• Rychlost dodání, kvalita zboží, dobré ceny a velmi dobrá komunikace.

Jedná se o spolehlivý obchod. Nakoupil jsem zde již vícekrát a vždy jsem byl spokojen. Doporučuji.

Reakce obchodu Luxusní-elektronika.cz

Dobrý den, děkujeme za pozitivní recenzi a jsme rádi, že se k nám vracíte. :)

• Přijatelné ceny zboží, výborná komunikace
    • Zatím o žádné nevím

• rychlost doručení
    • ceny
    • výběr zboží
    • velmi dobré informace k nabízenému zboží
    • skvělé přídavné služby

Nevím o žádných.

• Dobré ceny, perfektní komunikace, rychlé dodání, pečlivě zabaleno
    • O žádné nevím

• Dobrá cena
    • Dobrý výběr
    • Nepracují mezi vánočními svátky

• Dobrá cena

• Výhodou je slušná cena, rychlé vyexpedování a slušná komunikace
    • Nevýhodou je, že využívají naprosto nefunkčního přepravce DPD. Pokud bych u tohoto e-shopu snad měl ještě někdy nakupovat, tak jedině pod podmínkou, že se objednávka nebude zasílána přes tuto společnost... pokud by to nebylo možné, tak bych nákup raději udělal jinde.

Reakce obchodu Luxusní-elektronika.cz

Dobrý den pane Semotáne, používáme vedle DPD i PPL, Českou poštu, Zásilkovnu a pokud to nejde jinak i WEDO :). Prověřoval jsem, kde byl problém s Vaší zásilkou a jednalo se o "vánoční přetlak". Prosím, během Vánoc doručují přepravci násobky množství zásilek než v běžný čas, stejně tak výdejní místa musí pojmout násobky zásilek a pak se stává, jako Vám, že zásilku dopravce doručí na nejbližší výdejní místo, kde mají volnou kapacitu, ne tam co jste ho objednal. Já sám jsem během Vánoc vyzvedával 3 dárky úplně jinde než kam to mělo dorazit (dokonce každý jiným dopravcem), ale zase taková tragédie to nebyla, jen jsem se kousek prošel :). Prosím, mějme s dopravci během Vánoc trpělivost, mnozí skutečně dělají co mohou, aby všechny zásilky dopravili. Přeji klidné svátky a vše dobré v příštím roce :). Zdraví Honza, Administrace

• Rychlost, nabídka, poradenství, kvalita, ceny

• Hodně zboží, dobré ceny, kluky to baví a poradí.
    • Dpd mi ztratilo balík a týden jsem bez peněz i zboží

Mají luxusní kamenou prodejnu, individuální přístup, spoustu bezva videí na YT, kde se laik hodně dozví. Snad se jim bude dařit a v konkurenci se udrží, audiofilství je nemoc a naštěstí jí moc lidí netrpí, no hůř se pak podniká ; -)

• Rychlé odeslání
    • Dobrý výběr
    • Konkurenční ceny

• Rychlé dodání, nízká cena.