Jsem ráda, že jsem neplatila předem. Jako bych si nic neobjednala. Přišlo mi potvrzení objednávky a pak už nic, žádná informace ani zboží.

• Přestože bylo na e-shopu při objednávání garantováno, že je zboží (respirátor) skladem, ani po 10 dnech se nikdo neozval a ani mě neinformoval, kdy bude zboží k dispozici. Dříve jsem již několikrát nakupovala a byla jsem spokojená. Poprvé nejsem spokojená, hlavně s informovaností ze strany provozovatele, ani s tím že zboží dosud nemohu vyzvednout!

• zbozi jsem si objednal na dobirku s dorucenim na vydejni misto.. Pred 10 dny prisel email s informaci, ze se objednavka vyrizuje. Od te doby nic. Jsem rad, ze jsem neplatil dopredu.

Dva dny od objednání jsem volala s dotazem kdy mi bude zboží doručeno, pán mi řekl, že to je zabalené a dnes odesílají a za další dva dny poté mi přišel email, že už to zboží není a vrací mi peníze....

• Objednané zboží bylo v době objednávky skladem.
    Objednávka byla následně obchodem zrušena druhý den s důvodu dostupnosti zboží.

Nabizi zboži které nemaji skladem.

Ačkoliv zboží již nebylo na skladě, prodávalo se dal.
    Nicméně chválím okamžite vrácení peněz na účet.

• Leky pri objednani udavali skladem, az na muj tel. dotaz po nekolika dnech, kdy zbozi neprisli, mne bylo receno, ze to skladem nemeli. Od te doby jiz 10 dni, mne stale nic neprislo ani se mnou nikdo nekomunikoval. Mezi tim jsem zbozi sehnala v mistni lekarne a zde mne rekli, ze uz dodavky opet jsou!

Obchod urcite nedoporucuji! Zbozi se nedockate, a používáji klamne reklamy,ze neco maji a nenaji. Zadna komunikace, ci omluva stran obchodu.

• Zboží nepřišlo, obchodu jsem psala a neodepsal mi nikdo. Nedoporučuji. Objednané zboží mělo být skladem.

Obchod nabízí zboží skladem. Po objednání zboží obdržíte zprávu, že se zboží připravuje. A potom již obchod na emaily neodpovídá.

• velký výběr cenově dostupného zboží

Objednala jsem před 11 dny, přišel pouze potvrzovací email, zboží, které jsem objednala již zmizelo z nabídky obchodu, i přes to, že jsem včera psala do obchodu dotaz na objednané zboží, se mnou nikdo nekomunikuje a na stránkách žádné upozornění na dovolenou není... ještě, že jsem neplatila předem...

• nízké ceny pro mnou vybraný produkt

Dnes je 11 dní od objednávky a zaplacení zboží, to však doposud nebylo doručeno. Více než týden se nedělo vůbec nic, teprve včera mi přišlo oznámení, že zboží bude přepravováno na výdejní místo zásilkovny.

• zboží, které obchod nabízel jako skladem nebylo vůbec k dispozici a informaci, že zboží nejde dodat jsem obdržel až po týdnu na základě mého telefonátu. Obchod se sám vůbec neozval.

• 11 dní od objednávky a stále zboží nemám.

• Rychle odpovídají
    • Zboží, které inzerovali jako SKLADEM bohužel není skladem.
    • Komunikace je nejasná, takže dojem zákazníka může být jiný než realita.

Cca 3dny po potvrzení objednávky, čekali na doručení části objednávky a po 5ti dnech přiznali, že nemají ani část a min. 3 týdny nebudou schopni dodat :(. Vzhledem k tomu, že jsem lotion nutně potřeboval pro syna mi uvedení nepravdivé informace o dostupnosti skladem zbytečně prodloužilo jeho trápení o cca týden.

• Objednávka ani po dvou týdnech stále nedorazila, některé produkty jsem mezi tím musela sehnat jinde a už je ani nebudu potřebovat.

• - dobré ceny
    • - široký sortiment
    • - nekomunikuje, nereagují na emaily, neodpovíají

- obchod nabízí dobrý sortiment, dobré ceny, ale chtěla jsem řešit problém s fakturou a neodpověděli mi na žádný z několika emailů. Byl to můj první nákup a pokud se po dalším emailu nikdo neozve, tak už zde nakupovat nebudu.

• Cena a lokalita kde bydlím.
    • Špatný popis.

Objednala jsem si dudlík suavinex pro holčičku a požádala o konkrétní barvu. Při osobním odběru mi však lékárník předal modrý s tím, že to je jedno a že museli kvůli mně objednat 6 kusů a ted budou 5 vracet.Pokud je to tak, měli by zboží stáhnout z prodeje, či případně uvést, že výběr barev není možný.

• Dorazilo jiné zboží, než bylo objednáno.

• dobrá cena
    • nedokáží objednávku zpracovat bez chyb

Nebyla jsem spokojena, ač jsem zaplatila předem, tak v balíčku 2 ks zboží chyběly v hodnotě 638,-.Po mé urgenci e-mailem, žádná odpověď ani jiná reakce.Až po mém volání mi bylo sděleno, že již zaslali zbylé zboží PPL, což pro mě byl také celkem problém z časových důvodů.Jaké bylo mé překvapení,když došlé zboží neodpovídalo tomu objednanému. Takže opět komunikace s lékárnou, načež mi byla poskytnuta možnost zaslat zboží zpět s tím, že pošlou zboží již správně.Jsem zvyklá,že eshopy posílají objednávku správně hned napoprvé.Tudíž nehodlám posílat na svoje náklady zboží zpět.Každopádně nedoporučuji.Tohle se mi ještě nestalo.

• špatná komunikace,nejdříve mně řekli,že nemají platbu na účtě,poslala jsem výpis z banky,že zadání č.účtu, var.symbolu souhlasí,bylo mně sděleno, že plabu dohledali a zboží do pátku budu mít.ve čtvrtek mně přišel meil,že zboží bylo předáno dopravci,ale bez podacího čísla, to jsem z nich nemohla vymámit,když mně ho po třech hodinách poslali,přepravce zboží neměl,takže jsem opět volala do lékárny a bylo mně sděleno,že zboží se jim v pátek ještě nachází ve skladu... takže slabin hodně

první a poslední nákup v tomto obchodu.tahat za nos zákazníka nemusí.