• Stále čekám až mi bude zboží doručeno.nevím proč čekat tak dlouho,i když jsem Váš stály zákazník.
    • Dlouhá doba dodání objednaného zboží.

• nízké ceny výrobků
    • delší doba doručení

• Dobré ceny
    • Trochu delší dodací lhůty

• levné ceny
    • dlouhá dodací lhůta, lékárna by měla reagovat rychleji

• Ceny
    • Omezený sortiment a bohužel hrozně dlouhá doba dodání ať platíte online či převodem. Často musíte sami kontaktovat obchod a urgovat objednávku. Vedení obchodu je vstřícné, ale iniciativa musí být na vaší straně, jinak se zboží nedočkáte, bohužel.

• vše přišlo v pořádku
    • trošičku delší doba dodání

• Objednávám opakovaně. Na to, že se vždy jedná o zboží, u kterého je uvedeno, že je skladem, většinou bývá delší doba dodání. U skladových položek jsem u jiných dodavatelů zvyklá na dodání obratem = do 2 dnů od objednání. Tady je to většinou nejméně týden.

Většinou mám problém s doručením. U minulé objednávky balík nepřišel, přestože byl avizován jako odeslaný. Musela jsem obchod kontaktovat, poté byla moje objednávku zrušena a znovu vystavena, pak balík došel za dalších několik dnů - pro mne zbytečné zdržení u zboží, které by mělo být skladem a očekávám jeho doručení bez zbytečných odkladů.
    Navíc tentokrát byla hodně poškozená krabice - úplně vytržený jeden roh krabice o rozměru cca 10x10x10cm - viz. další popis níže.

• dodací doba

• dlouhá doba dodání, komunikace...celkové zpracování objednávky..chvilku jsem s bála, ze jsem nalítla podvodníkum.

• Výhodné ceny
    • Dlouhá doba dodání
    • Nepošlou žádné informace

Vždy mě k nákupu motivuje výhodná cena. Ale asi už se na to vykašlu a budu kupovat jinde. Dodání trvá hrozně dlouho (ani teď ještě nedoručili), často se stane, že zboží nemají (ale napíšou až několik dní po objednávce), zkrátka bída. A k tomu jsou ty internetové stránky naprosto hrozné a nepřehledné. Škoda, mrzí mě to.

• levnější než jinde
    • dlouhá dodací doba o proti jiným e-shopům (týden)

• Dlouhá doba dodání

Objednával jsem zde již několikrát a pokaždé to strašně dlouho trvalo (poslední objednávka z minulého týdne mi zatím nedorazila).

• Nízké ceny
    • Široký sortiment
    • Delší doba dodání

Doba dodání týden, jinak vše ok.

• Sortiment zdaleka není úplný
    • Poměrně dlouhá dodací lhůta

• Výhodnější ceny
    • Dlouhá doba dodání (7 dní)
    • Žádný přehled o stavu objednávky

• většinou nízké ceny
    • tentokrát nedbalé zabalení - tenká kartonová krabice, u drahé zásilky dosti nevhodné, přišla poničená a měl jsem obavu, zda něco nevypadlo, naštěstí vše dobře dopadlo
    • mohlo by být rychlejší dodání

• Levné zboží
    • Dlouha doba dodání

• ceny
    • špatná komunikace, resp. nekomunikace
    • dlouhá doba dodání
    • nevhodné zabalení

• - zatím o žádné nevím,
    • - byl to můj první nákup,
    • - dlouhá doba dodání, zboží ještě nedorazilo!

Byl to můj první nákup a zatím tedy nejsem spokojená, protože zboží ještě nedorazilo, trvá to dost dlouho. v jiných e-shopech máte někdy zboží obratem ruky.