• vzdy bylo doruceno vse ve vysoke kvalite, kvetiny vzdy cerstve, velmi dobra komunikace :-)

Objednávala jsem květiny již několikrát a vždy jsem byla velmi spokojena.

• spolehlivost

• ty nejlepší

Dodej do domu

Věnec , VELMI VKUSNÝ,doručen na místo včas a v pořádku

trochu nepřehledné objednání, smuteční část by měla
    mít svůj formulář (tel.číslo obdarovaného=zemřelý?)

• zasílání kytic po celém světě

Kdo chce poslat kytku k narozeninám svým milým po celém světe, ať využije služeb květinového studia.

Ochota ,vstřícnost,profesionalita...

• naprostá spolehlivost

velmi kvalitní komunikace s obchodem, přizpůsobivost, ochota...

• rychlá osobní komunikace
    • vyhotovení v termínu
    • dostupná rpodejna
    • dobrá cena

podnik, kde si váží zákazníka, připravovaná kytice na zakázku během víkendu, všechno v naprostém pořádku a za výhodnou cenu.

• přehledné www stránky, perfektní komunikace s obchodem, doručení dle obědnávky

Jsem ráda, že jsem našla tento obchod. Byla jsem se vším velice spokojena. Určitě využiji služeb i v budoucnu.

Květina /v mém případě zeleninová/ dorazila již cca po 5-ti hodinách od objednání, vypadala esteticky velmi hezky, zelenina byla skutečně čerstvá a svěží. Jsem velmi spokojena a přeji společnosti mnoho dalších spokojených klientů. :-) Kateřina

• Ma zkusenost je velice prizniva. Pani Kralova je reaktivni a k dispozici a vzdy odpovedela na me instrukce a dotazy. Je vzdy potesenim s spolupracovat.

• Ochota, vstřícnost,přesnost dodání i krásná vazba

Spolehlivost dodání květinového daru do zahraničí v termínu i s blahopřáním.

Velice spokojena, zbozi bylo doruceno rychle a splehlive! Dekuji za kvalitni sluzbu!

Profesionalni pristup

Pani Karlova je velice ochotna vyhovet a pomoci. Jeste se mi nestalo, ze by mi okamzite neodpovedela a neinformavala me o tom, ze objednavka byla prijata a ze se na ni pracuje.
    Ziji v zahranici a tak velice ocenuji jeji pristup a jeji profesionalitu - krome toho ma nadherne kytice.

• Velmi vysoka kvalita kvetin a darkovych kosu. Tak jak to je na obrazku, tak je to i doruceno.

100% doporucuji.

• Paní Petra nám vyšla vstříc, kytice nám byly dopraveny v neděli odpoledne na naši adresu