• levné zboží,komunikace
    • nevim

jsem spokojený,výborná komunikace s paní Sylvou,děkuji

Reakce obchodu kvobchod.cz

Dobrý den milý pane zákazníku, velice si vážíme Vašeho hodnoceni na tomto portálu ( www-heureka.cz ). Nakoupil jste u nás již vícekrát - čehož si opravdu moc vážíme. A za to nepatrně zdržení s objednávkou kamery se ještě jednou omlouváme :( Vždy se snažíme vyjít našim zákazníkům maximálně vstříc. A ve Vašem případě tomu nebylo jinak. Jen ta ČP nějak poslední dobou nestíhá dodávat zásilky do druhého dne - bohužel. Ale to nic nemění na faktu, že zboží jste si převzal a my pevně věříme, že budete maximálně spokojený :) V případě jakýchkoliv dalších dotazů se nás nebojte kontaktovat :) Ještě jednou moc děkujeme, že jste si našel čas se podělit se svými zkušenostmi s ostatními. Buďte s pozdravem a přáním krásného dne Vám přeje - celý tým KV-OBCHOD.CZ.

• Velice rychlá komunikace
    • Lidové ceny

Reakce obchodu kvobchod.cz

Přejeme Vám krásný dobrý den - mooooc děkujeme za Váš názor na náš internetový obchod. A předně Vám děkujeme, že jste si našel čas se se svým názorem podělit i s ostatními :) S pozdravem a přáním hezkého dne Vám přeje celý tým KVOBCHOD.CZ.

• Výborná komunikace a cenné rady.
    • Nabídka celkového setu k tv.
    • Zajištění registrace a ostatních věcí k tv.
    • Nevím o žádných.

Kvalita,dobrá cena,ochota,výborná a rychlá komunikace a to i o víkendu.
    Tento obchod doporučuji,jsem max.spokojená.
    Objednávala jsem televizi a pan Veselý mi se vším pomohl a já už nemusela nic dokupovat.Zajistil i registraci skylink a vše potřebné.Moc děkuji.

Reakce obchodu kvobchod.cz

Dobrý den naše milá paní zákaznice, opravdu velice moc děkujeme za Vaše ohodnocení našich služeb - pan Veselý se cítí velice polichocen/potěšen :) V případě dalších dotazů, se nás nebojte i nadále kontaktovat. Je milé, vidět kolik spokojených zákazníků na tomto portálu již máme :) Snažíme se jen jak je to v našich silách :) S pozdravem a přáním krásného zbytku dne Vám přeje celý tým KVOBCHOD.CZ.

• sortiment a rychlost

Spolehlivost

Reakce obchodu kvobchod.cz

Dobrý den pane Petře, děkujeme za Váš názor :) Hvězdičkového ohodnocení si velice vážíme - ovšem mnohem víc si vážíme spokojených zákazníků. S pozdravem a přáním krásného dne Vám přeje tým KVOBCHOD.CZ.

Spokojena, není co vytknout

Reakce obchodu kvobchod.cz

Dobrý den paní Věrko - moc děkujeme za Váš názor :) Přejeme Vám, aby - Hra YOYO magic - magistrate N6 - červené - dělalo samou radost a přineslo spoustu krásných zážitků, ne jen s Vaší rodinou, ale také s Vašimi přáteli. Za plný počet hvězdiček opravdu srdečně moc děkujeme a budete li si přát něco dalšího i v budoucnu - nebojte se na nás obrátit. Krásný den Vám přeje tým KVOBCHOD.CZ.

super obchod - doporučuji

Reakce obchodu kvobchod.cz

Dobrý den paní Katko, strašně moc Vám děkujeme za příjemné hodnocení 3 x 5 hvězdiček a Vaše vyjádření, že jsme super obchod - DĚKUJEME MNOHOKRÁT. S pozdravem a přáním krásného zbytku dne Vám přeje - tým KV OBCHODU.CZ.

• Rychlé dodání zboží v perfektním stavu.
    • V jiném obchodě nebylo k sehnání.

Rychlé vyřízení objednávky,velmi dobrá komunikace s obchodem.
    Doporučuji využít služeb tohoto obchodu.

Reakce obchodu kvobchod.cz

Přeji Vám krásný dobrý den pane Františku, DĚKUJEME ZA VÁŠ NÁZOR NA NÁŠ INTERNETOVÝ OBCHOD. Obzvláště si ceníme poznámky o zabalení zboží ( náš skladník by Vám tout cestou moc rád poděkoval také ). Pak li, že si budete přát opět navštívit naše stránky, budeme poctěni. Za KV OBCHOD:CZ - Kamil Veselý.

• Možnost nakupovat na splátky
    • Pohotova komunikace prodávajícího
    • různé cenové akce

Reakce obchodu kvobchod.cz

Dobrý den pane P.Š., moc děkujeme za Váš názor na náš internetový obchod. Je to od Vás moc milé. S přáním krásného dne vám přeje K.V. - KV OBCHOD. CZ.

• sortiment zbozi ktery neni v beznych nabidkach obchodunevim

spolehlivy

Reakce obchodu kvobchod.cz

Dobrý den pane Vlku, velice si vážíme Vaší recenze i faktu, že jste si našel čas nám ji napsat :) Děkujeme mnohokrát, zvláště pak i za 3 x 5 hvězdiček a Váš názor je nad zlato - tým KV OBCHOD. CZ

• Jako každý i-obchod - pohodlí nákupu z obýváku:-)
    • Žádné jsem neobjevil.

Komunikace v pořádku, zboží dorazilo rychle a v pořádku, obchod bych určitě doporučil.

Reakce obchodu kvobchod.cz

Přeji krásný dobrý den pane M.P., rádi bychom Vám za celý náš tým co nejsrdečněji poděkovali za Váš názor na náš internetový obchod. Vaše recenze nás velice potěšila, jste moc hodný, že jste si našel volný čas a vyjádřil se sem. Hezký den Vám přejeme - KVOBCHOD.CZ

• Neskutečná rychlost dodání. cca 3hod po objednávce, přišla zpráva od pošty, že převzali balík k přepravě.

Reakce obchodu kvobchod.cz

Dobrý den pane Z.CH., velice si ceníme Vaší recenze! Pak li, že to je v našich silách VŽDYCKY SE SNAŽÍME UDĚLAT VŠECHNO, PRO SPOKOJENOST NAŠEHO ZÁKAZNÍKA i na úkor vlastní ztráty zisku. Jsme seriózní, a proto se snažíme i tak jednat s ostatními :) Ještě jednou, velké díky za celý náš tým KVOBCHODU.CZ.

• cena,rychlost dodávky
    • nemá žádné slabiny

Reakce obchodu kvobchod.cz

Dobrý den paní Fulnečková, moc si ceníme Vaší recenze. DĚKUJEME :) Ať Vám bezdrátový zvonek bezproblémově slouží ku spokojenosti Vás všech. Hezký den Vám za celý tým KVOBCHODU přeje Sylva Veselá.

O.K.

Reakce obchodu kvobchod.cz

Dobrý den pane H., moc a moc děkujeme za Vaše hodnocení našeho e-shopu. Doufáme, že odvlhčovač Vám bude dlouho sloužit ku spokojenosti Vás všech. Hezký den Vám za celý tým KVOBCHODU přeje Sylva Veselá.

zboží již nebylo skladem
    obratem mě kontaktovali s omluvou a nabídli náhradní řešení

Reakce obchodu kvobchod.cz

velice děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi, že jste byli u nás spokojení.

Děkujeme
    team KVOBCHOD.CZ

• rychlé a seriózní jednání
    • pestrý výběr zboží
    • profesionalita

Tento obchod můžu jen doporučit. Velmi milé, vstřícné a rychlé jednání.

Reakce obchodu kvobchod.cz

velice děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi, že jste byli u nás spokojení.

Děkujeme
    team KVOBCHOD.CZ

• Na stránkách u zboží uvedeno skladem, zboží skladem samozřejmě nebylo a následovala by dlouhá dodací lhůta, proto objednávka stornována, peníze za platbu předem nebyly ani po třech týdnech vráceny, po několika výmluvách obchod již v současné době nekomunikuje

Reakce obchodu kvobchod.cz

Dobrý den pane J.B., pochopitelně i Vy máte naprosté právo vyjádřit sem svůj názor. Ovšem myslíte si, že částka 794,- Kč je opravdu tak nezkutečně velká, abychom jí zatajovali a dělali " mrtvé brouky ". Či co víc, abychom se na Vás chtěli obohacovat. S tímto si dovoluji s Vámi opravdu nesouhlasit! Vždyť jsme Vám volali i psali e-maili s prosbou aby jste byl tak moc hodný a poslal nám na sebe ještě jednou Váše bankovní spojení. A Vy jste reagoval až za kolik dní na náš e-mail, a byl jste stále pohoršen. A tak jsme se opět snažili za nějakou dobu s Vámi telefonicky spojit. Nakonec jsme Vám napsali e-mail se stejnou prosbou - potřebovali jsme na Vás bank. spojení. A pokud si dobře pamatuji, jakmile jste nám poslal vše podstatné, dali jsme obratem příkaz k uskutečnění platby ! Takže závěrem bych ráda řekla, že mýlit se je jistě lidské - navíc vždycky platilo a platí: CHCEŠ LI BÍTI PSA, HŮL SI VŽDYCKY NAJDEŠ. Ovšem číslice přes 80% zákazníků by si náš internetový obchod i na základě Vaší nepříznivé recenze zvolilo. Za což jsme velice rádi a moc si takových hodnocení i zákazníků ceníme. S pozdravem a přáním hezkého dne Vám přeje - S. Veselá.

pestrý sortiment
    zkušenosti dobré - milá komunikace ohledně upřesnění objednávky
    utčitě doporučuji

Milá paní K.M.,
    moc děkujeme za Váš názor - jste velice milá :) Velice si toho vážíme !!! Přejeme Vám i celé Vaší rodině krásné prožití svátků vánočních i NOVÉHO ROKU 2014. Za KVOBCHOD Sylva Veselá :)

• Udávají, že zboží mají skladem, přestože nemají.

Dobrý den pane P.M.,
    dovoluji si reagovat na Vaši recenzi z důvodu nesouhlasu. Vámi objednané zboží http://www.kvobchod.cz/XX-Y-Dynamic-10-s-MP3-a-FM-radiem-cerne-d17188.htm jsme měli uvedeno, že nejsou skladem ( symbolem červeného křížku ). Je nám to velice líto, že jste s naším e-shopem nebyl spokojený, ale v předvánočním období se i toto bohužel stává ( skladová dostupnost se mění ze dne na den - z minuty na minutu ). Ovšem, jakmile k nám dorazila Vaše objednávka, obratem jsme Vás informovali ( e-mailem ) o nedostupnosti zboží. S tím, že Vás budeme i nadále informovat co a jak dál. Což jsme učinili. Ale jako každý z Vás i Vy máte naprosté právo, vyjádřit svůj názor. Je nám to líto, že jsme Vám způsobili jistě ne malé komplikace, ale věřte nám - snažili jsme se opravdu moc Vám i tak maximálně vyjít vstříc a sluchátka sehnat i jinde. Leč dodavatelé zkrátka ani jedna sluchátka skladem neměli a tím pádem se nedalo víc v této záležitosti udělat. S pozdravem a přáním krásného zbytku dne za KVOBCHOD Vám přeje S.Veselá.