Lékárna - zcela bezproblémové a rychlé nakupování

Jsem celkové s lékárnou spokojená a doporučuji žádné negativní komentáře nemám.

Rozumné ceny, rychlé dodání

• nejlepší ceny na trhu
    • hodně široký sortiment

jsem vždy spokojena

• objednané zboží bylo doručeno

Není možnost vyzvednutí v Praze, tedy účtují doručení. Hlavně že ale v Praze mají sídlo a kancelář.

Jakkoli jsem již mnoho let zákazníkem Lékárny.cz a jsem s jejími službami naprosto spokojen, tentokrát mě poněkud udivilo, že jsem obdržel tzv. TICKLESS Pet, tedy malý přístrojek na psí obojek, který má bránit napadení klíšťaty a jiným obtížným a nebezpečným hmyzem, ale návod k použití neobsahoval českou verzi. Samozřejmě vedle anglické, německé, francouzské, holandské verze tam jsou i verze polské, maďarské, estonské a další, ale česká verze nikoli. Mně to naštěstí nevadí, pracoval jsem mnoho let u americké firmy, takže angličtina je téměř moje druhá mateřština, ale nedovedu si představit, že takovou věc za 1 000 korun si koupí starší člověk se základním vzděláním...Myslím, že je to i v rozporu s naší legislativou. Tož to je moje - zcela výjimečná - nespokojenost.

Jsem velmi spokojená

exkluzivní

vše ok

Vše v pořádku.

všechno OK

• při balení smklenic se jedna pootrevřela a trochu melasy vyteklo, asi nepozornost baliče = lidský faktor. Nic vážného.

S obchodem Lékárna.cz mám dlouholeté zkušenosti a dosud jsem neřešil žádný problém nebo chybu obchodu. Proto velmi doporučuji.

Vždy vše v pořádku.

• Super