DOPORUČUJI

• absolutně nespolehlivý obchod,který nyní dělá mrtvého brouka a zboží nebyl schopen od 16.6.2019 dodat..V dnešní době děs a hrůza...Absolutně NEDOPORUČUJI!!!!!Nenechte se zbytečně napálit jako já..

• super obchod, paní po telefonu ochotně poradila, zboží došlo obratem a cena daleko lepší než jinde.

Čekal jsem lepší zpracování - lepší slícování v rozích profilů.
    Jedna síť byla zkroucená do vrtule, bylo ji nutné trochu upravit.

• RYCHLOST

ZA MĚ 1A - SUPER

• Rychlost doručení
    • Kvalita zboží
    • Příjemná komunikace

Kvalita za skvělou cenu, nákup můžu jen doporučit.

Telefon na pobočku nikdo nikdy nezvládá domluva o objednanem zboží nulová nedoporučuji!

4x mi zaslali špatné platební údaje a vždy mi banka vrátila peníze zpět. Až po 5tém telefonátu na Slovensko jsem dostal správné údaje a mohl zaplatit. Snad to přijde!!!

Reakce obchodu K-žaluzie.cz

Vážený zákazník,

nikto z našej spoločnosti Vám ani raz nezasielal platobné údaje. Pri svojej objednávke ste zadal platbu GoPay, pričom sa Vám nepodarilo platbu realizovať. Systém GoPay Vám automaticky generoval odpovedný e-mail s ich bankovým účtom, preto sa Vám vždy platba vrátila. Následne s Vami telefonicky objednávku riešila kolegyňa Tomková, ktorá Vám údaje vkladala priamo do e-mailu, nakoľko sa na Vašej strane opakovane vyskytovali technické problémy súvisiace s prácou na počítači, otváranie príloh apod.. Úhradu ste realizoval 31.1.2019, nabehla v piatok 1.2.2019 a náhradné diely odchádzajú v stredu 6.2.2019.

Bleskové dodání zboží, výborná kvalita, v budoucnu u vás opět nakoupím.

• rychlost dodání a dobrá cena
    • žádná

zatím nedorazilo

Reakce obchodu K-žaluzie.cz

Vážený zákazníku,

všechny objednávky jsou expedovány v řádném termínu. Prosím zkuste si zkontrolovat, či byla z Vaší strany vykonaná platba. Evidujeme pouze jednu jedinou nevyexpedovanou objednávku a to z důvodu chybějící úhrady.

super

• Jednoduche
    • Kvalitni
    • Rychlá doprava
    • Objednání bez problemu

Rychlé dodání, sice píšou 10 dnů, ale položky mi dorazili po 5 dnech, jednoduchá a srozumitelná instalace a vše pasuje. TOP

• dobrá cena a výběr tovaru

Bral jsem odtud interiérové horizontální žaluzie. Celkově jsem spokojen. Jedná se o zakázkovou výrobu na míru, tak je logické a pochopitelné, že je požadována platba předem a nějaký den čekání. U takto prověřeného obchodu nemám problém poslat peníze předem. Pro provedení objednávky jsem uskutečnil platbu, po připsání platby přišlo avízo s potvrzením a předpokládaným termínem dodání (který byl v reálu jen o den déle - nevnímám to však jako žádný problém, prostě přeprava trvala dva dny). Když to shrnu: v pondělí večer objednáno, v úterý mailem potvrzení o připsané platbě s avízem o předpokládaném termínu doručení, následující týden v úterý sms avízo o předání zásilky přepravci, středy byl předpokládaný termín doručení a ve čtvrtek sms od PPL s doručením zásilky. Balík byl pečlivě zabalen. Jen takový můj malý puntičkářský poznatek, žaluzie jsem montoval na klasická plastová okna, zasklívací lišta okolo skla je ve směru od skla do "V" (tzn. že u skla je prostor užší a ve směru od skla dovnitř se rozšiřuje). Délka žaluzií je naprosto v pořádku, šíře však mohla být nepatrně větší (upozorňuji na to, že rozměry jsou přesně takové, jak jsem zadal). V návodech na zaměření je u zaměření šíře doporučováno ubrat 2-4 mm od změřeného rozměru, ubral jsem 3 mm. Vhledem k uvedenému (zasklívací lišta do "V") a tomu, že hloubka zasklívací lišty (cca 3,4 mm) je větší než hloubka žaluzií (cca 2,5 mm), žaluzie nevisí až u skla (kde je nejužší rozměr), jsou po stranách mezi žaluziemi a zasklívací lištou mezery, které jsou možná (když jsem koukal na jiná okna u někoho jiného) zcela běžné a nejsou takovou vadou (jak jsem uvedl, je to puntičkářství), kdybych to měl dělat znovu, tak bych u šíře neubíral 3 mm, nicméně bych 2 mm přidal a bylo by to úplně akorát.

• rychlé dodání super

Zboží jsem zatím nerozbalila tak doufám že bude vše v pořádku ale dorazilo včas a komunikace s obchodem super

• rychlost,spolehlivost..všechno dobře proběhlo.

bezva

• pri dotazu na moznosti montaze mi odpovedeli co nejdriv a kvalitne
    • velmi vstricna komunikace
    • zbozi presne vyrobeno na miru v nadstandardu
    • slusna cena oproti konkurenci z CR
    • maji vice webu, obcas matouci
    • v mailove komunikaci obcas nejaky zadrhel, ale vse vyrreseno
    • zabaleno do bublinkove folie (ale nevadi, jen jsem byl prekvapen)

Po dotazu na nestandardni velikost a moznosti nestandardni montaze mi odpovedeli bez problemu. Webove stranky mey problem, ale pres emailovou komunikaci jsme se slecnou vse domluvili. Rozmery, vsechno. Slecna byla tak hodna, ze mi dali i slevu za problemy. Zbozi vyrobeno presne za 7 dni, 8den uz mi volali z PPL. Za me naprosta spokojenost...
    A nebojte se ze je to slovenska firma. Vse probehlo bez problemu.
    Jen drobnost. dvere byly zabalene pouze ve 2 vrstvach bublinkove folie, ale bez problemu. Jenjsem cekal krabici

• Velice dobrá komunikace, poradili se vším co bylo potřebné.
    • Na stránce jsou i návody na opravu. Pro nás to znamená, že jsme peníze nevyhodili do luftu, ale fakt se nám oprava povedla.
    • Náhradní díly byly dodány rychle. V pondělí jsme je objendali, ve čtvrek už přišla SMS od kuriéra, že nám je veze.
    • Hezká a přehledná stránka.

S nákupem jsme byli velice spokojeni. Zvažujeme, že bychom si tam objednali nové žalúzie.

• cena,provedení výrobku,spolehlivost