• Dobrá cena

Cena výrobku byla dobrá, stejně jako cena poštovného. Komunikace mohla být lepší, dostala jsem pouze email potvrzující objednavku a slibující zpracování v nejbližší době. Žádný další mail nepřišel, ani s potvrzením odeslání, ani s kódem poštovní zásilky jak bývá zvykem. Nicméně objednávka přišla v pořádku asi po pěti dnech.

• spokojenost, kvalita, rychlost

• ekologicke zbori, ktere pomaha v limitovani generovaneho odpadu
    • prosila jsem o baleni zero waste, dostala jsem, krome objednaneho zbozi biblinkovou folii + nejak financni oddeleni nezauctovalo prevod, ktrery jsem zaslala a zasila byla zaslana az po tydnu.

• Standardní internetový obchod
    • Nemožnost platit online kartou.
    • Nemožnost osobního odběru, případně odběru v Uložence nebo v podobném zařízení.
    • Vzhledem k velikosti zásilky příliš vysoké poštovné.

Vzhledem k sortimentu obchodu nepředpokládám, že bych v něm ještě někdy nakupovala. Nicméně s objednaným zbožím jsem velmi spokojená.
    Kdyby bylo možno platit online kartou, celá transakce by se urychlila. A pokud by bylo možno zboží převzít v některém z k tomu určených center, bylo by to levnější.

• Nekomunikuji
    • Doprava priserna a dodaci lhuta vubec nekoresponduje s tim, co maji napsano amvratit penize za dopravu zrejme nechteji
    • Neda se jim dovolat nic

Priserny obchod, nedoporucuji. Ucta k zakaznikovi nulova. Zbozi je fajn, ale totalne to ztaci pro me vahu a radost z nakupu. Jsem zklamana.

Dobré ceny a perfektní služby

• Neprislo potvrzeni o odeslani objednavky

• velky vyber

• Flexibilitu, spolehlivost

Vynikajici

• pohodlí

doporučuji ostatním

• Velmi kvalitní produkt, rychlé dodáni, výborná komunikace, kvalitní poprodejní servis a ochota při jednání.

Vřele doporučuji!

• hlavne produkty, ktore nie su uplne bezne dostupne na trhu
    • prehladnost stranok nie je zrovna na najvyssej urovni, aj ked je dizajn pekny

obchod odporucam, nemam k nemu ziadne velke vyhrady, dodanie bolo pomerne rychle a aj komunikacia obchodu bola velmi prompntna, ked som mala otazky

• Some tracking for the delivery would be good.

• Je prehľadný v popise produktov
    • -

Určite odporúčam