Lékárna má dobré ceny výrobků Eucerin, komunikace však nefunguje. Zaplacená objednávka z 13. 3. bez odezvy. Telefonáty i hlas. schránka bez odezvy. Po emailovém kontaktu z mé strany objednávka beze slova vysvětlení odeslána, druhý den dodána. Chápu současnou vážnost situace,
    stačila vysvětlující zpráva.

• Doba trvanlivosti 5/2020

Při nákupu tří balení po 120 ks a užití 1 tablety denně muselo být jasné, že to nelze spotřebovat do května 2020.

Lekarna Krupska - 05.03.2020 - 14:21 Objednavka: 169167
    Vaše objednávka č. 169167 je připravena k osobnímu odběru.
    Můžete si ji vyzvednout v Lékárně Krupská (Ke Strašnické 3304/5a, Praha 10) každý pracovní den od 7.30 do 18.00 hodin.Přijímáme platební karty visa, visa electron a mastercard. Prosíme o vyzvednutí do deseti pracovních dní od přijetí objednávky. Po uplynutí této lhůty bude objednávka zrušena.
    V případě potřeby nás kontaktujte na tel. č.: 739 463 141
    nebo prostřednictvím e-mailu: [email protected]
    Ludmila Selingerová
    Lékárna Krupská

Tak to se Vám povedlo!!!
    V pátek odpoledne jsem se stavil u Vás vyzvednout objednaný Novoferrin a jaké bylo moje překvapení, když magistra donesla košíček s krabičkou a oznámila mi, že mi jej ale nemůže dát a abych se stavil až v pondělí!! Nebyl jsem pomalu schopen slova. Jen jsem se zmohl říct, že jsem mimopražský a že v pondělí už znova pro Novoferrin nepojedu.
    Jsem přesvědčen, že příště se to již nebude opakovat, protože Vaši lékárnu už raději nebudu obtěžovat svými požadavky.
    I tak Vám přeji hezký nejen dnešní den.

• Objednávku mi rusili bez omluvy, jen napsaly: Vase objednavka byla zrušena.

Nikdy více

• Nabízeli zboží, které neměli

Nemeli na sklade zbozi ktere nabizeli

• Přišlo až s 4 denním zpožděním.
  • Objednané zboží nebylo k dispozici.

olejové serum s datem expirace pouze 2 měsíce, u krémů není datum expirace zřejmé, na dotaz obchod nereaguje

• totální nereakčnost

Nikdo mi neposlal ani fa, nikdo neodpověděl na mail. Nedoporučuji, pochybná firma.

Reakce obchodu Lékárna Krupská

mrzí nás, že Vám pokyny k platbě nedorazily. Odesílali jsme je hned po obdržení objednávky a pak jsme ještě posílali dvě upomínky. Je možné, že zapadly do spamu.

Ludmila Selingerová
    Lékárna Krupská

• Krem nemel originalni uzaver a ma jinou konzistenci nez originalni vyrobek.

• dva dny po sobě jsem byla vyzvának úhradě, přitom jsem úhradu odeslala ihned po obdržení prvního e-mailu
    • nekomunikují
    • neodpovídají na e-maily

• Zboží přišlo poškozené
    • Zatím bez reakce prodávajícího ,..
    • Vyrizuji jak s prodavajicim tak s přepravní společnosti
    • Nespokojenost!!’

• Objednané zboží vůbec nedorazilo.

Reakce obchodu Lékárna Krupská

objednané zboží bylo uložené na Zásilkovně a vrátilo se nám jako nevyzvednuté.
    Několikrát jsme se Vás pokusili kontaktovat, jestli nepotřebujete prodloužit datum uložení, ale nepodařilo se nám s Vámi spojit. J.Machálek

• solidní výběr i cena
    • mucoplant kapky se zárukou 3 roky mi prodali tak, že expirují za 3 měsíce

Obchod dobrý, rychle dodání,ale naštvali mě s těmi kapkami, které za chvíli projdou ,

Jak je možné nabízet zboží, které lékárna nemá???

• Personal by mel byt ochotnejsi a privetivejsi.