• V této lékárně mohu platit poukazkou Sodexo, což je velká výhoda.

Reakce obchodu Lékárna-madona.cz

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi a jsme rádi, že možnost platby poukázkou Sodexo přináší výhodu. Kromě Sodexo (nyní Pluxee) akceptujeme také poukázky Edenred, Up, Benefit plus a Benefitku. Těšíme se na Vaši další návštěvu a přejeme příjemný den.

• Rychlost dodání a cena

S Lékárnou- madona jsem dlouhodobě spokojen zejména co do rychlosti dodání objednaného zboží.

• Požadované zboží vždy skladem a neprodleně připraveno k vyzvednutí

• dobré ceny

platba převodem, trochu zdržuje objednávku

rychle připraveno k odběru

Objednala jsem přes e-shop /ale podotýkám ze mají velmi špatně webové stránky, chtelo by to vylepšit, mozna si vzit příklad z větších lékáren/. Jinak vse v lékárně o.k.

Reakce obchodu Lékárna-madona.cz

Děkujeme Vám za Vaši recenzi a jsme rádi, že jste byli spokojeni s našimi službami. Ocenili jsme Vaši zpětnou vazbu ohledně webových stránek naší internetové lékárny. Chápeme, že prvotní dojem z našeho online prostředí je důležitý a bereme Vaše postřehy vážně. Ujišťujeme Vás, že pracujeme na vylepšení našich webových stránek, abychom je učinili vizuálně přitažlivějšími a uživatelsky přívětivějšími. Naše hlavní priorita však zůstává poskytování kvalitních služeb a péče o zdraví našich zákazníků. Děkujeme za Váš názor a těšíme se na další příležitost sloužit Vám v budoucnosti.

Nakupovala jsem zde poprvé. Vše proběhlo v pořádku. Zboží, které jsem kupovala bylo za dobré ceny (lepší, než jinde).

Měli produkt co potřebuji za dobrou cenu a rychle dodáno

Rychlý, profesionální, spolehlivý lidský přístup. Děkuji.

• Ceny
  • po několika dnech jsem dostala email, že zboží nemáte skladem, tak jsem objednávku zrušila, protože by se nevyplatilo platit poštovné za zbytek, který byl na skladě.

Doručení do tří dnů, vše v pořádku

Velmi rychlé dodání

• rychlost realizace, super.

• Vyhovuje, jsem spokojená

• Výborné ceny
    • Doprava od 999 Kč zdarma

• Doručení včas za rozumnou cenu, doprava navíc zdarma

Dobré ceny, rychlé odeslání, profesionální komunikace. Max spokojenost

Vše rychle a kvalitně!! Naprosto doporučuji!!