Přehledné, rychlé, super!

• Rychlá dodací lhůta
    • Hezky zabaleno
    • Vše proběhlo bez problému
    • Doporučuji všemi deseti!!

• Vše super :)

• rychlé vyřízení objednávky
    • krásně pečlivě zabaleno
    • není automatické zrušení dopravy nad částku -musíte si sami zvolit bet dopravy, ale to není až tak velký problém

• rychlé vyřízení objednávky
    • rychlé doručení

objednávka mi dorazila ve výborném stavu a neporušená, rychle mou objednávku vyřídili a doručili

• spolehlivost

Objednávala jsem Voss vodu, která přišla naprosto v pořádku do 48 hodin, jak na stránce uvádí. Mohu jen a jen doporučit. :)

• Super nákup z pohodlí domova

Byl to dárek a již nákup druhý.
    Vše proběhlo ke spokojenosti.

• rychlá dodávka zboží
    • zboží bylo výrazně levnější než jidne

• Zboží ani po 10ti dnech nedorazilo
    • Nikdo mě dosud ani nekontaktoval

• Rychle doruceni

Vše proběhlo jak mělo, rychlé dodání.

• Spolehlivé a rychlé dodání
    • Komunikace na 1 s hvězdičkou

Nakoupila jsem v tomto obchodě již podruhé a mohu jedině doporučit, čaje, které kupuji zde, jsem na jiném internetovém obchodě neviděla. Patří mezi mé oblíbené. Detox prospívá každému a každý by si ho měl jednou za čas udělat/koupit. Tak proč ne právě s LadyWorld.cz ? :-)

• kvalitnu čistu vodu
    • asi žádne

klidne až nakupuji oplati se su užasny napíše email když se neco pokazi daji vedet o všechnom co se deje z jeji objeddnavkou. stoji to za to si u ne nakupovat.

• Skvělá komunikace. V případě problému hned řeší.

Vše fungovalo, takže spokojenost.

Dlouhá dodací doba. Zboží jsem objednal mezi svátky a zatím nedorazilo ani týden po Novém roce.

Reakce obchodu LadyWorld.cz

Dobry den,
    mrzi nas Vasa skusenost, bohuzial ste objednali tovar, pri ktorm blo uvedene ze ho nemame skladom a kvoli nemu stala cela objednavka. O tejto situacii sme Vas informovali aj mailom z 30.12.2016. Zasobovanie od dodavatelov medzi sviatkami bolo komplikovane, preto vsetko trvalo dlhsie. Vasa objednavka bola odoslana 4.1. Prvy pokus o dorucenie bol 6.1., kurier Vas podla zaznamov nezastihol a dalsie dorucenie je na programe dnes medzi 10-12 hodinou. Verime, ze zasielku sa podari dorucit a budete tak mat svoj tovar uz dnes :)

• Žádné

• Na této stránce můžete nakoupit velmi zname světové produkty za přijatelné ceny. Můžu všem jen doporučit.
    • Spolupráce s PPL! Měla mi přijít zásilka a ani mi nrpřišel mail ani sms z PPL a celý den jsem byla doma a pak mi prostě poslali mail, žemě nezastihly a že následující pracovní den mi zasilku dovezou, no a taky nic! Tak jsem psala na stranku co se děje a tam mi napsali že zásilku vyloučili a že neví proč že se to pokusí zjistit a o všem mě budou informovat. Ladyworld mi na druhý den poslali mail že mi zásilku odeslali znovu, no a prisla mi sms ze dneska mi příjde zásilka v danou hodinu. Zásilka opravdu přišla což mě překvapilo a kurýr byl opravdu nepříjemný, jen mi dal zásilku, ani nepozdravil, blbě se na mě koukl 6e jsem po něm chtěla ať mi vráti necelou stovku a odešel a po půl hodině mi prisel mail od PPL že moji zásilku převzali a dneska ji budou dorucovat. No práce s PPL je pro tento obchod obrovské mínus. Měli by radši spolupracovat s českou poštou.

Kvalita přimo obchodu je vyborna komunikace,webové stránky,zboží,...), ale spoluprace s PPL je otresná. Teď už jen budu testovat vyrobky jestli vážné fungují a moc se na to těším! :)