Malé nedorozumění při objednávce, poslali expres, který jsem nepožadoval (+300kč) a při placení na dobírku jsem byl nemile zaskočen.
    Jinak spokojenost.

Reakce obchodu Lcd Display Shop

Dobry den, to nebyl express to tak rychle zasilame vždy jenom Vam na vydeji spatne zadali dobirku se starou cenou displeje. Hned Vas kontaktuji a napravime :)

• Rychlost, cena.
    • Po prvním nákupu nevím.

Doporučuju!

• výběr z domova

• Rychlost, komunikacia
    • Suvisiaca bizuteria ako kabliky pre pripojenie displeja som nevedel najst a na tu smolu chyba bola v nom

Rychlost a ochota komunikovat

Není co řešit. Skvělé ceny i dodání. Výborné služby.

• sortiment
    • nic mně nenapadá.

Slušné, vstřícné a rychlé jednání. Objednal jsem si nesprávný model displeje, výměna za správný byla bez problémů a obratem.
    Mohu jen doporučit.

• Rýchlosť dodania tovaru a tovar skladom.
    • Zatiaľ som nezistil.

Dobré ceny, dobrá komunikácia a hlavne rýchlo dodaný tovar.

• dobrý sortinent
    • nevím o ničem

Dobrý obchod se správnými informacemi i dodržováním termínů.

DOPORUČUJI.VŠE RYCHLE A SPOLEHLIVĚ DORUČENO.DISPLEJ MÁM JIŽ NAINSTALOVANÝ.MOC PĚKNÝ.

• Jako vždy perfektni.
    • Žádné.

• Výborná komunikace
    • Velmi přijatelné ceny
    • Perfektní zákaznický servis

Perfektní příklad toho, jak by se to dělat mělo. Jeden den objednám opravu (výměnu) displeje NTB. Druhý den u mě zvoní kurýr a balík si odváží. Čtvrtý den u mě opět zvoní kurýr a já přebírám opravený NTB. V čistém čase jsem nebyl bez přístroje ani 48 hodin. Perfektní zákaznický servis. Mojí jedinou starostí bylo jen řádné zabalení a zaplacení. Vše ostatní zajistil Lcd Display Shop. Jsem opravdu příjemně překvapen, hlavně s ohledem na špatné zkušenosti s jinými e-shopy. Velmi děkuji za příkladný přístup a skvělé ceny. Mohu vřele a bez obav doporučit.

• Skvělá cena, rychlost, vstřícnost

Naprosto v pořádku

• -
    • -

• Nemá

Profesionalita

• Běhom prohlížení stránek se připojil online pracovník s radou a pomocí, vynikající zájem o zákazníka

Vynikající online pomoc, velmi rychlá dodávka zboží. Maximální spokojenost.

Vše na jedničku.

• rychlost!

• Díky obchodu jsem si mohl poškozené LCD vyměnit bez nutnosti posílat tablet do servisu.

• cena, jinak jej neunám.cena výměny se mi zdála také velmi dobrá, bohužel prodražena a zpomalena o dopravu.ale s tím se asi nic nenadela

• Nezjištěno
    • Klamání zákazníků

23.10 zajednána služba s výměnou displeje a doručení následující pracovní den. Cena za díl 3017, Výměna s doručením následující pracovní den 300,-. Po týdnu údajně zařízení nefunkční, kdy nejsou servis a nemají technika. Na toto jsem telefonicky uvedl ať zašlou zařízení z5. Po 20 minutách telefon, že zařízení je opravené, ale za práci technika, kterého nemají je účtována navíc částka 3 hodiny po 500 Kč za hodinu. Když jsem se ohradil, tak vyhrožování že zařízení znefunkční a zaplatím manipulační poplatek 500. HNUS a nikdy více, kdy z původní ceny 3317 nakonec placeno 5083 a to jsem rád, že vůbec mám zařízení z5!!!!!!!!!!

Reakce obchodu Lcd Display Shop

Zaslal jste k nam nefunkcni notebook na vymenu displeje, jak ho mame odzkouset ve vasem notebooku kdyz nefunguje? Servisaka nemame v kramu takze komunikace trochu zdlouhava, snazili jsme se Vam diagnostikovat zavadu no ta se dala zjistit az opravenim zavady, kdyz jste nesouhlasil tak bychom to samozrejme dali do puvoniho stavu a za manipulaci si uctujeme 450kc anebo vy pracujete zadarmo? Mimochodem teto pan je servisak! nic bych k nemu nedal na opravu, vzal zakazku ani se nekouknul jestli notebook funguje a pak to zasle na opravu a kdyz vse udelame aby vse fungovalo jak ma tak jeste dostaneme vynadano.Pan se rozcilujue ze za nic neudlani asi nevydelal na zakazce.No nic i takovyto lidi jsou u nas :)