše OK

• Rychlá dodávka zboží!
    • Skvělá komunikace obchodu o pohybu zboží.

Míč je parádní, udělal velkou radost! Trochu mě překvapilo, že byl vyfouknutý -sháněli jsme jehlu na nafouknutí, poté se báli, abychom nepropíchli duši, jak byl míč ohnutý u ventilku. Ale dopadlo to dobře.