• Nedostal jsem informaci o dodávce s predstihem. Kdo z nás je v 9,00 hod obvykle doma? Vy? Já ne. Byla to náhoda.

Chybí vám dodatek, kdy zákazník pri objednávce múže zdelit podmínky dodání. To je zásadní.

• rychlá doprava do bytu

doporučuji ostatním zájemců o kvalitní víno.

• Dostupnost zboží, které jsem nikde jinde nesehnala.

Vstřícné chování zaměstnanců. Rychlé doručení.

Rychlá dodávka objednaného zboží, pečlivě zabaleno. Vše bez problémů.

• Krátké dodací lhůty.
    • Víno v lahvích a důkladný krabicový obal.
    • Možnost platby převodním příkazem z účtu.
    • Dovoz až do ruky za přijatelnou cenu.

Jinde v ČR jsem na e-shopu moselské víno nenašel.
    Budu moselské víno nakupovat v tomto obchodě častěji.
    Doporučuji tento obchod milovníkům kvalitních vín.

• pěkné přehledné stránky
    • nevím o ničem

přehledný rychlý nákup

bez udání důvodu zrušili objednávku - můj názor? na webu nabízejí zboží, které nejsou schopni v normálním termínu dodat

• sortiment i ceny

DOPORUČUJI

• nabízí kvalitní produkty
    • nevím o žádných

mohu vřele doporučit

• výběr
    • rychlost dodání

Zatím první nákup, ale mám dobrý dojem. Právě znovu objednávám.

• Nedoporučuji
    • Dneska ze strany firmyLAND OF WINE pokus o doručení prázdné krabice bez zboží. Nehorázné jednání. Pokus o podvod.

Nedoporučuji

Reakce obchodu Land of Wine

Omlouvám se všem, které teto recenze logicky odrazuje. Bohužel i takto vypadá "konkurenční" boj mezi e-shopy.
    Je nás víc, kterým se někdo záměrně snaží škodit. Údajně se jedná o nějaký e-shop z Brna.
    Prázdné balíky neposíláme ani jinak zákazníky nepoškozujeme.
    Prosím, udělejte si o nás obrázek pročtením ostatních recenzí.
    Děkuji
    Jan Sádlo, Land of Wine, s.r.o.

• vystavuje zboží za ceny, které následně mění

Obchod na svých stránkách vystavuje zboží za ceny, které následně nemůže garantovat.
    Absolutně neprofesionální jednání.

Reakce obchodu Land of Wine

Ceny, které na našem e-shopu uvádíme jsou pravdivé a jiné zákazníkům neúčtujeme.
    Prosím, udělejte si o nás obrázek pročtením ostatních recenzí.
    Děkuji
    Jan Sádlo, Land of Wine, s.r.o.

• Široká nabídka, způsob doručení
    • Zatím žádné

Nemám zkušenost vzhledem k 1. nákupu, ale myslím, že obchod je seriózní.

• sortiment

• I když zboží, které jsem si vybrala již nebylo na skladě, tak hodinu po objednání mi volali. Jelikož počítali s tím, že to potřebuju na vánoce navrhli mi jiné zboží stejné kvality. Oceňuji rychlost a a komunikaci s obchodníkem.
    • Obchod doporučuji velmi kvalitní servis na vysoké úrovní.

nákup doporučuji, zboží bylo kvalitní a servis nadstandartní

• Přehledné webové stránky s jasným, stručným a výstižným popisem k produktů.
    • Široký výběr produktů v různých cenových relacích.
    • Zaujala mě přehlednost stránek a výběr výrobků.
    • Pokud nakoupíte v tomto obchodě a nezaregistrujete se před nákupem, nemáte možnost pak dodatečně v historii objednávek najít informace o zakoupeném zboží a následně tak nemáte k dispozici fakturu a přehled o jeho expedici.
    • Zboží bylo celkově doručeno v krabici od jiného sortimentu zboží vycpané pouze papírem.
    • Myslím si, že zboží vysší hodnoty a vzhledem k materiálu-skleněná lahev by si zasloužila pečlivější ochranu a bezpečnost vzhledem k transportu přes dopravní služby, protože ne všichni s balíkem zachází s opatrností.

• dobrý výběr, dobré ceny
    • nevím

opravdu doporučuji